Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Question Hesap Kayıt Tarihi (Gün/Ay/Yıl):

Sa arkadaşlar.

ICS de kayıtlı tlf hattım çoktandır kapatmışım.

Yani otp sıkıntı oldu. ticket attım Hesap Kayıt Tarihi (Gün/Ay/Yıl): ve bir çok bilgileri istedi hesap açım tarihi hariç hepsi var elimde ama hesabı ilk açtığımda lazım olacağını sanmıyordum ozaman ticket nedir nasıl atılır onu bile bilmiyorduk

Şimdi benden tickette bu bilgiyi istiyorlar. hesap açım tarihini nasıl bula bilirim. Yöneticiler konu hakkında yardım ede bilirmi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MON88 View Post

Sa arkadaşlar.

ICS de kayıtlı tlf hattım çoktandır kapatmışım.

Yani otp sıkıntı oldu. ticket attım Hesap Kayıt Tarihi (Gün/Ay/Yıl): ve bir çok bilgileri istedi hesap açım tarihi hariç hepsi var elimde ama hesabı ilk açtığımda lazım olacağını sanmıyordum ozaman ticket nedir nasıl atılır onu bile bilmiyorduk

Şimdi benden tickette bu bilgiyi istiyorlar. hesap açım tarihini nasıl bula bilirim. Yöneticiler konu hakkında yardım ede bilirmi.
    Hesabı açtıktan sonra cash yukledıysen o gun ya da bır kac gun sonra npoınt gecmısıne bakarak yakın tarıhı bulabılırsın ya da tam tarıhını

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Hesap güvenliğini sağlayan bilgileri tekrar öğrenme gibi bir durum bulunmamaktadır.
    Bu bilgilerin temini ve muhafazası tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Hesap güvenliğini sağlayan bilgileri tekrar öğrenme gibi bir durum bulunmamaktadır.
    Bu bilgilerin temini ve muhafazası tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
    Ozaman bu bilgilerin lazım olacağına dair kayıt esnasında kullanıcıyı bilgilendirmekte tamamen sizin sorumluluğunuzda.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    şahsen benimde sadece kayıt tarihi bilmiyorum diğer tüm bilgileri biliyorum
    ve ilerde ticket atıcağım zaman sıkıntı yaratacağınıda biliyorum
    nttgamenin tüm kullanıcıların kayıtlı olduğu e-posta adreslerine hesap kayıt tarihleri 1 kereye mahsus hatırlatma maili göndermeli kanaatindeyim
    7-8 yillik hesabım var ve kayit tarihini bilmiyorum

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Ozaman bu bilgilerin lazım olacağına dair kayıt esnasında kullanıcıyı bilgilendirmekte tamamen sizin sorumluluğunuzda.
    KİŞİSEL VERİLERİNİZİN KORUNMASI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Senior Member Rhales's Avatar
    Destek ekibi tarafından kayıt bilgilerinizin tamamını %100 bilmeniz beklenmiyor. Verdiğiniz bilgilerin yeterli görülmesi durumunda tarafınıza gerekli destek sağlanabilir.

Bu durumda bilgilerinizi saklıyor olmanız sizlerin avantajınadır. Aksi takdirde destek alamayabilirsiniz.

Bilginize,

Junior Member
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Destek ekibi tarafından kayıt bilgilerinizin tamamını %100 bilmeniz beklenmiyor. Verdiğiniz bilgilerin yeterli görülmesi durumunda tarafınıza gerekli destek sağlanabilir.

Bu durumda bilgilerinizi saklıyor olmanız sizlerin avantajınadır. Aksi takdirde destek alamayabilirsiniz.

Bilginize,
    Bilemedikki ozamanlar yaşımız 13-15 ko girmişiz bir hevesle +9 raptor gördük maneste ilk onun aşkı ile kimin aklına gelirdi hesap açım tarihinin lazım olacağı. 11-12 senedir oyundayız. Neyse artık öğrenemiyecek isek yapacak birşey yok.

Peki heni bir hesap açsak bu yeni hesaba eski charımı ring yapıp bassak. Attığımız tickette eski charın hesapaçım tarihi gibi bir sorun yaşarmıyız.

Senior Member
    Pekı bu bılgılendırmenıın yayımlanma tarıhı nedır sayın MOD? bunu yayınlamadan once acılan hesaplar ıcın bır uyarı nıtelıgınde bır sey yoktu kı ayrıca arkadasında dedıgı gıbı yıllar once acılan hesaplar var genlıkte cocuklukta ya da onu gectım onlarca onlıne oyunda bır kere hesap acılıs tarıhı ıle ılgılı bır sey gormedım.
    Her seyı gectım yıne tekrar edıyorum yenı uyelıklerde bır uyarı verebılırsınız acılıs tarıhını not alın gıbısınden.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Pekı bu bılgılendırmenıın yayımlanma tarıhı nedır sayın MOD? bunu yayınlamadan once acılan hesaplar ıcın bır uyarı nıtelıgınde bır sey yoktu kı ayrıca arkadasında dedıgı gıbı yıllar once acılan hesaplar var genlıkte cocuklukta ya da onu gectım onlarca onlıne oyunda bır kere hesap acılıs tarıhı ıle ılgılı bır sey gormedım.
    Her seyı gectım yıne tekrar edıyorum yenı uyelıklerde bır uyarı verebılırsınız acılıs tarıhını not alın gıbısınden.
    Aynen kardeş yaşımız ozaman 15 felandı şimdi geldik 29 ben nerden bilem nezaman açtım. Tek ben değilimdir eski zamanda açılan hesapların bir çoğu bilmiyor çoğuda bunu bilmediği için yeni hesaplar açtı yada ring basıp charını taşıdı.

Ring basıp charı taşısak bu sefer o charın hesap açım tarihi farklı demelerinden korkuyorum.