Results 1 to 10 of 10

premium sistemi değiştirilmeli

Premium alıyoruz 720 saat süresi var iyi güzel ama oyuna girmesek de azalıyor süre. Bu çok kurnazca değil mi? Neden ben bilgisayarımı 7/24 açık bırakmak zorunda bırakılıyorum. Neden liseli gençler 2 saat oyun oynayıp okuldayken premiumları yanıyor? Neden işinde gücünde insanlar premium aldığı zaman 720 saatinin yalnızca 150 saatini(Günde 5 saat oynadığını varsayıyorum) kullanabiliyor? Kalan 570 saatine boşa para vermiş oluyor. 124 lira verip platinum premium alan birisi, parasının tam 98 lirasını çöpe atmış oluyor oranladığınız zaman. Yazık günah değil mi? Altı üstü oyun oynayacağız neden para harcadığımız zaman paramızla rezil oluyoruz. Sadece oyuna girip kullandığımız zamanlarda azalması daha mantıklı ve gerekli olanı değil mi?

Boykot şart...

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    Mantıklı bir düşünce tartışılabilir bu konu hakkında
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Junior Member
    Ev kiraladığındada ev sahibine öyle mi diyorsun hocam sen? Okula/işe gittiğim sürelerde kirasını vermeyeyim akşamdan akşama 10 saatten hesaplayalım öyle vereyim kirayı mı diyorsun? Bırakın hacı bu işleri ya

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TaurumaR View Post
    Ev kiraladığındada ev sahibine öyle mi diyorsun hocam sen? Okula/işe gittiğim sürelerde kirasını vermeyeyim akşamdan akşama 10 saatten hesaplayalım öyle vereyim kirayı mı diyorsun? Bırakın hacı bu işleri ya
    Hahahhaahhah

Senior Member brkmlgc's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Zorla aldırmıyorlar arkadaşım şu ince zekanızı daha önemli konularda kullanın

Banned
    Quote Originally Posted by TaurumaR View Post
    Oyunu ev kirası karşılaştırmak nedir.

O zaman internet bakarsan kotalı paketler var.

1 aylık sınırsız paket premium satılabileceği gibi 100 saatlik kotalı premiumda satılabilir.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Bu arkadaş atomu parçalar.

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nick234harf View Post
    Premium alıyoruz 720 saat süresi var iyi güzel ama oyuna girmesek de azalıyor süre. Bu çok kurnazca değil mi? Neden ben bilgisayarımı 7/24 açık bırakmak zorunda bırakılıyorum. Neden liseli gençler 2 saat oyun oynayıp okuldayken premiumları yanıyor? Neden işinde gücünde insanlar premium aldığı zaman 720 saatinin yalnızca 150 saatini(Günde 5 saat oynadığını varsayıyorum) kullanabiliyor? Kalan 570 saatine boşa para vermiş oluyor. 124 lira verip platinum premium alan birisi, parasının tam 98 lirasını çöpe atmış oluyor oranladığınız zaman. Yazık günah değil mi? Altı üstü oyun oynayacağız neden para harcadığımız zaman paramızla rezil oluyoruz. Sadece oyuna girip kullandığımız zamanlarda azalması daha mantıklı ve gerekli olanı değil mi?

Boykot şart...
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...C3%BCn-olsunmu

Member
    Class
    Mage
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    bu tarz şeyler oyuncular için çok faydalı ama asla yapılmaz sadece bu oyunda değil hiçbir oyunda olmaz, 720 saati günde 2 saat oynayarak 1 yılda bitirirsin neden yılda 1200 lira tek oyuncudan kazanmak varken sadece 100 tl(ortalama) kazansınlar, asla olmaz bu kalıcı indirim yapılamıyor daha bunu mu yapıcaklar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by brkmlgc View Post
    Zorla aldırmıyorlar arkadaşım şu ince zekanızı daha önemli konularda kullanın
    bende bunu yazıcaktım kimse kimseye silah zoruyla premıum aldırmıyor alma arkadaşım sende madem durumdan şikayetçisin

premıuum almayarak tepkini bu şekilde dile getirebilrsin

aslında böyle bi sabit konu açılmalı .) zorla oynatmıyoruz gibisinden .
    Last edited by aqrepkral; 08-25-2017 at 10:37 PM.