Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ntt_sFdDNMX6 View Post
    Moderatör kaliteli cevap vermiş. Benim yok olan konuya bir cevap alsaydım sevinirdim ama.
    Ya ben anlatamıyorum yada sizler anlamak istemiyorsunuz. Bu oyuncunun şu anki nicki ile bakılırsa 2 defa sikayet edildiği doğrudur ama bu oyuncu 4 defa ncs değişti geçmiş nicklerine de bgakılırsa ne kadar cok chat report edildiği o zaman görülecektir daha önce atılan videonun 43 saniyesinden 47 saniyesine kadar olan bölümü iyi izlerseniz eminim vay be diyeceksiniz birkez daha atıyorum.https://youtu.be/Q7amKrcZG4g

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by say_JjqU6wpZ View Post
    Ya ben anlatamıyorum yada sizler anlamak istemiyorsunuz. Bu oyuncunun şu anki nicki ile bakılırsa 2 defa sikayet edildiği doğrudur ama bu oyuncu 4 defa ncs değişti geçmiş nicklerine de bgakılırsa ne kadar cok chat report edildiği o zaman görülecektir daha önce atılan videonun 43 saniyesinden 47 saniyesine kadar olan bölümü iyi izlerseniz eminim vay be diyeceksiniz birkez daha atıyorum.https://youtu.be/Q7amKrcZG4g
    videonun 43 saniyesinden sonraki bölümü neden görmezden geliniyor.

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    cheat report konusu nasıl bu şekilde burada durabiliyor hayret ettim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    chat report konusu zaten burda bulunmuyor. Chat report edildiği halde hemde defalarca ban atılmadığı için burda konu acılmıştır.

Quote Originally Posted by say_jjqu6wpz View Post
    ares serverinde ronarkland basede karus irkindan olan kaizzer pm li oyuncuyu defalarca chats reports edilmesine rağmen duvarın içinden gecerken cekilen videoları monuya cıkış yerinden değil dik duvardan cıkarken cekilen videoları chats reports etmemize rağmen ne hikmetse bu oyuncu bir türlü ban yememektedir. Bu oyuncu neden korunmaktadır. Bu oyuncuyu gm ler neden kollamaktadır.
    Sadece bu yüzden oyunu bırakan onlarca human karakterde oyuncu bulunmaktadır. Bu oyuncu sitenin sahibi midir. Yada bu oyuncu gm lerin patronu mudur gm lere maaş mı vermektedir. Bu oyuncu gm lere rüşvet mi vermektedir. Ama görülüyoki gm lerin bu oyuncuyu korumakta bu kadar ısrarcı olmaları bizleri farklı bi arayış içine itmektedir. Ben siteden defalarca kredi kartım ile alışveriş yapan biriyim. Bu alışverişlerim sonucunda tarafıma herhangi bir fatura gönderilmemektedir. Buda kayıtdışı bir gelir demektir vergi kacırmak demektir. Madem sizler bu tür oyuncuları koruyosunuz ban politikasını uygulamıyosunuz. Bizlerde bundan sonra her yaptığımız alışverişi başbakanlık iletişim merkezine ve gelir idaresi başkanlığına bildirerek hakkınızda suç duyurusunda bulunacağız. Gerek türkiye temsilcilikleriniz gerekse yurtdısı birimleriniz hakkında vergi kacırmakdan gerekli işlemleri yapmaktan cekinmeyeceğiz. Kvk nın 400 milyarın üzerinde vergi borcu olduğu gibi sizlerinde gerek amerikada gerekse türkiyede vergi kacırdığınız tarafımıza gönderilmeyen faturalardan cok rahat ispatlanacaktır iyi calışmalar

adamlar bana küfür ediyorlar ben bi bayanoyuncu oldum icin de bundan cok rahatsiz oluyorum bunlarin yuzunden de oyunu birakmak istiyorum ne kadar hanzo varsa da burda toplammişlar ve yuksek lwlli adamlar genie kuruyor görev yapamiyoruz bunlara bi care bulin artik yani orda kahka atmaya benzemez uste denilene katildigim halde ronark lan base de kaizzer ve ' tayfasi ' cete gibi orayi esir almiş durumdalar başkalarini ne aralarina aliyolar nede orda barindirtiriyorlar eklemelerini ricah etigimizde bizlerle dalga geçmekten başka birşey yapmiyorlar sizlere 'gm' lere ulaşmaya caliştigimizda i-m-k-a-n-s-i-z olan bir durum bu oyunda ne huzur kaldi nede zevk bayan olarak rahat bir şekilde barinamiyoruz bu oyunda bence hiç normal bir durum degil surekli saklanmak zorunda kalmak

Konu kilit bos muhabbet

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.

Lütfen ikili tartışmalara girmeyiniz.

İyi forumlar.