Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Rosetta - MURAT Hakkında

Merhaba degerli adminler ,
    Rosetta serverinde yaklasık 5 yıldır oyuncuyum aynı zamanda serverin en güvenilir insanlarından biriyim . Karakterimde hack item bulundugu icin ban yemisim ancak serverde guvnilir oldugum icin bir cok oyuncuya item satmasında ve alişverislerinde yardimci oluyorum. 5 yildir hicbir sekilde illegal e bulasmadım ve bu sürec icinde kimseye küfür dahi etmedim , her zaman saygı sevgiyi koruyarak bunun bir oyun oldugunu bilerekten oynadım. Ben her zaman tanıdıgım insanlarla alişveris ettim yaklasık 5 kerede krallik yapdim bu serverde hiçbir sekilde birini hacklemek yada hakkına girmek gibi bi durumum olmadi . Yorum atacak dostlarim ve edena oyuncularina bkaarsaniz serverin en saglam clanlari clan baskanlari ve krallari kefilim olacaktir. 5 yildir rosetta 13 yildir knight online oyuncusuyum. Üzerimde bulunan hack itemi en azından soylerseniz sahibine kadar arastirip size benim calmadigimi soyleyecegi bir ticket attiriim ip den incelediginiz zaman o oyuncu oldugunu sizde fark edersiniz.S izden ricam lütfen karakterimi tekrar inceleyin bu sekilde bi yanlıs yapacak insan degilim geregini tarafiniza arz ediyorum.

Saygılarımla ...

MURAT

Hileyle hurdayla işi olacak birisi değil. Serverda defalarca krallık yaptı herkese yardımı dokundu.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Çok iyi bir arkadaş server olarak herkes cok seviyor bu konularda yanlış yapacak biri değildir.
    Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla

Senior Member
    Gerekenin ivedilik ile yapılmasını rica ediyoruz. Bu hata düzeltilmeli..

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    banlandığını duyunca çok şaşırdım nedense hep suçsuz insanlar banlanıyor. Umarım en kısa zamanda açılır adalet yerini bulur.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Milletin etlisine sütlüsüne karışmadan işini temiz yapan ender insanlardan biridir kendisi, yanlışlıkla hack item alışverişi olmuş olabilir insanlık hali hiç yoksa hack item silinip hesabı açılmalı diye düşünüyoruz.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Member yunusemreyamacc's Avatar
    Nickname
    MiaMartina
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheRESPECT
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    muratın banlanmasına kendim banlanmış kadar üzüldüm gerçekten hiç hakettiğini düşünmüyorum gereken yapılırsa çok iyi olur

Junior Member
    Yaklaşık 6 aydır serverdayım, galiba serverın değil oyunun en güvenilir insanlarından birisin. Banlandığını duyunca çok şaşırdım ve banlandığın sebep aşırı absürt, günde üstümüzden onlarca item gelip geçiyor, her birinin nerden geldiğini loot numarası olmadığı için kontrol edemiyoruz. Sonuçta bu oyunda migros şarküteri bölümü değil.

Bu ban başlığı ile bizim de charımız banlandı. Sw mizin en yüksek npli priesti banlanmıştı. Konu içeriği aşırı büyük ve aşırı eksik bilgi içeriyo.

Junior Member
    Murat arkadaşımızın karakterinin açılmasını istiyoruz .. servere yararlı bir insandır #DefendMurat

Rosetta'da oynayan bir oyuncu olarak murat kardeşimizin haksız yere ban yemesine çok üzüldüm , gerekli incelemelerin yapılıp olayin tetkik edilmesi taraftarıyım
    NTTGAME ve çatısı altında görev yapan moderatör ve GM arkadaşların bu konuda hassasiyet göstereceklerine eminim .
    söz konusu bahsi geçen arkadaş olan muratı iyi tanırım , hiçbir şekilde item çalma , hackleme yada benzeri illegalite olaylara karişmdıgına adım kadar eminim ...
    KillingSyndroM / TogetherAgain CLAN
    Last edited by KillingSyndroM; 09-13-2017 at 12:30 AM.