Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Belirtmiş olduğunuz nicki araştırdım defalarca şikayet edilmemiş, aynı video ile 2 kez bir kez de farklı bir kullanıcıdan chaos da birinci oldu diye şikayet edilmiş. CR'de bir oyuncuya işlem yapılabilmesi için %100 kanıt olması gerekmektedir, yine de durum şüpheli bulunarak hesap incelemeye alınmış ve herhangi illegal bir durum tespit edilmemiştir. İllegal bir durum tespit edilseydi zaten bu hesap ya CR'de ya da oyun içi kontrollerde banlanır, en kötü ihtimal xigncode'a yakalanır ve ceza alırdı.

Normal koşullarda konuştuğunuz üsluba resmi forumda izin verilmez, bilmediğinizi farzederek size bir şans veriyorum. Bu forumda şirket çalışanlarını zan altında bırakacak saçma sapan iftiralar kullanamazsınız, bir kullanıcı hileden banlanmamak için bütün Gm'ler dahil, Cr personeli, yabancı şirket çalışanları, xigncode ekibi ve yapımcı ekibine para mı veriyor? Söyleyecek kelime bulamıyorum, ne kadar saçmaladığınızı siz tahmin ediniz.

Yasal süreç başlatmak isterseniz bir avukata başvurarak bilgi alabilirsiniz. Ancak kullandığınız dile devam ederseniz forum hesabınız süresiz olarak askıya alınacaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    aşağıdaki video bunu kanıtlıyor ve bazı gm ler biz ne kadar chat reports edersek edelim banlamamakta kararlılarhttps://youtu.be/Q7amKrcZG4g

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bizler ne kadar chat report edersek edelim bu oyuncuyu birileri koruyor aşağıda attığım video linkindeki video izlendiği takdirde cok acık ve net gözükecektir. Ama bazı yetkililer yok düzgün değil yok şu yok bu diyerek bahaneler üretmekte ve banlamamakta kararlı olduklarını göstermektedir. Dürüst bi gm bu videoda bunu acıkca görecektir. Neden bu adamlar korunuyor.

Quote Originally Posted by KaizzeeR View Post
    z1rl1y10 m0ruQ
    Merhaba,

Bu şahsın yukarıda vermiş olduğu cevap bile,çok şeyler ifade etmekte,kendisi hakkında yapılan suçlamalara bu kadar lakayt cevap vermesi,
    oyun içinde de illegaliteye saptığını belirtmektedir.
    Bu nickli player tarafımca 2 kez cr edilmiştir ve cheat reportlarıma cevap bile verilmeden reportlar silinmiştir.6 moderatöre de neden silindiğini sorduğum özel mesajlar atılmış fakat hiçbirinden cevap alınamamıştır.Bizim gözümüzün önünde taşların içinden geçen duvarlara tırmanan ve TBL açtığı vakit damage dahi almayan bu şahsı daha farklı yakalama şansımız yoktur.Yakalanan videolar sanırım ekran bugu denilerek bu karakter aklanmaktadır.Chaet reports atıldığı akşamın ertesi günü bu karakter TBL açmayı bırakın pk alanına dahi gelmemiştir.Sanırım almış olduğu uyarıyla içini korku kaplamış,cr lerin silindiğini öğrenmesiyle eski haline geri dönmüştür.Ve bu karakter Cheat reportların artmasıyla sürekli NCS basarak bu durumlardan sürekli sıyrılmaya çalışmış ve bunu da şu ana kadar başarmıştır.

Eğer temiz oyuncuları oyunda korumak istiyorsanız,lütfen bizimle RLB de pk atınız veya arada sırada da olsa bu pk alanını kontrol ediniz.Eminim ki bizim gördüklerimizi sizde göreceksiniz.

Örneğin,sürekli pk attığınız adamları tanırsınız.Kime kaç damage vurduğunuzu,kimi kesebileceğinizi,kime kesileceğinizi bilirsiniz.Bu arkadaş oyunda TBL açmadığı vakit çoğu kişinin çok zorlanmadan kesebileceği ama oyundan çıkp tekrar girdiği(TBL açtığı) anda kimsenin kesemediği bir hale bürünüyor.Eğer sizlerde (moderatörler) pk atmışsanız demek istediğimi anlarsınız.Eğer dediklerime inanmıyorsanız lütfen bizimle beraber pk atmayı deneyiniz.
    Teşekkürler

Junior Member KaizzeeR's Avatar
    Nickname
    HumansEnemy to KaizzeR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TurkMasters
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bugüne kadar bana yaptığınız asılsız suçlamaların hiçbirine cevap vermedim veya dalgaya alarak cevap verdim. Ama o kadar ciddiye almışsınız ki, son yazılan posttaki ciddiyetle Adalet Bakanlığına bir dilekçe yazsanız sizi savcı yaparlar. Beni ATHENA serverı HumansEnemy ve Hunkyy nickimle tanır. Server birleştikten sonra da IamTOOOMY nickiyle oynadım. Birçok kişi beni hala IamBlackMaster ile aynı kişi sanmakta ama daha işin en başından yanılıyorsunuz. Çok detaylandırmayacam, zaten bunu size açıklama zorunluluğum bile yok. Hadi eyvallah. Z1rlamaya devam.

