Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Exclamation Vaad ettiğiniz çözümler nerede ?

Hatirlarsaniz bazı sorunlarin cozumlerini boy boy yazmiştiniz nerede bu çözumler ? 2015 in kasim ayindan belli bu oyunu oynuyorum tamam eyw yapilan calismalar goz ardi edilemez ama artik şu oyunun bi adini koyun arkadaş duvar ölmeleri,dehşet şekilde kasma,donma ne zaman cozulecek bu sorunlar ve tam surume ne zaman geçilecek gunduz oda sayisina girip baktinizmi hiç en fazla 7-8 boyle olmuyor sayin gm'ler yokmu daha yapimci tarafindan biz oyunculari sevindirecek haberler artik basit olan ping sorununu cozun ve sayi ile gosterilsin ping'ler kimin ne halt yediği ciksin ortaya adam gecikme ile oynuyor sordugumuzda verdigi cevap ise"akk yi geçmişim" gercekten vahim bir durum fps sorununu artik yazmiyorum buna denecek soz kalmadi fps oyunu oynuyoruz güya...

Senior Member CavvReSamiN's Avatar
    Nickname
    DiyarbakirliMIHO
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HeyDougLas
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Arkadaş haklı Konu Güncel !!

Junior Member
    aynen arkadaş sonuna kadar haklı bizler bu yüzden bıktık hala beta oynuyoruz ve kasma donma çok faza oluşuyor oyunda adamla karşı karşıya kaldıkmı ateş edince fps çok fazla düşme oluşuyor buna 2015 den bu yana hala çözüm bulunmadı duvardan vuruyorlar sniplerden kaçış imkansız silahların önemi fazla yok oyunda snipler fazla işe yarıyor bu oyunda bunada bir çare bulursanız seviniriz ilk başta kasma donma çözüm bulun i3 işlemci pcler rahat şekilde oynancak şekilde ayar yapılırsa gerçekten çok fazla oyuncu olur benim pcm i5 işlemci 8 gb ram 2 gb ekran kart var en düşük grafikte oynuyorum hala kasma var ilk buna acilll çözüm bulunsun lütfen

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FUZZI View Post
    aynen arkadaş sonuna kadar haklı bizler bu yüzden bıktık hala beta oynuyoruz ve kasma donma çok faza oluşuyor oyunda adamla karşı karşıya kaldıkmı ateş edince fps çok fazla düşme oluşuyor buna 2015 den bu yana hala çözüm bulunmadı duvardan vuruyorlar sniplerden kaçış imkansız silahların önemi fazla yok oyunda snipler fazla işe yarıyor bu oyunda bunada bir çare bulursanız seviniriz ilk başta kasma donma çözüm bulun i3 işlemci pcler rahat şekilde oynancak şekilde ayar yapılırsa gerçekten çok fazla oyuncu olur benim pcm i5 işlemci 8 gb ram 2 gb ekran kart var en düşük grafikte oynuyorum hala kasma var ilk buna acilll çözüm bulunsun lütfen
    Aslında kasma sorunu şurda şimdi laptop işlemcilerinde i7 olanlar bile kasıyor ama masaüstu i3 bile 150 fps verebiliyor nedeni oyun işlemci deki tek cekirdek performansina göre kurulmuş yani bir 6700k işlemcisi bu oyunda sadece 250-300 fps verebiliyor ekran karti olmasada çünku tek cekirdekde bu işlemci çok başarili ve 4 sanal 4 de izleksi oldumu tadindan yenmiyor her cekirdek güçlü çalisiyor ama laptoplardaki hq serisi olmayan işlemciler bu oyunda %99 kasma yapar çunku bu işlemciler kendini kısar tam performans veremez kisacasi tek cekirdek performansi yuksek olan işlemciler bu oyunda iş yapiyor oyunu %70-80 ekran kartina adapte etmeleri lazim çogu oyun boyledir ama bu oyun tam tersi işlemci uzerine ekran karti bu oyunda max degeri %30 18 yaşindayim 7 yaşindan belli oynamadigim oyu kalmadi ama ben hiç bir oyundq işlemcini %100 kullanildigini gormedim taa ki bu oyuna başlayana kadar o yuzden işlemcisi olan her turlu kaxaniyor