Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Senior Member

Üç Adımda Oyunu Arındırmak (Öneri)

1-Enemy forces şeysi kaldırılır. (Açıklamaya gerek yok herhalde.)
    2-Auto-loot kaldırılır. (Genie expe özgü olur. Genie ile birlikte farm olayı biter. Serverlara noah girişi olması gereken seviyelere iner.)
    3-Tears of Karivdis yeni sunucularda ilk birkaç aylığına devre dışı bırakılır. (Daha 1 aylık sunuculara +11 Rebirth eşyalar gökten zembille inmez.)
    *PUS fiyatları böyle kalır. İki tane PUS eşyası kaldırılıyor sonuçta

Sonuç: Uzun ömürlü temiz oyun. Sunucuların ekonomisi 2-3 ayda sapıtmaz. Uzun vadede birleştirmeye vesair de daha az ihtiyaç duyulur.
    Last edited by Furnado; 08-21-2017 at 10:59 AM. Reason: Genie ile alakalı maddeyi kaldırıp auto-lootu ekledim. Amaca daha uygun ve yan etkisi daha az.

Senior Member
    Oto lootu kaldırcaksın olay bitti. Başka bir şeye gerek yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ofRevenge View Post
    Oto lootu kaldırcaksın olay bitti. Başka bir şeye gerek yok.
    O çok daha mantıklıymış evet, olması da daha muhtemel.

Senior Member Phoenix_AS's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Genie kesinlikle gerekli bir şey kimse kusura bakmasın elle 83 level kasmak basit bir olay değil aralıksız slotta dursa karakter 2 haftada anca 83 oluyor ki nasıl başında duracaksın 2 hafta hiç kalkmadan elle atak nasıl yapacaksın ki eski sunucularda Reb 5 var ve şuanda Reb 10 da yolda. Genie kesinlikle lazım exp insanları boğuyor gerek yok 2 hafta gayet yeterli fazlası adamı boğar exp sıkar adamı oyunu oynayan kitlenin yaş ortalaması 25-30 olduğunu düşünürsek Genie şart.

Arkadaşların dediği gibi Oto loot kalkarsa farm olayı büyük oranda biter Genie sadece exp kasmak için alınsın, perilerde kaldırılsın.

Karivdis konusunda kaldırması imkansız Reb basınlan bir item tabiki yardımcı kağıt olmak zorunda ancak oranı düşürülebilir yeni serverlarda örnek Akara çok çabuk +10 shard gördük hoş bir olay değil.

Senior Member
    Genieyi maddelerden kaldırıp yerine autolootu ekledim. Çünkü bu bu öneriyi yaparken temel amaç farmı kötüye kullananları engellemek, ama expe etkisi olur ve tepki çeker haliyle. Onun yerine autolootun kaldırılması çok daha uygun görünüyor.

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    bende yorumumu sildim düşünceler farklı katılmıyorum devam edebilir
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Genie denen kospun sart falan oldugunu dusunmuyorum. Oynadiginiz oyuna oyun gozuyle bakarsaniz kendinizi fazla yormadan level kasabilirsiniz. Ben clansiz, premiumsuz, partisiz halde 83 olmak uzereyim. Yeni acilan sunucularin kisa surede bitip tukenme asamasina gelmesinde bu genie denen kospun buyuk payi vardir. Oyunu ne kadar kolaylastirirsaniz o kadar suyu cikar. Oyun oynamak isteyenler kaybederken, TL kazanmak icin turlu cakalliklar dusunen kisiler kazanir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ThrBjrnssn View Post
    Genie denen kospun sart falan oldugunu dusunmuyorum. Oynadiginiz oyuna oyun gozuyle bakarsaniz kendinizi fazla yormadan level kasabilirsiniz. Ben clansiz, premiumsuz, partisiz halde 83 olmak uzereyim. Yeni acilan sunucularin kisa surede bitip tukenme asamasina gelmesinde bu genie denen kospun buyuk payi vardir. Oyunu ne kadar kolaylastirirsaniz o kadar suyu cikar. Oyun oynamak isteyenler kaybederken, TL kazanmak icin turlu cakalliklar dusunen kisiler kazanir.
    Ben de şahsen kaldırılması taraftarıyım fakat kaldırılmamasını isteyen de çok var, görüş ayrılığı oluyor. Odaklandığımız konu TLciler, o yüzden ortak payda adına auto-lootun kaldırılması daha mantıklı geliyor.

Member yigitsenx's Avatar
    Nickname
    yigidsen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    -
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bakınız KoreKo genie yok autoloot var...

Oyunda genie olması mantık dışı herkes eliyle kasacak ağa. kimse yanlış anlamasın genie geldiğinden beri oyun bataklığa sürükleniyor.
    since 2006 conspirator combo machine now in manes by LORDCELEBORN

Banned
    Genie exp için getirildi ama exp için pek kullanılmıyor. Exp kasmak gayet kolaylaştırırıldı kesinlikle bu şekilde devam ettirilmemeli.

Malesef adamlar artık şirket kurmuşlar Genie farm slotları ve Kurian Pazar Tic. Ltd. Şti

Yeni server açılıyor server yarısını bunlar dolduruyor. Malesef bu kişiler yüzünden oyun bir anda çok fazla item ve gb gidiyor ve diğer oyuncular bu kişiler yüzünden oynayamıyorlar. Slotları pazarı işgal ediyorlar haliyle 10larca pc rekabet edebilmesi bir kişinin mümkün değil. Bu kişiler hızla artıyor ve bu şekilde giderse ilerisi için kötü olacağını düşünüyorum.

Oyun eskisi gibi user dolması için oyun revizyona gitmelidir. Oyun bütün etkinlik sistemi farm sistemi değiştirilmeli. 2-3 saat oynayan bir oyuncu oyunda rekabet edebilmeli. Öyle TL basıp veya 7/24 oyun oynayıp ezip geçme olduktan oyunda rakip bulamazsınız.
    Last edited by IRsc; 08-21-2017 at 10:52 AM.