Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Quote Originally Posted by Yescoo2 View Post
    böyle şeylere kanmasanız keşke arkadaşın facebook tan otp ayagına bu tür konularda direk telefon ile arkadaşınıza başvurun ögrenin teyit edin ama yardım edeceklerdir panik yapma her türlü data ve log lardan ne olmuş ne bitmiş inceleniyor he tabi itemler giderse ona birşey yapıyolarmı bilmiyorum
    Paniğimin sebebi oyundaki arkadaşlarımıda soymaya başlamışlar çorap söküğü gibi gidiyor

Senior Member
    Maalesef forum üzerinden hesabınız hakkında yardım alamazsınız. Destek sistemi aracılığı ile NTT Portal bölümünden Hesap Çalınmasını seçerek biletinizi oluşturabilirsiniz. İstenilen bilgileri vermeniz halinde destek yetkilileri hesabınız hakkında size yardımcı olacaklardır.

http://support.nttgame.com

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by IKatnissEverdeen View Post
    Yok hocam trojen imkansız ya otp sıfırlama diye bir şey var benim maile eriştiler ordan sıfırlamışlardır bide arkadaşımın facebookunu kullandılar char acacam diye senin numarayı yazıyorum ayağı yaptı meğersem benim otp kaldırmışlar
    Hesabınız ile ilgili gerekli işlemler yapılmış ve güvenlik amacıyla kapatılmıştır. Destek bileti üzerinden gerekli bilgileri sağladıktan sonra hesabınıza tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Özellikle sosyal medya üzerinden hesap bilgileriniz ile ilgili mesaj aldığınızda bir şekilde telefon ile yada yüz yüze iletişime geçmeye çalışın arkadaşlar. Clanınızdan bir kişinin sosyal medya hesabının çalınması demek, hepinize ulaşması demektir.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Hesabınız ile ilgili gerekli işlemler yapılmış ve güvenlik amacıyla kapatılmıştır. Destek bileti üzerinden gerekli bilgileri sağladıktan sonra hesabınıza tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Özellikle sosyal medya üzerinden hesap bilgileriniz ile ilgili mesaj aldığınızda bir şekilde telefon ile yada yüz yüze iletişime geçmeye çalışın arkadaşlar. Clanınızdan bir kişinin sosyal medya hesabının çalınması demek, hepinize ulaşması demektir.
    Teşekkür ederim devamı için bilet attım ayrıca bilişim suçlarına başvuruda bulunacağım bugün.

Senior Member
    Bilgisayarını önce addware reklam yazılımları tarayıcısı ile taratın, Sonra Mallware tarayıcısı gibi bir programla taratın en son da güzel bir antivirüs ile taratın bir şey bulup bulmadığına bakın. Bulsa da bulmasa da format atmanız ve temiz windows kurulumu yapmanız en iyisi olacaktır. Modemin içine özel port açılmış olabilir modeme de bir reset atmanız hatta windowsa format atarken aynı anda onu yapmanız iyi olacaktır. Bu oyunu oynarken iki üç günde bir bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikle kısmına girip solda uzak masaüstü bağlantıyı kontrol etmeniz de iyi olur . izin verme seçili olsun. ve uzak masaüstü programları ki bunlar biliniyor bu oyunu oynadığınız bilgisayarda onların yerinin olmaması gerek programlar listesindedir eğer bilgisayar kullanımına hakim değilseniz. Bütün bunları yaptıktan sonra hesabınızı kurtarmaya çalışıp destek ekibiyle iletişme geçmeniz lazım ki tekrar aynı durum söz konusu olmasın akabinde.

Yapmanız gereken işlemler de belli hesabın mailini değiştirmek, şifresini değiştirmek, otp yi yeniden kurmak mümkünse vip ve seal şifrelerini yeniden belirlemek. Şüpheli soyulma vakalarında soyulmanın kaynağı bilinmiyorsa sil baştan işlem yapılır genelde bunun gibi ki şüpheli durumların bütün olasılıklarını yok etmek için.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post

Attığımız ticket ile ilgilenilse artık hacklendik mağdur olduk biri ilgilensin lütfen.

Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Bilgisayarını önce addware reklam yazılımları tarayıcısı ile taratın, Sonra Mallware tarayıcısı gibi bir programla taratın en son da güzel bir antivirüs ile taratın bir şey bulup bulmadığına bakın. Bulsa da bulmasa da format atmanız ve temiz windows kurulumu yapmanız en iyisi olacaktır. Modemin içine özel port açılmış olabilir modeme de bir reset atmanız hatta windowsa format atarken aynı anda onu yapmanız iyi olacaktır. Bu oyunu oynarken iki üç günde bir bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikle kısmına girip solda uzak masaüstü bağlantıyı kontrol etmeniz de iyi olur . izin verme seçili olsun. ve uzak masaüstü programları ki bunlar biliniyor bu oyunu oynadığınız bilgisayarda onların yerinin olmaması gerek programlar listesindedir eğer bilgisayar kullanımına hakim değilseniz. Bütün bunları yaptıktan sonra hesabınızı kurtarmaya çalışıp destek ekibiyle iletişme geçmeniz lazım ki tekrar aynı durum söz konusu olmasın akabinde.

Yapmanız gereken işlemler de belli hesabın mailini değiştirmek, şifresini değiştirmek, otp yi yeniden kurmak mümkünse vip ve seal şifrelerini yeniden belirlemek. Şüpheli soyulma vakalarında soyulmanın kaynağı bilinmiyorsa sil baştan işlem yapılır genelde bunun gibi ki şüpheli durumların bütün olasılıklarını yok etmek için.
    Bilgisayarıma adım gibi güveniyorum. Önerileriniz için teşekkürler fakat bilgisayar garantiden yeni geldi kurulumu yeni yapıldı ve sadece Knight Online ve OTP programlarını indirdim fakat charım telefon numarama gelen kodla başlayıp komple soyuldu.