Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Etkinlikten Gelen VIP Key Hakkında

Bu aynı zamanda Power Up Store'de satılıyormuş 1 aylık. Bununla ilgili bir rehber var mı ? İlk defa kullanıyorum da. Bazı durumları bilmiyorum. Mesela;

1 = Süresi bitince oradaki itemler siliniyor mu ?

2= Silinmiyorsa süresi bittiğinde ne oluyor ? Kimisi diyor yenisini basmadan orayı açamazsın, kimisi diyor açarsın da item koyamazsın kimisi diyor açarsın da hem item koyamazsın hem item alamazsın.

3= Oraya 9999 HP,ibex,mana,cure potionu koyup aynı zamanda bankaya da 9999 hp,ibex,mana,cure potionu koyabiliyor muyuz?

4= 200 limitli itemler var. Mesela Blessed Upgrade Scroll, Transformation Scroll. Hem oraya 200 hem bankaya 200 hem de üstümüze 50 100 gibi alabiliyor muyuz ? Geçen bununla ilgili bir yazı yazılmıştı da tam anlamamıştım. Relog atınca siliniyormu ne denmişti buradakilerin toplamı 200 ü geçince.Yoksa hem üstümüz hem banka hem de vip keyin toplamı mı 200 ü geçmemeliydi, o kısmı yani.

5= Kimisi şifreden bahsediyor. Sitede hesapta da VIP şifre yazıyor. Bu şifreyi ben belirlemedim aynı zamanda seal şifresini de. Bu şifre ne işe yarıyor seal şifresini biliyorum da ne işe yaradığını VIP Vault Key şifresi. Ben şifre belirlemediğim için hiç şifre sormadı bende.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,

1- Eşyalar silinmez orada durur.
    2- Süresi biten VIP Key almadan In Hostes üzerinden açabilir orada bulunan eşyalarınızı üstünüze alabilirsiniz ancak yeni eşya koyamazsınız VIP Keyi iptal edilmediği sürece geri alma imkanınız vardır.
    3- 9999 Adet farklı mana türü vb. hepsi depolanmaktadır
    4- 200 Adet limitli eşyaları'da depolayabilirsiniz VIP Key 2. Banka gibi düşünebilirsiniz In Hostes de ne destekliyorsa ayrı olarak oda desteklemektedir.
    5- VIP Key şifresi 4 haneli bir şifredir VIP Key ilk açtığınızda koyulmaktadır hatırlamıyorsanız Portal üzerinden şifreyi sıfırlayabilir yeni VIP Key şifresi belirleyebilirsiniz.

İyi Oyunlar.

Senior Member
    Bilgi için teşekkürler. Peki pazardaki satılan VIP key ile PUSdaki satılan VIP key aynı mıdır? Simgeleri değişik de. Bir de orada açıklamada 90 gün ile ilgili bir şey diyor. Süresi bitince 90 gün sonra sanki siliniyormuş izlenimi verdiği için sormuştum. İtem isminin altında parantezde 30 days diyor ama aşağıda 90 gün ile ilgili bir şey daha diyor.

Bu Pazarda satılan VIP Key.

Bu da Power Up Store'de satılan VIP Key.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Hepsi aynı üründür

Senior Member
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Bilgi için teşekkürler. Peki pazardaki satılan VIP key ile PUSdaki satılan VIP key aynı mıdır? Simgeleri değişik de. Bir de orada açıklamada 90 gün ile ilgili bir şey diyor. Süresi bitince 90 gün sonra sanki siliniyormuş izlenimi verdiği için sormuştum. İtem isminin altında parantezde 30 days diyor ama aşağıda 90 gün ile ilgili bir şey daha diyor.

Bu Pazarda satılan VIP Key.

[ IMG]https://i.hizliresim.com/9Dp86k.png[/IMG]

Bu da Power Up Store'de satılan VIP Key.

[ IMG]https://i.hizliresim.com/EyElnA.png[/IMG]
    Bir taneden fazla kullanıp süresi 90 güne kadar uzaltılabilir yazıyor orada.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ntt_sFdDNMX6 View Post
    Bir taneden fazla kullanıp süresi 90 güne kadar uzaltılabilir yazıyor orada.
    Aynen. Süresini uzatmak mümkündür.

Peki bunu nasıl yapıyoruz ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by PoweredByGod View Post
    Peki bunu nasıl yapıyoruz ?
    Süre uzatmasını söylüyorsanız, Inn Hostes'e gidip VIP bölümüne ilgili eşyayı sürükleyip bırakmanız yeterlidir.