Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Piremium ile oyuna girememek 160 kişi sıra

Sayın yetkililer oyuna girişte sıra beklememek için premium çeken ben ve benim gibi oyuncuların aklı ile alay mı ediyorsunuz ? Dc premium ile 160 kişi sıra beklemek ne demek lütfen açıklar msıınız ?

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Premium oyuna ayrıcalıklı erişim sağlamaktadır. Sunucuların kapasitesi dolduğunda ayrıcalıklı erişim hakkı olanlarda bir süre sıra beklemektedir. Bu gibi durumlarda sunucu kapasiteleri iyileştirilmektedir.

http://www.nttgame.com/knight/tr/store/webshop/

Last edited by MrRob0t; 09-17-2017 at 10:09 AM.

Bu konuda bende şikayetçiyim o zaman aldığımız ürünün üstündeki 7 24 oyuna giriş imkanı ibaresini kaldırın ürün satımı için yanlış satış politikası ile alıcılar kandırılmamalı saat akşam 11de oyundan bir şekilde yanlışıkla vs.. bi durumla çıkmam hem ft hem jr girememi sağlıyor çünkü en az 150 kişi sıra bekliyorum bumu premuim ayrıcalığı bumu 50-100tl lik premuim ayricaligi ayıp lütfen ...

Junior Member
    Sadece aynı fotoğrafı başka konu başlıklarına atarak, bu konuyu çözdüğünü sayamazsınız... Oyuncu kitlesi yükseliyorsa ve bu sorun devam ediyorsa resim atmak yerine ntt game olarak oturup ne yapabiliriz diye düşünmeniz gerekiyor.... Eğer sürekli giriş sorunu yapılıyorsa kapasite açmak için Military Camp 1,2 veya D3 getirebilir.Böylece premiumlu oyuncu sayısı dahada yükselir çünkü giriş imkanı sağlandığı için insanlar keyif alarak oynamaya devam edecektir. Saygılar ve forumlar.