Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Angry Otp Sürekli bloklanıor 1 ayda 600-700 np gitti... çözümünü söylermisinz

OTp sıfırlıyıp giriyorum ilk girdiğim girip oyundan geri çıkabiliyorum ama oyunda bir süre geçirdikden sonra oyundan çıkmış olmasam bile otp bloklanıyor ben bu hesapta soyuldu... bana otp kur kaybolan şeyler bizle alakalı deil dediniz otp kurdum şimdi de durup durup blokanıyor ltfen bir çaresöyleyin bana ne yapmam gerekiyor neden durup durp bloklanıyor ? np kalmadı yaa

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mosterk1L View Post
    OTp sıfırlıyıp giriyorum ilk girdiğim girip oyundan geri çıkabiliyorum ama oyunda bir süre geçirdikden sonra oyundan çıkmış olmasam bile otp bloklanıyor ben bu hesapta soyuldu... bana otp kur kaybolan şeyler bizle alakalı deil dediniz otp kurdum şimdi de durup durup blokanıyor ltfen bir çaresöyleyin bana ne yapmam gerekiyor neden durup durp bloklanıyor ? np kalmadı yaa
    ID ve sıfrenı bılen bırısı oyuna gırıs yapmaya calısıyor gıbı duruyor . ID pw gırıyor sonra OTP ekranı gelınce sureklı kod sallıyor ve blokluyor otp yı. Şifreni değiştir.
    Zaten değiştirmiştim diyorsan muhtemelen virus vs vardır pc de pc ni formatla sonra şifreni değiştir sorunun cozulucektır.

Junior Member
    Tamam ama başka biri giriş yapıyor olsa otp de yazmaz mımerak ediyorum ? otp de giriş yaptığın vsvs gözüküyor ya mesele şuan ben 6 saatir oyundayım otp kontol ediyorum yine bloklanmıs tek çözüm fotmat mı fotmatsa c ye atsam düzelir mi ?

Junior Member

Otp süreklli bloklanıyor soyuldugum için mi ? kendi kendine ben oyundayken bile blok

Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    ID ve sıfrenı bılen bırısı oyuna gırıs yapmaya calısıyor gıbı duruyor . ID pw gırıyor sonra OTP ekranı gelınce sureklı kod sallıyor ve blokluyor otp yı. Şifreni değiştir.
    Zaten değiştirmiştim diyorsan muhtemelen virus vs vardır pc de pc ni formatla sonra şifreni değiştir sorunun cozulucektır.

Tamam ama başka biri giriş yapıyor olsa otp de yazmaz mımerak ediyorum ? otp de giriş yaptığın vsvs gözüküyor ya mesele şuan ben 6 saatir oyundayım otp kontol ediyorum yine bloklanmıs tek çözüm fotmat mı fotmatsa c ye atsam düzelir mi ?

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mosterk1L View Post
    Bilgisayarınıza format attıktan sonra tüm bilgilerinizi değiştirin C&D ikisine de atmalısın. 10 kere yanlış girince bloke oluyor ve sen oyuna girmek için otp kaldırıp yeniden yapayım derken bilgisayarına virüs atanlar bu anda karakterine girip soyuyorlar. Basit bir soyma taktiği ama işte bilinmeyince olabiliyor geçmiş olsun.

Senior Member
    ID bilen biri şifre sallıyıp charın kendısını bloklaya bılıyormu onu tam hatırlamıyorum ama arkadasın dedıgı gıbı format at.
    C ve D dısklerı varsa hepsını temızlemengerek kuruluk sırasında ıkısınıde yada daha fazla surucu varsa hepsını bıcımlendır. flashını vs bılgısayara taktıgın herseyı telefonu bıle bagladıysan pc ne onu da HARD RESET ILE bıcımlendır. USB FOTOGRAF MAKINESI VS VS bunları atlarsan ve vırus bu cıhazlara bulasmıssa pc ne format attsanda daha sonra bır sekılde bı cıhazlardan pc ne terar bulasıcaktır vırıus.