Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Ares ronarkland base de ban atmaya cesareti olmayan gm ler

ARES SERVERİNDE RONARKLAND BASEDE KARUS IRKINDAN OLAN KaizzeR pm li oyuncuyu defalarca chats reports edilmesine rağmen duvarın içinden gecerken cekilen videoları monuya cıkış yerinden değil dik duvardan cıkarken cekilen videoları chats reports etmemize rağmen ne hikmetse bu oyuncu bir türlü ban yememektedir. Bu oyuncu neden korunmaktadır. Bu oyuncuyu gm ler neden kollamaktadır.
    sadece bu yüzden oyunu bırakan onlarca human karakterde oyuncu bulunmaktadır. Bu oyuncu sitenin sahibi midir. Yada bu oyuncu GM lerin patronu mudur gm lere maaş mı vermektedir. Bu oyuncu gm lere rüşvet mi vermektedir. Ama görülüyoki gm lerin bu oyuncuyu korumakta bu kadar ısrarcı olmaları bizleri farklı bi arayış içine itmektedir. Ben siteden defalarca kredi kartım ile alışveriş yapan biriyim. Bu alışverişlerim sonucunda tarafıma herhangi bir fatura gönderilmemektedir. Buda kayıtdışı bir gelir demektir vergi kacırmak demektir. Madem sizler bu tür oyuncuları koruyosunuz ban politikasını uygulamıyosunuz. Bizlerde bundan sonra her yaptığımız alışverişi başbakanlık iletişim merkezine ve gelir idaresi başkanlığına bildirerek hakkınızda suç duyurusunda bulunacağız. Gerek türkiye temsilcilikleriniz gerekse yurtdısı birimleriniz hakkında vergi kacırmakdan gerekli işlemleri yapmaktan cekinmeyeceğiz. KVK nın 400 milyarın üzerinde vergi borcu olduğu gibi sizlerinde gerek amerikada gerekse türkiyede vergi kacırdığınız tarafımıza gönderilmeyen faturalardan cok rahat ispatlanacaktır iyi calışmalar

Senior Member
    Nickname
    Ahmed-Ahmet-Nesine-Ahmeet
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    GLOBAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ben bir çok kez CR raporunda bulundum. bulunduğum raporlar yetkili kişiler tarafından değerlendirildi. ama ne yazık ki bir kaç kişinin CR'leri değerlendirilmeyerek kapatıldı.
    Yüksekte yer tutanlar, aşağıdakiler kadar emniyette değildir.

Senior Member Pochette's Avatar
    Merhaba öncelikle forumun açık yerlerinde bu tarz paylaşımların yapılması yasaktır. Probleminize gelirsek şikayet etmek istediğiniz kişilerin videolarını çektikten sonra üzerinde herhangi bir oynama yapmadığınız takdirde Cr bölüm yetkilisi arkadaşlar konularınızı işlem sırasına alırlar. Fakat konunuza baktığım zaman hızlandırma yaptığınız için işlem sırasına almamışlar. Burada çuvaldızı başkalarına batırmadan önce nasıl bir rapor sunduğunuza dikkat etmeniz gerektiğini belirtmek isterim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Merhaba öncelikle forumun açık yerlerinde bu tarz paylaşımların yapılması yasaktır. Probleminize gelirsek şikayet etmek istediğiniz kişilerin videolarını çektikten sonra üzerinde herhangi bir oynama yapmadığınız takdirde Cr bölüm yetkilisi arkadaşlar konularınızı işlem sırasına alırlar. Fakat konunuza baktığım zaman hızlandırma yaptığınız için işlem sırasına almamışlar. Burada çuvaldızı başkalarına batırmadan önce nasıl bir rapor sunduğunuza dikkat etmeniz gerektiğini belirtmek isterim.
    benim anlatmak istediğim bu oyuncuyu sadece ben değil bir cok oyuncu chats report ettiği halde üzerine gidilmemesi ya bu kadar insan bu oyuncudan şikayetci hiçmi demiyosunuz bu adamlar haklımı gidip bakalım şu baseye diye sizler parayı sadece bu oyuncudan kazanmıyosunuz 2 kişiden kazanırken onlarca oyuncuyu kaybediyorsunuz

Senior Member Pochette's Avatar
    Quote Originally Posted by say_JjqU6wpZ View Post
    benim anlatmak istediğim bu oyuncuyu sadece ben değil bir cok oyuncu chats report ettiği halde üzerine gidilmemesi ya bu kadar insan bu oyuncudan şikayetci hiçmi demiyosunuz bu adamlar haklımı gidip bakalım şu baseye diye sizler parayı sadece bu oyuncudan kazanmıyosunuz 2 kişiden kazanırken onlarca oyuncuyu kaybediyorsunuz
    Evet sizin haricinizde 2 kişi daha şikayet etmiş fakat gm ekibinin incelemeleri sonucunda herhangi bir illegal bulgu tespit edilmemiş. Daha ne kadar üzerine gidilmesi gerekiyor ? Sonuç olarak farklı konular açılmış ve temiz çıkmış karakter.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Evet sizin haricinizde 2 kişi daha şikayet etmiş fakat gm ekibinin incelemeleri sonucunda herhangi bir illegal bulgu tespit edilmemiş. Daha ne kadar üzerine gidilmesi gerekiyor ? Sonuç olarak farklı konular açılmış ve temiz çıkmış karakter.
    bu oyuncu Iamblackmaster isi sonra mortalword oldu şimdide kaizzer her şikayet sonunda pm değiştiriyor siz de şimdi kaizzer olarak bakıyosunuz o yüzden daha önceki şikayetler gözükmüyor sanırım

Senior Member
    bu oyuncu Iamblackmaster isi sonra mortalword oldu şimdide kaizzer her şikayet sonunda pm değiştiriyor siz de şimdi kaizzer olarak bakıyosunuz o yüzden daha önceki şikayetler gözükmüyor sanırım
    Adamda para bol demek.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yukarıda yazdığım pm ler büyük küçük harf hatası yada eksik harf olabilir ama bu oyuncunun gecmiş pm lerinede bakarsanız daha net gözükecektir.Bizim sizlerden gm moderatör yetkili her ne ünvan altında olursa olsun ronarkland baseye ugradıgınızda 2 gün içinde kendi gözlerinizle göreceksiniz. Bu oyuncu oyuna ilk girdiğinde cok rahat damage yiyor yada kesiliyor iken oyundan cıkıyor tekrar giriş yaptığında bırakın damage yemeyi önüne geleni cok rahat kesebiliyor. canı %5 civarı iken town atabiliyo canı%5 civarı iken birden canı fullenebiliyo 5 binlik can potu varda bizim mi haberimiz yok anlamış değiliz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ntt_sFdDNMX6 View Post
    Adamda para bol demek.
    evet parası olabilir ama bu oyunu oynayan herkes bi şekilde bu oyuna para veriyor parası var diye adam kayırılmamalı sonucta değilmi.zamanında 20 milyon np li carlar banlandı parası olması demek kosp tbl kullanabilmesi olmamalı

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    sizleri tebrik ediyorum tbl takımı tamamı şu an basede buyrun sizlerle oynasınlar artık oyunu yada tek kale mac yaparak sizler gercekten bunlara göz yumuyorsunuz gercekten tebrik ediyorum alkışlıyorum sizleri oyunu bırakanlar kervanına 2 kişi daha kattınız bravo sizlere alın oyununuzu onlarla beraber oynayın yazıklar olsun sizlere yazıklar olsun