Results 1 to 8 of 8

Ringte aldığım hesap ban yer mi

Selam arkadaşlar normalde 13 gb ye ringli satılan hesabı 6 gb gibi bir fiyata görünce pazardan çektim hemen ama sonradan aklıma hesabın nickiyle koxp kullanımı ya da çalıntı olabileceği aklıma geldi bu durumda mağdur olmamak için ne yapabilirim hesaba ncs atmak zorunda mıymı ?

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    eger şikayet edildi ise ve illegal bir program kullandı ise olabilir diye düşünüyorum
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

hesabı kırmadım daha ringte bir hesap ringteyken ban yiyebilr mi?
    Last edited by YigitMuratAksar; 08-17-2017 at 12:26 AM.

bilen birileri yok mu ya ringi kırmıyorum bu yüzden

Senior Member Nyyd's Avatar
    Hesap ringteyse ban yiyecegini sanmıyorum ama o hesap üzerinden Knight Online kurallarına aykırı bir davranışta bulunmuşlarsa daha sonra yiyebilir. Karakter alımı yaparken oyun içi güvenilir kişilerden almanızı daha dogru buluyorum.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Ringteki hesap illegal faaliyetlerde bulunmuş ise gelecekte ceza alma ihtimaliniz mevcuttur.

Senior Member
    sen de isim değiştirme at o zaman. hesap değişitirip ban yemesi ne kadar saçma olmaz mı? ismini değiştir. kimlik dğeişmiş olur gizlenmiş olursun gmlerden. bak ne kadar kolay

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by naberlo0o View Post
    sen de isim değiştirme at o zaman. hesap değişitirip ban yemesi ne kadar saçma olmaz mı? ismini değiştir. kimlik dğeişmiş olur gizlenmiş olursun gmlerden. bak ne kadar kolay
    Ncs atmış olması karakterin gizleneceği anlamına gelmez, isterse 10 kere ncs kullansın, oyuncuları yanlış yönlendirmeyiniz.