Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 73

Açılması Muhtemel YENI SERVER ONERI/DILEK/SIKAYET

Merhabalar.Öncelikle amacım yeni server gelsin gelsin diye ısrar veya beklenti oluşturmak değildir.Benim kişisel beklentim ise yeni server yaza doğru gelirse daha bir ilgi göreceğine inanıyorum.

yeni server hakkında serverın ömrünün uzun olması mevcut oly-akara ikilisi gibi bir sıkıntı yaşanmaması adına bir kaç öneride bulunmak istiyorum sizler oyuncular olarakta destek verirseniz serverların ömrünün uzamasına katkıda bulunabiliriz.
    tartışma platformu olarak değilde sizlerde aşağıda belirtmiş olduğum gibi önerilerinizi yazarsanız sürekli güncellemeye çalışacağımız bir öneri listesi hazırlayarak çalışanlara yapımcı firmaya iletmeleri için öneri listesini sunabiliriz.

Öneri -> Hornet Linate slotu kaldırılmalı.Lüferson slotu kalmalı.ve ayrıca açılacak olan camplar'dan da bu mob kaldırılmalı.
    Aynı şekilde Cardinal sayısı mevcut 18 adetken bellua'da 8'e düşürülmeli ve ayrıca açılacak olan camplar'dan da bu mob kaldırılmalı.
    Eslant'a ve lüferson'a koyulan farm slotları bu map'lerden silinerek cz'ye eklenmeli ve pk sürekli ve canlı hale getirilmelidir.
    Cash fiyatları kesinlikle tekrardan revize edilmeli pvp'lere kaptırılan oyuncu kitlesi geri kazanılmalı.Pus indirimi dahi pahalı bir fiyat türkiye koşullarına göre.
    Yeni server'da daimi 7/24 dönüşümlü türkiye ofisi olarak bir GM olmalı.!
    Job dengesizlikleri ortadan kaldırılmalı.Warrior sınıfı özellikle bunun başını çekmekte.
    Level sınırının daha öncede 80 level olacağı bildirilmiş buna değinmeyeceğim.
    UTC,Krowaz,Bifrost,special monster staff,dragon box olmamalı ve cz'de ego tarzı bifrost yaratıkları bulunmamalıdır.
    Isilioon respawn saati serverın ilk ayları 2x katı olmalı.
    Cz'de ki AOC slotu eslanttaki mob ile aynı hp değerini ve atak değerinde olmalı yani kısacası mob olması gereken level'inde olmalı.
    *Magic Hammer ve Transformation Scroll Dropları büyük oranda düşürülmeli.

Mevcut açılacak olan sunucunun oyuncular açısından en zevkli,en kalıcı halde olması isteniyorsa sunucu bu denli açılmalı diyebiliriz.
    aynı şekilde firma için de en karlı olacaksa bu şekilde olacak.server'a ne kadar az gb girerse cash o kadar çok satın alınacaktır.

Farmer arkadaşlar yorum atmazsa sevinirim.

Arkadaşlar bir kaç konuda daha görmüş olduğum arkadaşların fikirlerinide belirterek bir konu oluşturdum sizlerden de aynı şekilde önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
    Last edited by ForLexi; 09-07-2017 at 03:12 PM.

Junior Member
    Yeni sunucu gelsin olympia Akara ve manes birleştirilsin . Rosettada Gordion ile birleşsin

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    dediklerini çogu oyuncu istiyor olur olmaz bilemiyorum güzel düşünceler..

ama,benim düşüncem aynı uzun zaman boyunca yeni server GELMESİN ( 2 Senede bir gelebilir ) yoksa her yeni diye hitap ettigimiz sunucu örnekleri çok oly,akara,manes ( ilk başından bashediyorum ) boşalıyor gerek yok güzel düzenlemeler ile yeterli sunucumuz var bence..

Yeni Sunucu GELMESİN.
    .
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScobyDoo0 View Post
    Yeni sunucu gelsin olympia Akara ve manes birleştirilsin . Rosettada Gordion ile birleşsin
    Kardeş diez gordionla birleşecek.

Zuahaha Muhahaha

Destanda bize gelecek D

Ahahahah

Çırpınma

Senior Member
    Baştan sonra okudum. CZ'deki aoc slotu güçlendirmesi pk ya darbe olur. Bu hariç gerisine +1 destek veriyorum. Bunlara ek olarak;
    Rebirth sisteminin olmaması sw başında basılan itemlerin önüne geçilmesi açısından iyi olur.
    Ardreamde asas SPİKE skilinin OP olması, diğer job'lara fırsat vermemesi, pk ve oyun keyfi açısından ardreamde SPİKE skiline düzenleme yapılması gerekmekte.
    CZ'deki en iyi asas skilinin ardreamde de kullanıyor olması oyunun genel mantığına karşıdır.

Dts de kalksin gg sg de kalksin sonuçta ayni parayi kasiyor slotlar dur hatta haunga warriorda kalksin git 1 er.gün farm yap hepsinde ayni orani kasarsin kasicak adam her yerde kasar cardinalde de kasiyorum hornettede yeri geliyor sg gg dede çöp slotlarinda 4 kisi 7 gb kasiyoduk orada kalksin madem kalkicak bunlarda kalksin

Senior Member
    Quote Originally Posted by asdgdsgfdh View Post
    Dts de kalksin gg sg de kalksin sonuçta ayni parayi kasiyor slotlar dur hatta haunga warriorda kalksin git 1 er.gün farm yap hepsinde ayni orani kasarsin kasicak adam her yerde kasar cardinalde de kasiyorum hornettede yeri geliyor sg gg dede çöp slotlarinda 4 kisi 7 gb kasiyoduk orada kalksin madem kalkicak bunlarda kalksin
    Haklısın. Bu sebeplerden ötürü 1 öneri daha eklemek istiyorum;
    Genie kalksın veya steam fiyatına denkleştirilsin.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bunlar Gelse Güzel Olucakta Tabi 1.5-2 Sene Sonrasına Hazırlık Diyelim.
    Yeni Server İstemiyoruz Gm Ekibi

SG,GG serverda olabilir çünkü bahsettiğiniz gibi tek başına rahat dönülebilen bir slot değil afk bırakılabilecek bir slot değil...4 kişi 7 gb kassan günde kimseye zarar vermez bro senin genie' harcamandı zarttu zurttu olacak para daha da çok aşağılara çekilecek...Hornet tek yiyor,cardinal tek yiyor cardinal 100k veriyor üzerine

genie kaldırılmasını istemek ütopya olur oyunclar için fiyatının artması da exp kasacak işte olan insanlara zarar vereceği için oyun firmasını bunu düşünmez ancak eklemeye koyalım buda bir öneridir.

Senior Member
    Hergün bir liste hazirlayip, yeni servere geçip güzel bi 2 ay pk farm yapip oyunu bırakıp tekrar aynı döngü içinde dolaşanlara selam olsun burdan, bu işi yapimci biraksin siz yapin siz biliyorsunuz