Results 1 to 8 of 8

otp id ve authcode hatası

5 cash karşılığı yeni otp id ve authcode sms i aldım ama yeni gelen bilgileri yadığım halde girişde hata alıyorum lütfen yardım edin çok sinirimi boşdu kaç saatdir uğraşıyorum (id başına ko koydum ve http://otp.nttgame.com/ restlemek istediğimde hesap durumu normal gözüküyor ama sabahdan 20 30 defa denemişimdir) ( sildim en baştan yükledim yine işey yaramadı)

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kaa_XPe2lBnt View Post
    5 cash karşılığı yeni otp id ve authcode sms i aldım ama yeni gelen bilgileri yadığım halde girişde hata alıyorum lütfen yardım edin çok sinirimi boşdu kaç saatdir uğraşıyorum (id başına ko koydum ve http://otp.nttgame.com/ restlemek istediğimde hesap durumu normal gözüküyor ama sabahdan 20 30 defa denemişimdir) ( sildim en baştan yükledim yine işey yaramadı)

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Merhaba,

Lütfen AnyOTP programını kullanmış olduğunuz cihazın Saat & Tarih güncellemesini ve AnyOTP programının ayarlar bölümünden Time Synchronize işlemini buradan gerçekleştiriniz. Zaman ayarlarınızın İstanbul (UTC+3) olarak yapılandırıldığından emin olunuz.

Daha sonra oyuna giriş için , OTP testi veya Portal üzerinden değişim işlemleri için daha önce kullanılmamış bir OTP kodu kullanınız.

Eğer sorununuz hala devam ediyorsa hatalı giriş denemeleri sebebi ile sistem kendini bloke etmiş olabilir. Sistemin bloke durumunu kaldırmak için lütfen burada bulunan adımları gerçekleştiriniz.
    Umarım sorunun çözülür.
    Last edited by MlCHONNE; 08-14-2017 at 11:34 PM.

Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Umarım sorunun çözülür.
    maleesef hocam Time Synchronize tıklatmıyor bile çözüm bu da değilmiş

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

OTP'nizi sıfırlayıp tekrar ID & Auth Code isteyerek tekrar deneyebilir misiniz?

Last edited by akoml; 08-15-2017 at 10:00 AM.

Merhaba,

OTP'nizi sıfırlayıp tekrar ID & Auth Code isteyerek tekrar deneyebilir misiniz?

hocam sıkıntı orada işte sıfırlıya mıyorum

dediğim gibi id ve acou yenilemek için 5 cashe sms aldım mesajdaki bilgileri yazıncada yukardaki hatayı veriyor

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kaa_XPe2lBnt View Post
    hocam sıkıntı orada işte sıfırlıya mıyorum

dediğim gibi id ve acou yenilemek için 5 cashe sms aldım mesajdaki bilgileri yazıncada yukardaki hatayı veriyor
    Mevcut AnyOTP programınızı bilgisayarınızdan kaldırıp, siteden tekar yeni bir AnyOTP programı indiririp, yeni ID Code isteyip, yeni indirmiş olduğunuz AnyOTP programınıza giriş yapınız lütfen.

Adımları lütfen videodaki gibi yapınız.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Genelde bu tür problemlerin tek kaynağı yanlış saat, tarih ya da saat dilimi oluyor. Bunlardan birisinde sorun olduğunda binlerce kez deneseniz de düzelmez, öncelikle doğruluklarını teyit ettikten sonra Time Synchronize yapınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Mevcut AnyOTP programınızı bilgisayarınızdan kaldırıp, siteden tekar yeni bir AnyOTP programı indiririp, yeni ID Code isteyip, yeni indirmiş olduğunuz AnyOTP programınıza giriş yapınız lütfen.

Adımları lütfen videodaki gibi yapınız.
    hocam oyunu bile sildim ko ile ilgili bişey bırakmadım malesef

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Genelde bu tür problemlerin tek kaynağı yanlış saat, tarih ya da saat dilimi oluyor. Bunlardan birisinde sorun olduğunda binlerce kez deneseniz de düzelmez, öncelikle doğruluklarını teyit ettikten sonra Time Synchronize yapınız.
    hocam Time Synchronize yapıyorsun çünkü daha ilk aşamada olduğundan tıklatmıyor pasword kısmına geçemedim daha

çarı bıraktım yeni hesap açtım yapcak bişey yok diye