Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Premiumlu karakterlerde oyuna girerken sırada bekleyecekse premium almanın anlamı ne?

Premiumlu karakterlerde oyuna girerken sırada bekleyecekse premium almanın anlamı nedir yani hem premiumla sırada beklemıcegı soylenıyor hemde beklıyoruz?

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Premiun ayrıcalıklı oyun erişimi sağlamaktadır, fakat sunucular tam kapasiteye ulaştığında ayrıcalıklı erişim kullanılamamaktadır. Sunucu kapasitesinin müsaade ettiği kadarıyla öncelik hakkınız olur. Sunucu kapasitesi aşıldığında, premium kullanıcısı olsanız da, sıra beklemeniz gerekmektedir.

Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ardahan16 View Post
    Premiumlu karakterlerde oyuna girerken sırada bekleyecekse premium almanın anlamı nedir yani hem premiumla sırada beklemıcegı soylenıyor hemde beklıyoruz?
    oyun sana diyor ki bu server dolu artık burayla uğraşma bak boş serverler var azcık bir oralara uğra
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Eger ben para verip premium alıyorsam tek tıkda girmeliyim ha dersenizki sunucu dolu o zaman ben tıkladıgım an sunucu doluysa presiz bi kişi dc olsun ben girem
    #FAKİRLEREYERYOK :=)

Moderator NightOwl's Avatar
    Destan sunucusunun bu kadar dolu olduğunu görmek göz kamaştırıyor

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Merhaba,

Premiun ayrıcalıklı oyun erişimi sağlamaktadır, fakat sunucular tam kapasiteye ulaştığında ayrıcalıklı erişim kullanılamamaktadır. Sunucu kapasitesinin müsaade ettiği kadarıyla öncelik hakkınız olur. Sunucu kapasitesi aşıldığında, premium kullanıcısı olsanız da, sıra beklemeniz gerekmektedir.
    Gerekmektedir, bu kadar yani hani premium un karşılığı sunucu kapasitesi dolduğundan sistem otomatik camp oluşturarak dışarıda kalan premiumlu oyuncuları alması gerekir ama benim bunu buraya yazmam bile gereksiz.

Premiuma zam gelmeli.

Junior Member
    Peki neden knight online tarihinde böyle bir durumla yeni bi kaç senedir karşılaşıyoruz?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Merhaba,

Tam anlamadım. Şimdi sunucu kapasitesi doluysa bu ayrıcalık olmuyor herkes gibi sıra bekliyoruz. Ama sunucu kapasitesi dolu değilse ayrıcalıklı erişim sağlıyormuşuz. İyide sunucu full dolu değilken zaten girersin pre olmasada nasıl bir ayrıcalık veriyor, dansöz falan mı cıkıyor ekranda?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sunucu full dolu değilse ayrıcalık sağlanıyormuş. Dolu değilse zaten herkes girer ayrıcalık neresinde. Preyi alırken 7/24 erişim demiyor mu paragözler.