Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Angry Makro adı altında Hile

Selamlar
    Makrocular yüzünden oyun oynanmaz halde degerli GM arkadaşlar oyunda fark etmişlerdir bu hile degilmidir.

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Adam haklı paralı hilenin yeni versiyonu makro
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Junior Member
    kardeşim donanımsal olan şeyler hile teşebbüs etmiyor malesef yazılımsal makro olsa zaten yakalanıp banlanır bence bu konu hakkında hile felan dıye konusmayalım

Best Partner Ever
    Bırak donanımı yazılımı. makro ile yapabildiğini makrosuz yapabiliyor musun ? yapıyorum dersen yalan söylersin. yok illa da yapıyorum dersen neden makro kullanıyorsun.

Senior Member

Exclamation

Quote Originally Posted by umuthoroz55 View Post
    Selamlar
    Makrocular yüzünden oyun oynanmaz halde degerli GM arkadaşlar oyunda fark etmişlerdir bu hile degilmidir.
    Quote Originally Posted by TankTesla View Post
    Adam haklı paralı hilenin yeni versiyonu makro
    Quote Originally Posted by Mas_yuCdLjp5 View Post
    kardeşim donanımsal olan şeyler hile teşebbüs etmiyor malesef yazılımsal makro olsa zaten yakalanıp banlanır bence bu konu hakkında hile felan dıye konusmayalım
    Quote Originally Posted by 1stSchiller View Post
    Bırak donanımı yazılımı. makro ile yapabildiğini makrosuz yapabiliyor musun ? yapıyorum dersen yalan söylersin. yok illa da yapıyorum dersen neden makro kullanıyorsun.

Evet Macro mausla yapılan Normal mausla yapılamıyor mesala koşarken veya hareket halindeyken zoom shot tarus kullanır gibi sniper kullanıyor bunu macrosuz yapamazlar birde Wall hack üstüne ekledinmi ohh değme keyfime video atınız diyorlar ben adamın ekranınımı görüyomda video atıyım attımda ne oldu kanıt kanıttan saymıyorsunuz cünkü onun masa üstünü göremiyorum...
    Macro kullanıcıda belli bir yerde kısıtlanması lazım cs go daki gibi mesala orda bile macro atıyor 10 kez üst üste attımıda ban basıyor mesala sistem haa dicek bu iş burda yürümez dicek sınırları zorlamıcak veya zorladıkca bir ban yicek akıllanacak...
    bürsürü güzel pvp oyunları var bunlardan da ufak defek esinlenerek alına bilicek güzel şeyler var yani ben bu işi yapıyor olsam inan en müthiş hartitaları cıkartırım en güzel yetenekleri eşyalar sunarım. Artı kendim yeni birşeyler cıkartırım...
    önemli olanda herkez eşitlik sağlıyacak sekilde oyunu netincelendiririm.
    Bende p90 Lazer mesala mermileri dağiıyor rakibimde dağıtmıyor neden ya macro olduğu için veya hilele sekmeme kullandığı için.
    dahada ilginci 85 - 86 atış hızı var bunu 95 uzi mermisi hızlanmamasını sağlamak öle bir durumda dediğim gibi oyundan atacak 10 kez cok bence 3-5 kezde tekrarlarsa ban yicek macrosunu ona göre ayarlasın.
    kullancaksada yinede manuel kullanıcıya eşitliğini yükseltemicek...
    oyunu optimasyon yapmıştınız 60 fps ye herkez şikayet etti eder 60 fps de mermiler dağıtıyor işlemiyor 60 fps yerine 120 max fps idaldir 90 fps oyunu idare ettirir. kullanıcıların coğu 100 fps civarı almaktadır.
    Sonuc macro kullananlar oyuncu sınıfındaki sıfatlarında görmüyorum yinede hile den öte değildir benim için ama buna izin veriliyorsa kısıtlanmalı Knight Online Macro yasaktır kullananlar olsa dahi tespitlerde bile sınırsız ban atılmaktadır...
    100-500-1000 tl ye macro maus almış veya her ay gold plat v.s. vip üyesi olsa dahi bu konuda eşit ve sınırsız ban atılmaktadır tespitlerde...
    benim bir hesabım ban yedi hile olmadığım halde ama bilgisayarda illegal programlar bile yani video programları crackli kullanıyordum bunlar bile oyunun ban yemesine sebeb oluyormuş hile kullanmadım ama illegal (Crackli) programlar sayesinde ban yedim ve ben Vip Oyuncusuydum her zmaan en iyisi bende olsun isteyenlerdenim ama bu oyunda onu yapmam çünkü hizmet görmüyorum Knight gine başlıcak olsam 3000-5000 demem gine bayarım ama hırsız cok buna önlem alamıyorlar... Hack sorunu cözerlerde geri başlarım otp işe yaramıyor 81 lvl 2500 tl lik hesap uctu gitti opt duydum başladım 2500 tl ye item cektim ama yinede otp bile soyulmasını engellemedi...
    3-5 hesaplarım var itemsizler kimse ellemiyor ama adamlar öle proffesinoel olmuşlarki hesap komple ele geciriyorlar...
    otp hikaye onların yanında.
    eğer oyunu ios acarlarsa ios için setup yaparlarsa o zaman tekrar düşünürüm çünkü ios üzerinden hack yersem bütün zararlarımı karşılar...
    Konumuz ha macro ha hile 2 side aynı şey sizlere iyi yönetimler dürüst adil isteyen oyuncularınızı dinlemeyin böle hile severler macro severleri dinleyin cünkü sahtegarlıkla ele gecirilen zaferler adil değildir Yönetimin yaptığı budur.
    Dürüst oyuncularını kaydeye almıyorlar...