Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 56
    Senior Member
    Nickname
    IVaKKaSI
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Çok açık bir şekilde, sıkça sorulan sorular sekmesinde belirttiğimiz bir madde bulunmakta.

S: Turnuvaya katılım yapacağımız listede değişiklik yapmak istiyoruz, son güncelleme tarihi nedir?

C: Değişiklik yapmak isteyen klanların listeleri 05.09.2017 - 17:00 tarihinde sistemden otomatik olarak alınacak ve bu tarihten sonra değişiklik, ekleme veya çıkarma yapılmayacaktır.

Tarafımıza herhangi bir değişiklik isteğinde bulunmayan bir clanın, daha önce başvurduğu turnuva kadrosu ile mi yoksa güncelledikleri liste ile mi katılmak isteyip istemeyeceklerini nasıl anlayabiliriz?

Yaklaşık olarak 10 clan devamlı iletişim kurdular ve hiç biri bana cevap, bilgi verilmedi diyemez. Bayram tatili ve sonrası dahil 05.09.2017 tarihine kadar bana mesaj gönderen ve istekte bulunan tüm oyuncuların değişiklik istekleri yerine getirildi.

Bilginize.
    Sistemden otomatik kontrol ederek klanın listesini almanız yeterliydi. 5 eylülden önce ayarlıydı zaten ayın 5 inde sadece 1-2 degişiklik yapıldı. Giremeyen sayısı 16 neden böyle?Otomatik oldugu için ekstra bir bildirime gerek varmıydıki ?

Member
    Nickname
    MeneLaus
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Çok açık bir şekilde, sıkça sorulan sorular sekmesinde belirttiğimiz bir madde bulunmakta.

S: Turnuvaya katılım yapacağımız listede değişiklik yapmak istiyoruz, son güncelleme tarihi nedir?

C: Değişiklik yapmak isteyen klanların listeleri 05.09.2017 - 17:00 tarihinde sistemden otomatik olarak alınacak ve bu tarihten sonra değişiklik, ekleme veya çıkarma yapılmayacaktır.

Tarafımıza herhangi bir değişiklik isteğinde bulunmayan bir clanın, daha önce başvurduğu turnuva kadrosu ile mi yoksa güncelledikleri liste ile mi katılmak isteyip istemeyeceklerini nasıl anlayabiliriz?

Yaklaşık olarak 10 clan devamlı iletişim kurdular ve hiç biri bana cevap, bilgi verilmedi diyemez. Bayram tatili ve sonrası dahil 05.09.2017 tarihine kadar bana mesaj gönderen ve istekte bulunan tüm oyuncuların değişiklik istekleri yerine getirildi.

Bilginize.
    İyi günler . SEVGİLİ KNIGHT ONLİNE YÖNETİCİLERİ BENİM AKLIMIN ALMADAGI VE MANTIKLI GELMEYEN ŞEYLER VAR BENDEMI PROBLEM VAR YOKSA SİZDEMİ
    İLK OLARAK NORMAL BAŞLAYAN BİR TURNUVAYI CANLI YAYIN OLMADI OYUNA GİREMEDİNİZ DİE 15 DK LIK ŞEYİ TEKRARLATMAK YERİNE 1 AY SONRASINA ERTELİYORSUNUZ BUNU GEÇTİK.
    2. YENİDEN KAYITLAT CLANA ALIMLAR İÇİN 05.09.2017 Tarihi son yazıyorsunuz ( GAYET GÜZEL AÇIKLAMA YAPIYORSUNUZ OYUNCULARNIZI BİLGİLENDİRİYORSUNUZ..) İPTAL EDİLEN TARİHLE ŞUANKİ TARİHLER ARASINDA ARAMIZDAN AYRILAN VEYA IRK BASAN ARKDAŞLAR YERLERİNE YENİ ÜYELER EKLENİYOR . SONUÇ OLARAK VERİLEN TARİH 05,092017 17:00 Kadar tüm clan fullenmiş durumda . CLAN WAR serveri açılıyor aramıza yeni katılan kişiler sunucuya giriş yapamıyor konu hakkında hiç bir bilgilendrme yok açıklama yok . foruma bakıyorum DİYORSUNUZ işte benımle irtibata geçenlerin listeleri güncellenmiştir irtibata geçmeyenlerin eski listeleri geçerlidir !!! BANA AÇIKLARMISINIZZ LÜTFENN NEDEN ALTTAN NOTICE GEÇİYor 05.09.2017 ARİHİNE KADAR ALIMLAR SONDUR DİE VARMI ARKDAŞIM BÖYLE BİRŞEY . LÜTFEN BİRAZ MANTIKLI BİR İŞ YAPIN BEN İŞİMİ GÜCÜMÜ BIRAKICAM BUNUN İÇİN SİZLE İRTİBATA GEÇİCEM MADEM İRTİBATA GEÇİLECEKTİ AŞAGIYA BU ŞEKİLDE BİLGİLENDIRME YAPILICAKKİ BİZDE ONA GÖRE ÖNLEMİMİZİ ALALIM

SADECE BEN ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM KONU HAKKINDA HERKEZDE AYNI PROBLEM YILDA 1 KEZ TURNUVA YAPIYORSUNUZ ONUDA ELİNİZE YÜZÜNÜZE BULAŞTIRDINIZ......

