Results 1 to 10 of 10

CZ de dusmani hedefe kitleme.....

Sa Arkadaslar
    Az once bir CZ videosu izledim, adam dusmani birsekilde hedefe kitliyor, mausla saga sole gitmek icin ekrana isaretlese bile hedefe kitlenen adam surekli secili kalmis oluyor. Dusmani CZ de hedefe kitlemeyi anlatacak arkadas varsa sevinirim.

Allah'a emanetsiniz

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bahsettiğiniz durum hedefe kitleme değil, hedefin yönünü gösteren açılıp kapanabilen bir efekttir. Kendi ırkınızdan birini seçtiğinizde yeşil, karşı ırktan birini seçtiğinizde kırmızı bir ok belirmektedir.

Aşağıdaki görüntülerde belirttiğim ayarları uygulayınız.

F10'a basarak görev ve yardım menüsünü açınız.

Açılan menüde Option sekmesine giriş yapınız.

Açılan ekranda Effect Option bölümüne giriş yaptıktan sonra Use Target Positioning Effect özelliğini aktif ediniz.
    Aktif ettikten sonra Save Settings tuşuna basıp ayarınızı kaydediniz.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Merhaba,

Bahsettiğiniz durum hedefe kitleme değil, hedefin yönünü gösteren açılıp kapanabilen bir efekttir. Kendi ırkınızdan birini seçtiğinizde yeşil, karşı ırktan birini seçtiğinizde kırmızı bir ok belirmektedir.

Aşağıdaki görüntülerde belirttiğim ayarları uygulayınız.

F10'a basarak görev ve yardım menüsünü açınız.

Açılan menüde Option sekmesine giriş yapınız.

Açılan ekranda Effect Option bölümüne giriş yaptıktan sonra Use Target Positioning Effect özelliğini aktif ediniz.
    Aktif ettikten sonra Save Settings tuşuna basıp ayarınızı kaydediniz.
    ustad bu efect bende zten aktif. Ben derdimi bir daha arz edeyim. Izledigim video da adam dusmani mausla seciyor, secince dusmanin adi ekranin ust orta kisminda gozukuyor. Buraya kadar hersey normal, fakat daha sonra adam dusmana dogru kosmaya basliyor ve manevra yapmaya basliyor. Mausla ekranda saga-sola tiklayarak manevra yapiyor fakat ne hikmetse dusman hala secili ve dusmanin ismini ekranin usutunde gorebiliyorsunuz. Bu sekilde dusmana yaklasip saldirsini tamamliyor.

Bende ise, mausla dusmani secip daha sonra mausla ekranin farkli biryerine tikladigim zaman dusman kayboluyor, yani tekrar secmem gerekiyor dusmani. Bu anlamda dusmana hedefi nasil kitliyor bu videodaki arkadas, bunun hikmeti sebebi nedir. Asiklarsaniz sevinirim.
    Last edited by CatchMeIfYouDare; 08-17-2017 at 01:15 AM.

Hatta ben linki vereyim size;

https://www.youtube.com/watch?v=oqz02j2R_ao

2:34 e bakarsaniz, mage yi seciyor ve sonrasinda mausla ekranda saga sola tiklayarak ilerlemeye basliyor fakat her nasil oluyorsa mage hala secili vaziyette. Bunu yapabilmek icin hangi ayarlarla oynamamiz gerekiyor.

Senior Member
    Selam,

Mause ile seçtikten sonra sol tuşu basılı tutarak devam ederseniz aynısını sizde yapabilirsiniz. Mause işareti karakterinize yaklaşırsa yeniden tıklamışsınız gibi gösterir. Basılı tutarak uzak mesafelerde gezdirdikten sonra tekrar size yakın mesafeye getirdiğinizde de yeniden tıklamış izlenimi verir.

Junior Member
    Bu resmen tbl başka bir açıklaması yok

Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Selam,

Mause ile seçtikten sonra sol tuşu basılı tutarak devam ederseniz aynısını sizde yapabilirsiniz. Mause işareti karakterinize yaklaşırsa yeniden tıklamışsınız gibi gösterir. Basılı tutarak uzak mesafelerde gezdirdikten sonra tekrar size yakın mesafeye getirdiğinizde de yeniden tıklamış izlenimi verir.
    Cevaap icin tesekkurler ustad.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merak ettiğiniz durumları sorarken görsel veya video da eklerseniz daha kolay yardımcı oluruz.

Senior Member
    Adam tbl başka açıklaması yok demiş inanamıyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by CatchMeIfYouDare View Post
    Cevaap icin tesekkurler ustad.

İyi eğlenceler.