Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Dün akşamdan beri yediğim DC'nin haddi hesabı yok

Merhaba Knight Online yöneticileri, oyunda dün akşam birden bire slotlara giderken, yürürken yediğim dc'nin haddi hesabı yok. Üstelik moblara skill atarken oyundan atması beni gerçekten iyice gerdi. Sorunun benden kaynaklı olduğunu düşünüp internet sağlayıcı firma ile görüştüm fakat herşeyin normal olduğunu internetin kopmadığını söylüyor. Ben yine de her ihtimale karşı PC'yi format attım her şeyi yenidne kurdum fakat benım bu oyundan atma sorunum devam ediyor. Combo bile yapmadan tek skill atarken bile oyundan atıyor. Oyun oynanmayacak hale geldi. Dün akşama kadar hiç bir sorun yok iken dün birden bire bu sorun ortaya çıktı. Araştırmalarım sonucunda sadece bende değil çoğu player da aynı sorun mevcut. Oyun ile alakalı bir sorun var. Lütfen en kısa zamanda düzeltilmesini rica ediyorum. İyi çalışmlar.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Uzun bir süredir oyundayım. Şuan oyunda bir problem olduğunu sanmıyorum.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Format sonrası yüklenmeyen bazı sistemsel programlar oyundan atmanızı sağlayabilir. Oyunu yeniden yükle eksik programın varsa yükle öyle dene oyuna giriş yapmayı .

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Format sonrası bilgisayarın mevcut yüklediğiniz sürücüleri güncel olamayabiliyor. Lütfen, netten ekran ve ses kartınızın güncel sürümlerini bularak güncelleyiniz. Güncel olmayan bazı bilgisayar eklentileri, oyundan atılmanıza sebebiyet verebilir.