View Poll Results: Magic hammer ve Transformation scroll kaldırılsın mı ?

Voters
34. You may not vote on this poll
  • Evet Kaldırılsın

14 41.18%
  • Hayır ben farm yapıyorum

20 58.82%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 36
    Member AthellaaaaasS's Avatar
    Nickname
    AthellasS
    Clan
    SurpriseMF

Exclamation Transformation Scroll ve Magic Hammer Hakkında

Bu 2 item'in moblardaki drobu kaldırılmalı.
    Sebebi : Her server'da gb şişkinliği oluyor oyun gb'ye çok çabuk doyuyor ve serverlar'ın ömrü çok kısa oluyor. Bu itemler herkes tarafından kullanılıyor.Sundries npc'sine koyulursa oyundaki gb bir nebze erimiş olur ve server'lar 2-3 ay içinde ölmez. Oyunda gb'nin harcandığı yerler çok kısıtlı örn : Bus , weapon breaker ve hp mp meastro başka oyunun coins istediği bir yer yok dolayısıyla serverlar'daki gb sürekli artıyor.

Turnuva sunucusundaki gibi sadece sundries npc'sinde satılsın.
    Last edited by AthellaaaaasS; 09-07-2017 at 02:47 PM.

Banned
    Drobu azaltılabilr , magic hammer parayla rpr yaptırmaktan daha karlı olduğu için magic hammerı kullanmak daha mantıklı geliyor , aynı şekilde 440k ts ye vermek varken pazardan 150-200k yada almak gayet mantıklı.

TS , GB ye etki ediyor olabilir ama Magic Hammer ın etki edebileceğini sanmıyorum.

Bunlardan önce eğer gb nin değerlenmesini ve azalmasını istiyorsak çöp slotları olarak tabir edilen slotlardaki çöp itemlerin dropları düşürülmeli veya kaldırılmalı.

Nickname
    AthellasS
    Clan
    SurpriseMF
    Quote Originally Posted by ___Aegnor___ View Post
    Drobu azaltılabilr , magic hammer parayla rpr yaptırmaktan daha karlı olduğu için magic hammerı kullanmak daha mantıklı geliyor , aynı şekilde 440k ts ye vermek varken pazardan 150-200k yada almak gayet mantıklı.

TS , GB ye etki ediyor olabilir ama Magic Hammer ın etki edebileceğini sanmıyorum.

Bunlardan önce eğer gb nin değerlenmesini ve azalmasını istiyorsak çöp slotları olarak tabir edilen slotlardaki çöp itemlerin dropları düşürülmeli veya kaldırılmalı.
    Npc'deki fiyatı değiştirilebilir istek olursa yeter ki server'daki gb erisin biraz. Her serverda aynı muhabbet 2-3 ayda gb dibe vuruyor ve server öldü yeni server isteriz tayfası mezarlarından çıkıyor.

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    bakımda bile hiç bir güncelleme gelmemişken bu tür degişiklikleri yapacaklarını pek sanmıyorum ama mantıklı bir sunum gb bollugunu azaltmış oluruz farmcı tayfa çok gb kas siteye sat misali
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Delos tarantula slotunu kaldırsınlar eslantdaki yaratıklardan çıkan itemleri kaldırsınlar peki bu insanlar sadece jr mavi kutuya girerekmi item yapacak siz galiba itemlerinizi tl bazında aldınız.

Nickname
    AthellasS
    Clan
    SurpriseMF
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Delos tarantula slotunu kaldırsınlar eslantdaki yaratıklardan çıkan itemleri kaldırsınlar peki bu insanlar sadece jr mavi kutuya girerekmi item yapacak siz galiba itemlerinizi tl bazında aldınız.
    Ben oyundaki para edecek itemlerin kaldırılması konusunu geçtim o çok kez sunuldu bişey yapılmıyor malesef o yapılmıyorsa bari gelen geri gitsin diye açtım bu konuyu

Dn: Oyunda pus iteminden başka birşeye para vermiyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Magic hammer ve ts kasarak item mi alıyorlar yoksa gb leri sitelere mi satıyorlar ? Ne hikmetse her gittiğimde oralarda sabit kişiler kasıyor ve dandik karakterler ile kasıyorlar Bence de sadece sundrieste satılması lazım.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    böyle bir degişikligin gelmesi imkansız oyunun dinamiğinde çok önemli bir yeri olan tsnin özellikle kaldırılması imkansız ama şu olabilir dropları düşürülebilir

Nickname
    AthellasS
    Clan
    SurpriseMF
    Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    böyle bir degişikligin gelmesi imkansız oyunun dinamiğinde çok önemli bir yeri olan tsnin özellikle kaldırılması imkansız ama şu olabilir dropları düşürülebilir
    Oyundan kaldırılsın demedim dikkatli okursan oyunda herkesin kullandığı item sundries'te satılsın diyorum.

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Saçma