Results 1 to 2 of 2
    Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheKingCaptan35
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Xigncode3 Dolmuyor Acil Cvp 2 gündür Aynı Sorun

2 gün önce herhangi Bi sorun yokken güncelleme bitmesini bekledim gece girdim 2 car kastım ve Hiç bi şekilde hile kulanmıyorum 15 Senelik Oyuncuyum şuan Xigncode3 dolmuyor Gm Arkadaşların ilgilenmesini Bekliyorum 3 kez web sitesinden tekrar indirdim 2 kez steamdan tekrar kurdum Ve Hala Aynı Sorun Win 7 Kullanıyorum Ve Bütün Anlatılanları Ve Videoları + Konuların Dediklerini Yaptım Hiç Düzelme Yok Gm Arkadaşlardan Rica Ediyorum Bu SORUN Neden Kaynaklıysa Acil Yardım Edin

Senior Member
    Merhaba,

Sanırım Steam Knight online tarafında sorun yaşıyorsunuz. Bu forum usko forumudur ancak size yardımcı olmak adına bir kaç tavsiyede bulunabilirim.

Görev yöneticisinde Steam, Knight Online xigncode vb. herşeyi sonlandırıp tekrar girmeyi deneyin. Aynı zamanda DNS adresinizi değiştirip oyuna giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Virüs programınıza Knight Online klasörü için tarama dışı bırakmayı deneyebilirsiniz.

Yine aynı şekilde denetim masası - güvenlik duvarı üzerinden Knight Online ve Xigncode için izin vermeyi deneyebilirsiniz.

Tüm bunlara rağmen sorun çözülmüyor ise steam knight online forumunda konu açmanızı öneririm.

Steam Knight Online TR Genel Tartışma Bölümü