Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

hesabı geri alabilme

hesabım ele geçirilmiş durumda, id ve şifre değiştirilmiş ve ben hesabın kayıtlı olduğu emaili bilsem de şifresini unuttuğum için giriş yapamıyorum.. otp nin kayıtlı olduğu telefon numarası bende ve hala kullanıyorum numarayı. nttgame'in partner sitelerinden birinde knight onlineda 4-5 ay da harcanmış 2000tl den fazlasının esn kodları ve hesapta olan charlar ile alınmış gb'lerin kayıtları duruyor hala site hesabımda. hesab ile sadece olympia serverinde oynadım ve o serverdeki charlarım ile ilgile her bilgiye sahibim (nickler joblar sıraları vs....) bu durum da hesabımı tekrar nasıl geri alabilirim?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun.
    Hesabınızı geri alabilmek için destek ekibine Bilet Gönder > NTT Portal > Hesap Çalınması bölümünden bilet göndermeniz gerekmektedir.

Destek Sistemi

Junior Member
    Ek olarak ilk hesap açıp olympiaya başladığım zaman ilk başka bir hesap açtım kendi gmail'im ile ama hesaba giriş yapamadım, defalarca yeni şifre ve id talebi yaptım ve gelen şifre ve id lerde çalışmadı (hepsi duruyo emailde) ve en son yeni bir hesap açtım başka bir email ile ve onu oynadım. hatırladığım kadarıyla ikinci yani çalınan hesabımı da aynı gün açtım yani hesabın açılış tarihi elimde. birde nttgame partner sitesine üyeliğimi kendi mailim ile yaptım ve o site hesabım ile oyundaki alışverişlerimi yaptım.