D.N: Ekran bugu olayı kişinin kendi ekranından değil, başka ekranlardan görüldüğünde ortaya çıkar. Attığı videoda arkadaş bi nebze "bakın ben geçemiyorum bu nasıl geçiyor" manasında videolamış.

D.N: Kullandığım üslup'a bakarak bile illegal birşeyler kullanabileceğimi düşünen zihniyet, imkanın varsa bi beyin doktoruna git. Ben zaten bu oyunu makara ve arkadaşlık hatrına oynayan bir insanım. Oyunu bu kadar ciddiye almayın.

Visual Bugs:

Last edited by KaizzeeR; 09-13-2017 at 08:46 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    cideoyu tam izlemiş olsaydın ama sanıyorum izledin bunlar ekran buğu olabilir deniyo ama bir yeri varki onu hiç kimse ekran bugu diyemez monuya cıkman dik duvardan ve nasıl o kadar seri minör yapabilmen sanırım aşağıdan yukarı cıkman ekran bugu sana göre iyi izleyin asağıdan koşarak kacarken monuya cıkıyor. ayrıca Iamblackmasterla karıstırıyosunuz diyorsun hayır karıştırmıyoruz o kişi de sensin cünkü o np li car sadece Iamblackmaster dı sonra mortalword oldu şimdi de kaizzer ama şu bi gercek adalet denen terazi elbet doğru tartar yanlış yapan elbet birgün bedelini öder.Bu bir oyun alt tarafı ama oyun bile olsa hileye aldatmacaya yönelmek ne kadar doğru bi davranış o sana kalmış. Sen tbl acmadığında nasıl yattığını bugün kü pk da acık ve net gördün sende biliyosun 100 milyon np olsa ne olur önemli olan insan olamadıktan sonra.

Junior Member KaizzeeR's Avatar
    Nickname
    HumansEnemy to KaizzeR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TurkMasters
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by say_JjqU6wpZ View Post
    ayrıca Iamblackmasterla karıstırıyosunuz diyorsun hayır karıştırmıyoruz o kişi de sensin cünkü o np li car sadece Iamblackmaster dı sonra mortalword oldu şimdi de kaizzer

D.N: Görememişsinizdir belki yakınlaştırayım.

Last edited by AlonsoPedroLopez; 10-24-2017 at 12:59 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu videonun 43 saniyesinden 47 saniyesine kadar olan yeri cok iyi izlemenizi istiyorum BUna egerki gm ler izleyenler ekran bugu diyorsa o zaman tüm banlamış olduğunuz cosper ve tbl kullananlardan özür dilemeliyiz. Ve ban politikasını silip atın banlamayın kimseyi o zaman

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by say_JjqU6wpZ View Post
    bizler ne kadar chat report edersek edelim bu oyuncuyu birileri koruyor aşağıda attığım video linkindeki video izlendiği takdirde cok acık ve net gözükecektir. Ama bazı yetkililer yok düzgün değil yok şu yok bu diyerek bahaneler üretmekte ve banlamamakta kararlı olduklarını göstermektedir. Dürüst bi gm bu videoda bunu acıkca görecektir. Neden bu adamlar korunuyor.
    Bu videonun 43 saniyesinden 47 saniyesine kadar olan yeri cok iyi izlemenizi istiyorum BUna egerki gm ler izleyenler ekran bugu diyorsa o zaman tüm banlamış olduğunuz cosper ve tbl kullananlardan özür dilemeliyiz. Ve ban politikasını silip atın banlamayın kimseyi o zaman

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Belirtmiş olduğunuz nicki araştırdım defalarca şikayet edilmemiş, aynı video ile 2 kez bir kez de farklı bir kullanıcıdan chaos da birinci oldu diye şikayet edilmiş. CR'de bir oyuncuya işlem yapılabilmesi için %100 kanıt olması gerekmektedir, yine de durum şüpheli bulunarak hesap incelemeye alınmış ve herhangi illegal bir durum tespit edilmemiştir. İllegal bir durum tespit edilseydi zaten bu hesap ya CR'de ya da oyun içi kontrollerde banlanır, en kötü ihtimal xigncode'a yakalanır ve ceza alırdı.

Normal koşullarda konuştuğunuz üsluba resmi forumda izin verilmez, bilmediğinizi farzederek size bir şans veriyorum. Bu forumda şirket çalışanlarını zan altında bırakacak saçma sapan iftiralar kullanamazsınız, bir kullanıcı hileden banlanmamak için bütün Gm'ler dahil, Cr personeli, yabancı şirket çalışanları, xigncode ekibi ve yapımcı ekibine para mı veriyor? Söyleyecek kelime bulamıyorum, ne kadar saçmaladığınızı siz tahmin ediniz.

Yasal süreç başlatmak isterseniz bir avukata başvurarak bilgi alabilirsiniz. Ancak kullandığınız dile devam ederseniz forum hesabınız süresiz olarak askıya alınacaktır.
    Moderatör kaliteli cevap vermiş. Benim yok olan konuya bir cevap alsaydım sevinirdim ama.