Results 1 to 3 of 3
    Member
    Nickname
    EldRitch
    Clan
    Rival Brothers

Eski phantomers..!

Phantomers eskiden bildiğiniz gibi daha neşeli daha zevkli oyundu şimdi oyuna bakıyorumda bişey göremiyorum yani kısacası elde var 0 yine 0 sadece bir doğru şey yapılmıştı oda FPS Göstergeci konması dediğim gibi oyun biraz daha ii olmuştu bu olayı sevmiştik ama NTTGAME yine bozdu şunuda söylemek istiorm bu sezon 7 klan arasında mücadele ediyoruz artık gerisini siz düşünün...!

Senior Member
    Madem Eski Phantomers diye konu açmışsın bende bir şeyler yazayım.

Yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 10 aydır oyunda yokum. Fakat her gelen güncellemeleri okuyordum. Dün gece ve bugün farklı modlarda oyunlara girdim, ANA SORUN olan LAG'ın çözülmüş olabilme ihtimalini ümit ederek.. Maalesef yine aynı problemin devam ettiğini görmek, yaşamak beni bir hayli üzdü. Ama gerçekten üzdü. Bu kadar insan bu oyunun gelişimi için, açık betadan çıkarmak için 2 yıldır uğraşsın, milletin dırdırına katlansın ama sonuç olarak içerik getirmekten, mod, map vb. oluşturmaktan başka bir şey yapamayan yapımcılara bağlı kalsın. Açık betadan çıkamasın. Oyuncuların emekleri başta olmak üzeri yayıncıların emeklerine yazık ediyorlar. İnanıyorum ki benim gibi ümit besleyerek oyuna girmeden gelişmeleri takip eden birçok oyuncu vardır.

İnanın gelen haritalar, silahlar, modlar, skinler vs. vs. hiç umurumda değil. PVE dereceli, yıkım modu vb. gelen hiç bir moda girmedim. Çünkü önemli olan LAG problemi... Umarım 3. yıl bitmeden şeytanın bacağını kırarsınız. 1 kişi eksik 1 kişi fazla farketmez ama ne kadar uzun sürerse bu durum o kadar unutulacaktır oyunun adı.

Senior Member NaTaJa's Avatar
    Nickname
    JqutierreZ
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HysteriA
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Yaklaşık bende 1 senedir girmiyorum oyuna ona rağmen inanmazsınız oyun hala bilgisayarımda yüklü belki bir ümit düzelir de tekrar dan saatlerce oynamaya devam ederiz diye silmiyorum dum lakin bugün girdikten sonra hiç düşünmeden sildim bilgisayarımdan 1 senedir girmiyorum eklenen içeriklerden başka hiç değişiklik düzelme yok hele o Sniper ne hale getirmişsiniz öyle şöyle her önüne gelen 2 klıları dikkate almazsanız yok yürürken vuruyormus yok zıplayıp vuruyormus bunlar hikaye bunları dikkate almayın hatta bu kişilere konu açma hakkı tanımanız bile yanlış o onların kendi ezikliği bırakın ne halleri varsa görsünler ama siz gidipte bunlar itibar etmeyin lütfen eskiden neyse öyle kalsın Sniper zıplama Eğil kalk bunlar için konuşuyorum onun dışında bizim sizden beklediğimiz çok fazla bir sorun yok Optimizasyon, Lag birazda oyunun yavaşlama sı gibi çözümler bekliyoruz sizden zaten oyun siz bu bahsettiğim kişileri dikkate aldugınız zaman bozuldu kim nasıl oynuyorsa oynasın zıplasın epil kalk yapsın Sniper nasıl oynamak istiyorsa öyle oynasın oyunun zevki ancak böyle çıkar ama siz gidipte 2 kolsuzu dikkate alırsanız yok Eğil kalk yapıyo yok zıplayIP snıple vuruyor yok snıple yürürken vuruyor gibi bunları kısıtlarsanız kusura bakmayın da o oyunun artık tadı çıkmaz

Zaten oyunda bu noktada bozuldu zıplmayayı Sniper zoom shot kısıtlama Eğil kalk kısıtlama bunları kısıtladıktan sonra bozuldu oyun

Onun dısındaa optimization, lag dısında baska sorun yoktu oyunda yeni içerikler zaten ekleniyor onda sıkıntı yok

Ha birde şu 2. Yetenek aktif olduktan sonra oyun kötü oldu tarayıcı bomba nedir kaldırın onları iyi o zaman gidilip wall hack acalm daha iyi