Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

DESTAN İÇİN ZORUNLU OTP GELSİN LütFEN

ya artık şu diger serverlere zorunlu otp getirin ya adam char açıyo 35 yapıyo d2 deki herkesi yatıryo diyorum seni banlatacam adam char çok sıkıntı yok diyo 35e kassam yeter diye dalga geçiyo ben niye her gece video açık uyumak zorundayım ya getirin artık şunu.
    ayrıca ilk ics de bedava felan olmasın ya bu adam pazar kurmak için zaten 5cash verecek ics ilk seferde bedava yapmanın mantıgı ne onada alın ne olcak

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    otp zorunlulugu her server için bencede gelmeli hem bu tür olaylar azalır hemde güvenlik açısından magdur kişi sayısı azalır forum,discord,bilet sistemleri bu konular yüzünden epey yogun durumda..
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    ya zorunlu olmasa bile ben kullanıyorum otp de telefonumda bi güvenlik önlemi varsa ben onu kullanırım benim asıl istedigim şu k0xper ve gereksiz kişiler gelmesin abi ya

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    ya zorunlu olmasa bile ben kullanıyorum otp de telefonumda bi güvenlik önlemi varsa ben onu kullanırım benim asıl istedigim şu k0xper ve gereksiz kişiler gelmesin abi ya
    sadece o yönden bakarsan olaya gelmesi imkansız ama
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Banned
    Otp çözüm değil adamlar sınırsız ucuza yabancı hatlar alıyor.

Trade açılması için 400 cash pek caydırıcı değil adamlar 2 boss stafı kırdırıp koxp devam ediyor.

Exp kasılması çok kolaylaştırıldı haliyle çok hızlı seviye atlayıp kısa sürede kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Koxp engelleme gelmemesi 1 yıldır koxp multi 5dk bile fixlenmedi piyasa bolca koxper firması hala satışlarına devam ediyor.

Böyle bir sistem her slota gm koymadan koxp engelleyemezsiniz.

Koxper hesap açmak için fazla bir maliyeti yok her türlü masrafı kısa sürede çıkarttığı ve kısa sürede seviye atlayıp devam ettiği için sürekli gelmeye devam edecekler.

Trade ve pazar için 3200 cash yüklenmesi gereksin hesaba ve bu cashle alınan itemler trade edilmesin, premium alınmasın ( çoğu koxper tlci zaten yeni server açılar açılmaz aldığı için), şans itemleri staflar boxlar alınamasın ( Boss stafı atıp diğer karakterleri ile kesmemesi için), genie alınamasın ( 8li genie Tlciler için) koxper ve TLci direk hesabı açınca maliyet olsun bu işe yeltenmesin zararlı çıksın diye.

Oyun oyun için oynayanlar zaten valkydir, pathos, scroll, pot vs alıyorlar 3200 cash olayını istemeyenler koxper ve TLci çoklu pc oyuncuları olacaktır.

Chaos, pazar kurma, ardream seviyesi girişleri yap 55+. 1-55 arası level kasma 10-20 kat zorlaştır. 55+ seviyelerde exp biraz kolaylaştırılarak dengelensin. Amaç koxper hemen karakterle gelip trollemesin.

Eslant bosslara atak yapabilmek için 75 level üstü olmak getirilsin.

Pazarda bulunan işgalci mafyalar ve slotları işgal eden genie TLci 8 pcciler için getir ip sınırlaması. Bu işi yapcaklarsa da hem her hesap için 3200 cash gözden çıkartacaklar (pre genie hariç) hemde bolca internet gerekecek.

Krowaz, Bifrost, Bowl ego kaldır bunları pk bütün zarar veriyor. Şuan bakın her saat etkinlik var ne zaman pk olacak? Bu tür etkinlikler olacaksa daha az ve daha adil (bdw gibi item seviye önemi olmasın) seviyede herkesin yararlanabileceği daha çok amaç oyuncuları eğlenmesi olmalı TL farm değil.

Oyunun kaliteli uzun ömürlü koxpsuz TLcilerle dolu olmayan serverlara ihtiyacı var.
    Last edited by IRsc; 08-30-2017 at 08:05 AM.

Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Otp çözüm değil adamlar sınırsız ucuza yabancı hatlar alıyor.

Trade açılması için 400 cash pek caydırıcı değil adamlar 2 boss stafı kırdırıp koxp devam ediyor.

Exp kasılması çok kolaylaştırıldı haliyle çok hızlı seviye atlayıp kısa sürede kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Koxp engelleme gelmemesi 1 yıldır koxp multi 5dk bile fixlenmedi piyasa bolca koxper firması hala satışlarına devam ediyor.

Böyle bir sistem her slota gm koymadan koxp engelleyemezsiniz.

Koxper hesap açmak için fazla bir maliyeti yok her türlü masrafı kısa sürede çıkarttığı ve kısa sürede seviye atlayıp devam ettiği için sürekli gelmeye devam edecekler.

