Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Cr Ceza almayan Oyuncu

İyi günler Kolay gelsin.2gün önce Cr ye küfür nedeniyle reportum olmuştu.Aynı gün Cr görevlisi Nebiros konumu onayladı.Gerekli işlem yapılacaktır.Teşekkürler diye not ekledi konuya.
    Bu Rapordan sonra bi raporum daha vardı farklı bi kişi için yine küfür ile ilgili.Oda çok kısa sürede yanlış hatılamıyorsam.ShadowCshar isimli cr yekilisi tarafından onaylandı.Gm Kneart tarfından cezası verildi.
    Sizlerden istegim önceki raporumdaki suçu cr yetkilisi tarafındanda onaylanmış kişinin hakettigi cezayı almasıdır.Oyunda oldugu sürece sinirlerimiz bozulmaktadır.Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Junior Member
    İlgili şahıs halen oyunda.Lütfen geregini yapın.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle bir durumu belirtmek istiyorum,
    Eski Moderator olan ShadowChaser'in CR bölümünde herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır. Raporunuza cevap veren CR görevlisi, aynı zamanda Mod Team Lead olan ScORp_LiON'dur.

Raporunuz ise şu an için sonuçlandırılma aşamasındadır. Sırası geldiğinde GM ekibi tarafından sonuçlandırılarak konunuz üzerinden tarafınıza bilgi verilecektir. Bu aşamada raporunuzu sık sık kontrol etmeyi unutmayın.

İyi forumlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Öncelikle bir durumu belirtmek istiyorum,
    Eski Moderator olan ShadowChaser'in CR bölümünde herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır. Raporunuza cevap veren CR görevlisi, aynı zamanda Mod Team Lead olan ScORp_LiON'dur.

Raporunuz ise şu an için sonuçlandırılma aşamasındadır. Sırası geldiğinde GM ekibi tarafından sonuçlandırılarak konunuz üzerinden tarafınıza bilgi verilecektir. Bu aşamada raporunuzu sık sık kontrol etmeyi unutmayın.

İyi forumlar.
    K.bakmayın.Aklımda öyle kalmış demekki.Fakat ondan sonra yaptıgım raporlama aynı gün sonuçlandı.Buda Cr görevlisi onayladıgı halde user ceza almadı.Merak ettim bende ondan sordum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

CR sistemi başlıca 2 aşamadan oluşmaktadır. Raporu Cr personeli inceler sonuçlandırır ancak ceza veremez. Cr personelinin sonuçlandırdığı konuyu son olarak Gm inceler ve gerekli cezayı vererek konuyu sonlandırır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

CR sistemi başlıca 2 aşamadan oluşmaktadır. Raporu Cr personeli inceler sonuçlandırır ancak ceza veremez. Cr personelinin sonuçlandırdığı konuyu son olarak Gm inceler ve gerekli cezayı vererek konuyu sonlandırır.
    Kolay gelsin.Yanlış anlamayın ama. Konular sıra ile inceleniyor diyorsunuz.Fakat bu rapordan sonra bi raporlama yaptım.Siz onayladınız Gm Kenart cezasını verdi.Bu rapor ise daha önce idi ve cr yetkilisi nebiros gerekli işlem yapılacaktır teşekkürler yazdı.Hani suçu sabitlemiş cr yetkilisi.Sıra ile ise bu daha önce bi rapordu.Benim anlatamadıgım bu oldu.

Junior Member
    Teşekkür ederim.Gereken yapılmıştır.Elinize sağlık.

Senior Member
    Nickname
    TURGUTBEY
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    TillAllCollapse
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    daha demın paylaşmış olduğum konu neden kaldırıldı ? CR BOLUMU ILE ILGILI OLAN

Senior Member PearLyTheGreenFairy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

bu konudan biraz da bende sıkıntılıyım. bir kişinin 1 den çok zamanda farklı farklı ksc ler ile ettigi hakaret küfürleri reportluyorum. manes yazısı gözükmeli diye cevap gelip kapatıldı hadi dedim haklılar şimdi de konuşmanın tamamını göndermeniz gerekmektedir deniliyor. ee iyide ben adamla konuşmuyorum ki zaten adam gelip gidip bana yazıp sövüp gidiyor kışkırtıyor da zaten .
    Same shit, different day

Junior Member
    Quote Originally Posted by PearLyTheGreenFairy View Post
    bu konudan biraz da bende sıkıntılıyım. bir kişinin 1 den çok zamanda farklı farklı ksc ler ile ettigi hakaret küfürleri reportluyorum. manes yazısı gözükmeli diye cevap gelip kapatıldı hadi dedim haklılar şimdi de konuşmanın tamamını göndermeniz gerekmektedir deniliyor. ee iyide ben adamla konuşmuyorum ki zaten adam gelip gidip bana yazıp sövüp gidiyor kışkırtıyor da zaten .
    Dostum sagda numaratik tuşların üstünde - tuşlu var onunlar alırsan ksc yi direk upluoad edip yollarsan cr ye gerekli işlem yapılıyor.Tarih olsun server olsun saati olsun hepsi o ksc de belli oluyor.
    Last edited by IIHouseMdII; 09-08-2017 at 05:03 PM. Reason: eksik yazı