Results 1 to 8 of 8

Angry saçma sapan yerlerde genie kullanımı

server: destan
    nick: ISININcocugu

öncelikler herkese esenlikler.
    konuyu açma nedenim genie kullanan arkadaşların saçma sapan yerlerde genie açması.
    ben destan serverinde 83 lwl büyücüyüm. reven harpy slotunda reven harpleri alanla keserek kasılıyorum. Ancak 2 kişi gelip ben kasılırken sürekli genie kuruyor oraya. 2 gündür bu böyle. bunun ks atmaktan ne farkı var. onuda geçtim genie kuracak başka yer yok mu? Sorun şurda onlar 2 kişi kelip o slotu aldıklarında 2 reven harpy slotu da işe yaramaz oluyor. Yani şu anlama mı geliyor ben parasıyla genie alıyorum heryerde açarım bu genieyi. Bunun bazı kuralları olması gerekmiyor mu ? Ben şimdi nerde kasılıyım. Biz büyücüler nerde kasılacaz.
    Last edited by IBlackWicked; 08-22-2017 at 12:48 PM.

Senior Member
    Merhabalar,

Bölgelerde bulunan yaratıklar belirli bir ekibin, partinin ya da klanın değil tüm oyuncularındır. Bunun dışarısında sözlü bir şekilde rahatsızlık verme veya tahrik etme/küfür etme, luring veya farklı bir durum oluşması durumunda ilgili kanıtları alarak Cheat Reports üzerinden bildirimlerde bulunabilirsiniz.

NOT: Bu gibi durumlarda sohbetin başından "hakaret" edilen kısma kadar kanıt olarak sunmalısınız.

Ek olarak;

Forum Kuralları Elinizde kanıt olsun yada olmasın herhangi bir üye hakkında iftira niteliği taşıyan yazılar yazmak, alay edici konular açmak kesinlikle yasaktır. Kişi hakkındaki şikayetinizi hile şikayetleri bölümü aracılığıyla yapmanız gerekmektedir.

Ayrıca bilgisayarınızda bulunan resmin dizinini paylaştınız. Ekran görüntüsü paylaşmak istiyor iseniz aşağıda paylaştığım adımları takip ediniz.

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ EKLEMEK

Klavyenizin sağ tarafında bulunan - tuşu, oyun içerisinde anlık olarak görüntü almanızı sağlar. Tuşa bastığınız oyunun kurulu olduğu clientin içerisinde KSC dosyası oluşturulur. Oluşan bu KSC dosyasını jpg. resim haline getirmek için;

1- Clientin içerisinde bulunan KSCViewer programını açın,
    2- File > Open seçeneğiyle clientin içerisinde bulunan ksc uzantılı dosyanızı açın (direk olarak aldığınız resmin açıldığını göreceksiniz),
    3- Sonrasında, File > Save as seçeneğiyle açtığınız bu resmi jpg olarak bilgisayarınızın herhangibir bölümüne kayıt edin.

Kayıt ettiğiniz jpg uzantılı resminizi www.hizliresim.com (önerilen resim yükleme sitesi)'a upload edebilirsiniz. Upload bittikten sonra sitenin size vereceği linkler arasından 'Doğrudan Erişim' linkini not edin.

Video paylaşmak istiyor iseniz rehberde bulunan mevcut konuya göz atmanızı öneririm.

[Rehber] Oyun içi video kaydı ve boyut küçültme!

İyi oyunlar dileriz.
    Last edited by MythAsSasSin; 08-22-2017 at 10:03 AM.

görüntü yüklemeyi öğrendim. bilgilendirme için sağolun.
    Öncelikle söylediklerimi yanış anlamayın yanlızca bilgi edinmek için söylüyorum.
    öyleyse gidip eslant golem slotunu tek başıma alabilirim.4 novası olan ve biraz sağlam olan birisi rahatlıkla kutuyu alabilir. Bunda bir sıkıntı yok mu. Sonuçda slot herkesin. Ya da ds slotuna gidip ks atmakta bir sakınca yok mu sonuçta slot herkesin.

Senior Member
    "KS" olarak adlandırılan Kill Steal durumunun herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır. Bir önceki yorumumda da belirttiğim gibi bölgelerde bulunan yaratıklar belirli bir ekibin, partinin ya da klanın değil tüm oyuncularındır.

Parayla bot vermek ne kadar mantikli sayin modum? Sonuc olarak yine pc basinda degil haksiz deneyim kasiyor. Para vermeyince neden hile veya 3. Parti . para verince neden serbest. Bence butun mantik para cash olmamali.

Senior Member
    Quote Originally Posted by uFu_Uj2TDdZu View Post
    Parayla bot vermek ne kadar mantikli sayin modum? Sonuc olarak yine pc basinda degil haksiz deneyim kasiyor. Para vermeyince neden hile veya 3. Parti . para verince neden serbest. Bence butun mantik para cash olmamali.
    Niyesi çok açık, çünkü hiçbir hakkınız olmamasına rağmen (Adı üstünde 3. parti araç) dışarıdan müdahale ile normalde gerçekleştirilemeyecek işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz ve bunun üzerinden çıkar sağlıyorsunuz.
    Genie tamamen oyuncu ihtiyaçları sonucu ortaya çıkmıştır ve yapımcı şirket tarafından geliştirilmiş oyuna entegre bir araçtır. Ücretli veya ücretsiz bot, makro, pedal vb. illegal yazılım-donanımlar ile Genie arasında uçurum bulunmaktadır.

Konuyla ilgili olarak;
    Genie'yi kullanabileceğiniz alanlar ile ilgili herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Kimseye KS atın demiyoruz tabii ki, ama bu eylem ekip arkadaşımın da belirttiği gibi kurallara aykırı değil. Sorduğunuz sorunun cevabı evet, kurallar dahilinde rekabet edebilirsiniz.
    Last edited by Daeso; 08-22-2017 at 01:17 PM.

Tamam işte diyorum ki , genie ücretsiz olsun kimse hacke başvurmaz mantık bu değil mi ? Misal olarak bi makro düşünün tuşları taklit ediyor mantıken sallıyorum z1 z1 z1 , genie ne yapıyor , oto pot basıyor skill kullanıyor rpr bile yapıyordur belki , bunun robottan tam olarak farkı nedir ? Madem ki dağlar kadar fark var . Ücresiz olsun herkes kullansın. Herşeye para mantığı ile yaklaşılıyor bu yanlış bence.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    herkes istediği yere istediği yaratığa atak yapabilir istere solucana bile genie kurar sen ne yaşıyosun aga bu kadar.

ks bir zevktir ape slotunda 1 hafta duraksız ks attığımı bilirim