Trade ve pazar için 3200 cash yüklenmesi gereksin hesaba ve bu cashle alınan itemler trade edilmesin, premium alınmasın ( çoğu koxper tlci zaten yeni server açılar açılmaz aldığı için), şans itemleri staflar boxlar alınamasın ( Boss stafı atıp diğer karakterleri ile kesmemesi için), genie alınamasın ( 8li genie Tlciler için) koxper ve TLci direk hesabı açınca maliyet olsun bu işe yeltenmesin zararlı çıksın diye.

Oyun oyun için oynayanlar zaten valkydir, pathos, scroll, pot vs alıyorlar 3200 cash olayını istemeyenler koxper ve TLci çoklu pc oyuncuları olacaktır.

Chaos, pazar kurma, ardream seviyesi girişleri yap 55+. 1-55 arası level kasma 10-20 kat zorlaştır. 55+ seviyelerde exp biraz kolaylaştırılarak dengelensin. Amaç koxper hemen karakterle gelip trollemesin.

Eslant bosslara atak yapabilmek için 75 level üstü olmak getirilsin.

Pazarda bulunan işgalci mafyalar ve slotları işgal eden genie TLci 8 pcciler için getir ip sınırlaması. Bu işi yapcaklarsa da hem her hesap için 3200 cash gözden çıkartacaklar (pre genie hariç) hemde bolca internet gerekecek.

Krowaz, Bifrost, Bowl ego kaldır bunları pk bütün zarar veriyor. Şuan bakın her saat etkinlik var ne zaman pk olacak? Bu tür etkinlikler olacaksa daha az ve daha adil (bdw gibi item seviye önemi olmasın) seviyede herkesin yararlanabileceği daha çok amaç oyuncuları eğlenmesi olmalı TL farm değil.

Oyunun kaliteli uzun ömürlü koxpsuz TLcilerle dolu olmayan serverlara ihtiyacı var.
    kardeş sen çok çok şey istiyon ben ufacık bişey istiyom ya bi nebze önlesek şu koxperleri boş kişileri yeter benim çok bi beklentim yok

Member WARMON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    gelse güzel olur.
    ArcherY

Banned
    kardeş sen çok çok şey istiyon ben ufacık bişey istiyom ya bi nebze önlesek şu koxperleri boş kişileri yeter benim çok bi beklentim yok
    Ufacık şey getirilse çözüm olmadıktan sonra getirilse ne olacak ?

Otpli serverda koxper yok mu sanıyorsun ?

Aile, akraba, arkadaş olmadı yabancı ucuz yollu hat bulmak zor bir şey değil.
    Last edited by IRsc; 08-30-2017 at 12:36 PM.

Senior Member SonXer's Avatar
    ya artık şu diger serverlere zorunlu otp getirin ya adam char açıyo 35 yapıyo d2 deki herkesi yatıryo diyorum seni banlatacam adam char çok sıkıntı yok diyo 35e kassam yeter diye dalga geçiyo ben niye her gece video açık uyumak zorundayım ya getirin artık şunu.
    ayrıca ilk ics de bedava felan olmasın ya bu adam pazar kurmak için zaten 5cash verecek ics ilk seferde bedava yapmanın mantıgı ne onada alın ne olcak
    mantıklı , kxperler içinde güzel önlem olur her serverda zorunlu olmalı

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Ufacık şey getirilse çözüm olmadıktan sonra getirilse ne olacak hiç.

Otpli serverda koxper yok mu ?
    1-2-3-4-5-6-9 dediklerin mantıklı dostum. Lakin 3200 cash olayı hayal. Oyundaki useri düşürür. Kimse oyuna geri dönüyorum,baştan başlıyorum diye 150tl vermez. Zengin olanlar bile vermez. Gerçekten verilmez yani 150tl. Oyunda hesabın vardır pre pot, sc ler vs.vs. cekmek için verirsin. Lakin kimse başlangıçta bu kadar cash çekmez. Pre falan alınmasın pustan alınanlar ticaret edilmesin diyorsun %1 azınlık bile verse sırf bu dediğin için vermez. Adam ne yapcak 3200 cashi ? Pre alamadı 3200 cashlik pre pot sc mi alcak Sorun var. Çözülmeli lakin 3200 cash olayı çözüm değil. Bu arada k0sper ve çoklu pc oyuncusu değilim İp sınırlaması vardı 1-2 seneye kadar lakin bu işten para kazanan abiler nttgame ye biz bu işten para kazanıyoruz dedi, forumda çok fazla konu açıldı. Kaldırıldı Ayrıca ip sınırlamasıda çözüm değil. 8 li farm yapan adamlara tekli internet almak koymaz. Hesabını daha önce forumda yapanlar olmuştu. Ek olarak son 2 maddeyede katılıyorum. İyi niyetli bir yazı yazmışsın. Düşüncelerin güzel. Umarım yetkililer olumlu şekilde dönüş sağlarlar..