Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Pus indirimi gelmemeli

Başlı başına bir saçmalık olan pus indirimi gelmemelidir. Gold premiumun bedavaya geldiği pus indirimi, maradonu bedavaya doldurmak isteyeb kurianlara yarayan bir şeydir. Nasıl ki krowaZsız server istiyoruz diyenlerin çitinci illegaller olduğu ortaya çıktı(akara maneste krowazdan rahatsız olan tek np sembolü olan kişi görmedim) pus indirimini isteyenler de bunlardır. Son zamanlarda chaosu inceleyin bıktık gibi konuların açılmamasının başlıca sebebi bu görevi kaldırmanızdır. Ayrıca eminim ki pus indirimini isteyen insanlar, foruma yazdıkları accountlar incelendiğinde ya banlı yada ayda 2k kc yükleyen hesaplar olduğu ortaya çıkacaktır. Kötü telefon oyunlarında bile 2 günlük avantaj sağlayacak gem paketleri 199 liradır.
    Evet farkındayım bu oyunu oynayan yüzlerce asgari ücretli var( eslantta hergün "guest görevi yapan pm") yazanları görmekteyiz. Adam 12 yıldır oynadığı oyunda sürekli gördüğü quest kelimesi ne demek diye merak edip bir kere alt tab yapıp google yazmıyorsa, bu cahilliktir. Herkes en iyi premiumu almak zorunda değildir. Pus indirimi gelene kadar jrden jrye girerim diyenlerin amaçları bellidir. 100k nın üstünde npsi olan biri bile yoktur belki. Aksine pus fiyatları artmalıdır.
    Dipnot: ban politikasında lurenin cezasının ilk seferde 1 ay 2. Seferde account termination olmasına ne dersiniz? Ve bunu oyun içi notice geçerek caydırıcı bir etki yapabiliriz. Cahil cahil yorumlarınızı pus indirimi hk başlıklı konuya saklayın, benim konumu kirletmeyin lütfen

Senior Member NonstopReisS's Avatar
    Clan
    NONSTOP Leader
    Server
    KO -> Diez
    çok ilginç
    NONSTOP --> lSeMoOl - SameT & EmRe
    http://www.youtube.com/watch?v=xMj8TY8FGYc

NONSTOP --> NonstopReisS - KingS
    http://www.youtube.com/watch?v=EHI1dRqCzok

NONSTOP vs GİYOTİN 2. CLAN SAVAŞLARI ANATOLİA Ardream Clan ŞAMPİYONU
    https://www.youtube.com/watch?v=-SOS8PC_lnw&t=15s

NONSTOP (347) vs Exorcosuim (45) 3. CLAN 2. TUR SAVAŞLARI..
    https://www.youtube.com/watch?v=7FmKpo2ua8Q

NONSTOP Facebook Grup
    https://www.facebook.com/groups/209425885746453/

ISeMoOI --> NonstopReisS

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Bak kardeşim ben bu oyunu bırakmıştım 2 yıldır yeniden oynuyorum ve PUS indirimi olmadan DC premiumu zor alıyodum ben oyunu oyun olduğu için oynıyan insanım farmımı yapar yaptığım farmla da karakterimi dizerim 2-3 tane insan yüzünden bütün kitle mağdur bırakılamaz.PUS indirimi zorunluluktur Türkiye de her ay 150 TL bu oyuna vericek insan çok az ki düşün ünlü bir televizyon şirketi bile Lig paketi+Sinema Paketi+bütün kanallar ayda sadece 89 TL alıyor ikisi de eğlence sektörü 150 TL nerede 89 TL nerede

Konuyu 2 li tartışma haline getirmek istemiyorum ama dediğiniz gibi, lig tv, knight online eğlencedir. Sağlık değildir, eğitim değildir, lükstür. Lüksün ucuz olması zorunluluk değildir. 5 yıldızlı bir otele sezonda gidip benim param az 100 liraya kalmam lazım bu bir zorunluluktur derseniz, size pansiyonu gösterirler, kaldı ki oyun free to play zaten, bırakın ucuz olmasını BEDAVA

Junior Member
    mgamenin müdürü galiba

Senior Member
    Quote Originally Posted by TrafalgarAziol View Post
    Konuyu 2 li tartışma haline getirmek istemiyorum ama dediğiniz gibi, lig tv, knight online eğlencedir. Sağlık değildir, eğitim değildir, lükstür. Lüksün ucuz olması zorunluluk değildir. 5 yıldızlı bir otele sezonda gidip benim param az 100 liraya kalmam lazım bu bir zorunluluktur derseniz, size pansiyonu gösterirler, kaldı ki oyun free to play zaten, bırakın ucuz olmasını BEDAVA
    sen her ay 3200 cash al + swith permium al! çok lüks bi oyun her ay 150 200 tl az bile sen her ay 1000 2000 bin tl yatir oyun çok kaliteli çünki !!! oyun çok lüks ya eslantin boş slootlarinda dolaşirken müthiş keyif aliyoruz çok acayip lüks bi oyun !!! akşam jr lerinde 11 11 maç yapiyoruz !!!

Bencede gelmesin yeni sw acilsin gelmesin

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    bu kafadan istiyorum nerde satılıyor

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    şirket kendisi bilir, gelmesin

Senior Member
    Konuyu açan bu adam da kim ya,neyse küfür etmicem.

Değerli Knight Online playeri pus indirimlerini gmler,moderatörler bile desteklerken bir sen mi switch premium çekiyorsun oyunda?
    Kimsenin 100k np si bile yoktur demişsin; Manes de accountumda 4 karakter var her birinde minumum np 1milyon istesem bir günde istediğim clanı royal yaparım.Bu oyunda sadece sen zekimişsin yada sen iyimişsin gibi konuşmuşsun.

Neyse karşı çıkmana da bişi demiyorum,diyeceğim önce senin hesaplar incelenmeli karakterlerinin durumlarına bakılmalı