Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Angry Karakter hacklenmesi.Acil yardım!

Arkadaşlar Charıma 2 Ay Sonra Girdim . LegendEagle Arkadaş Pm Attı Numaranı Değiştirdin mi Diye Evet Dedim Numaramı Verdim Sadece 5 Dakika Sonra Dc Oldum . Charın Id Şifre Değişti , Mail Değişti Ve 10 Dakika Sonra Dc Oldum . Chara Kendisi Girdi Biz Ts de Konuşurken Video Aldı Arkadaşlarım . Bankaya Geçti Ve Charı Soydu .

ID : *****

Server : ROSETTA

asasin 8 krowaz set
    reb 9 moonlight - 8 moonlight - reb 11 khanjar - taurus ring 3 - rol 3 - eme se coc 3 - ıron neck 2 ıron belt 3 pontus set 1 çalınmıştır.

Gerekli Birimlerin Dikkatine . Videolar Elimizde Bulunmaktadır
    Karakterin Id ve şifresini kesinlikle başkasıyla paylaşmadım.
    Last edited by MythAsSasSin; 08-18-2017 at 01:00 AM. Reason: ID

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Geçmiş olsun dostum bende soyulan biri olarak kötü bir his olduğunu biliyorum. İlk olayın bilet atmak olsun. Düzgün bir yazı ile kendini ifade edecek şekilde bilet atınız.

Senior Member
    Destek sistemi üzerinden ilgili bölümü seçerek bilet göndermeniz gerekiyor.İstenilen bilgileri vermeniz halinde destek yetkilileri hesabınız hakkında size yardımcı olacaklardır.

Bilginize.

DESTEK

Junior Member
    Gerekli ticket atıldı umarım resterasyon yaparlar

Soyulan Karakter Rosetta Serverindan Clan Arkadaşımızın Karakteridir.Gözümüzün Önünde Chara Girip İtemlerini Çıkarttılar ve Biz Bunları Video Olarak 3 Farklı Karakter Üzerinden Videoya Aldık.Soyulan Charda OTP Kullanılmasına Rağmen mail pw Gibi Gibi Bilgiler Değiştirilip Chara Girildi.Yetkililerden DieSMortiS Clanı Memberleri Olarak En Kısa Zamanda Desteklerini Bekliyoruz...

Junior Member
    Atılan Bileti dikkatte alınarak,charın incelenmesi gerekmektedir farklı IP den girilip charın boşlatıldıgı ap açık bellidir videoda mevcut.
    Bu ilk değil son değil,otp li char,5 dakikada soyuluyor bu maduriyetin önüne geçin artık!

Arkadaşımızın anlattıkları aynen doğru DiesMortiS clanı olarak birebir şahit olduk ve video alan arkadaşlarımız var biran önce yardımcı olunmasını istiyoruz arkadaşımızın dişiyle tırnağıyla biriktirip yaptığı bu itemlerin böyle acımasızca Yok olmasını istemiyoruz

Yardım bekliyoruz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    maxımum alabileceğin sonuç : çalınan hesabını geri alabilirsin lakin.

itemleri unut item telafisi yapılmıyor yazık olmuş üzüldüm valla

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    anladığım kadarıyla otpye kayıtlı tel nonu verince soyuluyorsun