Results 1 to 7 of 7
    Member
    Nickname
    ImYBrodaa
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Lightbulb premium ile ilgili bi öneri

evet arkadaşlar benim bi önerim var bu premium neden 10 günlük 20 günlük 1 aylık hatta 3 aylık falan satılmıyor bu tarz premiumlar satılsa

sizcede güzel olmazmı askeriyede çalıştımdan dolayı bazen 10 gün 1 ay giremedim oluyor benden başkada bi çok kişi vardır diye tahmin

ediyorum sizce böyle bişey olsa güzel olmazmı.

not:bi kaç online oyun oynadım ve bu bahsettim özellikler vardı desteklerinizi bekliyorum.

ilegal lerin işine gelir adam k0xp kullanıyor niye 1 aylık prenium alssın alır 10 günlük banlana kadar kasar şu olabilir girmediyin gün süreden düşmesin oda mgame ve ntgamenin işine gelmez

Member
    Nickname
    ImYBrodaa
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    koxp kullancak diye oyuna bişey yapılmasın o zaman şuan oyunda koxp yok diye biliriz helisonda taşda bos kestirmezdi boslar o günleride gördük

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bazı özellikleri kısıtlanmış kısa süreli premiumlar olabilir aslında, mesela oy veremeyecek ama 7-10-15 günlük premium olacak. Kısacası suistimal edilmeyecek şekilde düzenlenirse 1 ay boyunca oyunu oynamayanlar için iyi olabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Phoenix_AS's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bazı özellikleri kısıtlanmış kısa süreli premiumlar olabilir aslında, mesela oy veremeyecek ama 7-10-15 günlük premium olacak. Kısacası suistimal edilmeyecek şekilde düzenlenirse 1 ay boyunca oyunu oynamayanlar için iyi olabilir.
    Katılıyorum oy verme kapatılırsa suistimal edilecek bir durum olmaz. Sadece Exp ve War Pre olabilir yada sadece oyuna giriş sağlamak için Gold Pre olabilir Bronz Pre zaten ucuz. İtem kilitleme yada açma bakımından gerçekten güzel olur özellikle adamın itemi kitli kalıyor sadece onu açtırmak için 1 ay en ucuz Gold Pre almak durumunda kalıyor. Oyunun kazancı bir tık düşebilir ancak 1 kere olsun oyunculara yönelik PUS'a bir şey getirsinler Cash fiyatları gerçekten baktığımızda ülkemizdeki asgari geçim rakamına göre pahalı kalıyor. İndirim varken bile PUS set çekmek 150 TL'yi buluyor, bu yüzden PUS itemlerine düzenleme getirilmeli düşüncesindeyim.
    geçim

Senior Member Nyyd's Avatar
    Daha önce bir anket vardı bu konuyla ilgili fakat bir sonuç olmadı. 7 / 15 günlük premium ve pus itemleri eklenebilir.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Daha önce bir anket vardı bu konuyla ilgili fakat bir sonuç olmadı. 7 / 15 günlük premium ve pus itemleri eklenebilir.
    PUS ürünlerini 1 aylık alamayanlar için 1 hafta 15 gün olsunmu?
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...C3%BCn-olsunmu