Results 1 to 3 of 3
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Ios 11 otp sorunu

Merhaba;

Apple marka telefon kullananlar için ios 11 güncellemesi ile uygulama açılmıyor.. ve bu donanımsal probleminizden dolayı oyuna giremiyorum ve sorunun çözümünü de bilgisayara yüklemekten başka çaremin kalmadığını anladım ancak bilgisayara yüklemek istemediğim için dediğim gibi oyuna giremiyorum sorunum hakkında bana yardımcı olurmusunuz ? Fotoğrafın link’ini aşşağıda paylaştım..
    https://i.hizliresim.com/1gOREA.png

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Merhaba;
    IOS 11'in beta süreci tamamladığında Anyotp programı IOS 11 için uygun hale getirilecektir.
    IOS 11 beta sürümünü yükleyen oyuncular bu süreçte farklı bir cihaza ya da bilgisayarınıza Anyotp programını kurabilirsiniz.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Merhaba;
    IOS 11'in beta süreci tamamladığında Anyotp programı IOS 11 için uygun hale getirilecektir.
    IOS 11 beta sürümünü yükleyen oyuncular bu süreçte farklı bir cihaza ya da bilgisayarınıza Anyotp programını kurabilirsiniz.

Cevap için teşekkürler;

Yanlız bilgisayarıma kurmak istemiyorum farklı cihaz da kullanmıyorum.. İşim gereği bu yazılımı kullanmak zorundayım apple uygulama geliştiricisiyim ve neden beklettiğinizi de anlamadım appstore’de çoğu uygulama kendini düzeltmişken siz neden yapmıyorsunuz ilerde yapacağınızı söylüyorsunuz en azından işlemlere başlayıp destek sunabilirsiniz ilerde de olasılık ihtimaline karşılık geliştirirsiniz konuyu dikkate alırsanız sevinirim

Tags for this Thread