Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 48
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Gözümde direk bu canlandı

Ah ah yukarıda senden alıntı yaptığım yoruma cevap verebilir misin acaba

Bak bu daha 1 hafta önce falan yayınlanmış biri daha vardı legal pazarcılar diyen İstersen özelden atayım sana linkini izle .

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by gariban570 View Post

Bak bu daha 1 hafta önce falan yayınlanmış biri daha vardı legal pazarcılar diyen İstersen özelden atayım sana linkini izle .
    Bak işte bu sanattır. Gerçekten taktir ettim. Maşallah Bende 1 sene önce falan böle 8-9 çar ile farm yapan birisini görmüştüm.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus

Bunun olduğunun zaten farkındayız ve cr ye bildirimde bulunduk
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member
    Bunun olduğunun zaten farkındayız ve cr ye bildirimde bulunduk
    hayır bunun farkında olup da şuan sanki böyle bir durum yokmuş gibi lanse edip k2 de 50 account vardı ondan sunucular doluydu şuan herkes tek account ona rağmen sunucuların doluluk oranı bu gibi söylemen abes kaçıyor

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    hayır bunun farkında olup da şuan sanki böyle bir durum yokmuş gibi lanse edip k2 de 50 account vardı ondan sunucular doluydu şuan herkes tek account ona rağmen sunucuların doluluk oranı bu gibi söylemen abes kaçıyor
    Eskiden elini sallıyan hile açıp, KENDİ hilesini yazıp oyuna giriş yapıyordu şuan bunun büyük oranda önüne geçildi.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    var mı belli bir tarihi bilen ?

Senior Member JustTurkeyLOve's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Eskiden elini sallıyan hile açıp, KENDİ hilesini yazıp oyuna giriş yapıyordu şuan bunun büyük oranda önüne geçildi.
    Aynen. Zaten bu hileciler tarafından Rhales ve Khenarth hakkında karalama kampanyaları yapıyorlar. Adamlar eskisi gibi para kaldıramıyorlar. Ekmeğiyle oynayanları karalıyorlar

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selamlar,

Mgame Corp. ve Game Cafe Services(NTTGame) arasındaki sözleşme 10 Mayıs Çarşamba günü iki yıl olmakla birlikte 2019'a kadar uzatılmıştır. Bu sözleşmede ek olarak Mgame Corp. firması elde edilen gelirden aldığı payı arttırmıştır. Sözleşmenin yenilenmesinde en büyük etmen Akara/Manes sunucularından elde edilen gelirsel başarıdır. Bu sunucular daha önce rekoru 18 gün ile SteamKO'ya ait olan 1 Milyon dolar gelir barajını 13 günde aşmıştır.

Kaynaklar:

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JustTurkeyLOve View Post
    Aynen. Zaten bu hileciler tarafından Rhales ve Khenarth hakkında karalama kampanyaları yapıyorlar. Adamlar eskisi gibi para kaldıramıyorlar. Ekmeğiyle oynayanları karalıyorlar
    Her şeyi geçtim zaten millet kendini parçalıyordu nolursunuz pk alanında koxp olmasın geri kalan her şeye razıyız diye yönetim bununla da kalmayıp exp slotlarında da koxpu bitirmek için elinden gelen çabayı gösteriyor ama gene de yaranılmıyor boşuna dememişler deveye diken millete ............ yaranır diye.

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Bazi arkadaslara en kisa surede moderatorluk verilse de biz burada daha fazla yikama yaglama yorumlari okumak zorunda kalmasak diyorum. Gecmis donemde bazi seylerin iyi olmadigi dogruydu ancak simdiki yonetim anlayisinin cok iyi oldugunu savunmak da mantikli degildir. Sizler burada istediginiz kadar yikama yaglama yapin. Knight Online su an kan kaybetmekte ve bastan asagi bir reform yapilmadan da acilacak her sunucu olu olarak dogmaya mahkumdur.

Edit: illegalden dem vuran arkadaslara belirtmek istiyorum ki o kosp denen sey su an genie adi altinda parayla satiliyor. Parayla sattiklari icin kosp olmuyor tabi yersen.