Junior Member
    güzel eventler bunlar devam etmesi knightın yayılıması için gerekli elinize sağlık

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    İkili tartışmaya sebebiyet verecek postlar silinmiştir.
    Lütfen resmi forumda olduğunuzu unutmayınız ve gereksiz tahrik edici cümlelerden, ikili tartışmalardan kaçınınız.

Junior Member
    Herkese başarılar bekliyoruz

Senior Member
    Nickname
    IVaKKaSI
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    İkili tartışmaya sebebiyet verecek postlar silinmiştir.
    Lütfen resmi forumda olduğunuzu unutmayınız ve gereksiz tahrik edici cümlelerden, ikili tartışmalardan kaçınınız.
    Benim postlarım tartışma yada tahrik içermiyordu.Uzun zamandır forumu kullanıyorum ve kuralları biliyorum.Burda bir klan oyuncusu geliyor ve diyor 1 partim giremiyor.2-3 saat sonra klan başkanı nerden cıkardınız biz 50de 50 katılıyoruz 'salaklar' diyor , arkadaşının yorumunu degiştiriyor(belliki bişeyler dönüyor).Ve bende şuanda tüm postlar duruyor peki bu olay nasıl oluyorda hiç bir tahrik edici hareketim yokken postlarımı siliyorsunuz?

Senior Member
    Nickname
    IVaKKaSI
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Silinen postların bi kısmını paylaşıyoruz cok fazla tartışma yada tahrik yok.
    Burada anlamadığım bi kısım var lütfen beni aydınlatın önce arkadaş 1 partim giremiyor nasıl iş yapıyorsunuz diye saydırıyor,sonra clan lideri geliyor bizim eksigimiz yok diyor ardından hemen diger arkadaş yorumunu degiştiriyor.Ve ben bu 1 partinin nasıl dahil edildigini sorunca biz böyle bişey demedik diyip inkar ediyor clan lideri ve sevgili modaretör postları temizliyor.Açıkcası burda aydınlatılması gereken bi konu var.
    Tahrik edici ve tartışma yaratacak bir yazı yok sadece yetkililerin aydınlatmasnı istiyorum.
    Last edited by vakkas111; 09-10-2017 at 12:29 AM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by vakkas111 View Post
    Benim postlarım tartışma yada tahrik içermiyordu.Uzun zamandır forumu kullanıyorum ve kuralları biliyorum.Burda bir klan oyuncusu geliyor ve diyor 1 partim giremiyor.2-3 saat sonra klan başkanı nerden cıkardınız biz 50de 50 katılıyoruz 'salaklar' diyor , arkadaşının yorumunu degiştiriyor(belliki bişeyler dönüyor).Ve bende şuanda tüm postlar duruyor peki bu olay nasıl oluyorda hiç bir tahrik edici hareketim yokken postlarımı siliyorsunuz?
    Birbirine bağlı giden yorumların hepsini tartışmanın sürmemesi adına sildim. Bu tarz küçümseyici kelimeleri kimsenin birbirine söylemesine izin veremeyiz. Forumu uzun süredir kullanıyorsanız bunu da bilmeniz gerekir.

Klan turnuvasıyla ilgili önerilerinizi ve sorunlarınızı konu üzerinden yöneltebilirsiniz. Harici yorumlar silinir.

Member
    Nickname
    MeneLaus
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Birbirine bağlı giden yorumların hepsini tartışmanın sürmemesi adına sildim. Bu tarz küçümseyici kelimeleri kimsenin birbirine söylemesine izin veremeyiz. Forumu uzun süredir kullanıyorsanız bunu da bilmeniz gerekir.

Klan turnuvasıyla ilgili önerilerinizi ve sorunlarınızı konu üzerinden yöneltebilirsiniz. Harici yorumlar silinir.
    evet sorunlarımızı yazıyoruzz ama cevap verme gereği duymuyorsunuz !!!!!!!

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    05.09.2017 17:00 tarihine kadar tarafıma ulaşan klanların kadrolarında gerekli değişiklikler yapılmıştır. Daha fazla konunun uzamasına gerek yok.

Bugün başlayacak olan turnuva maçlarında katılan tüm klanlara başarılar!