Results 1 to 6 of 6

Exclamation Slotlara Yapılan Luring Eylemlerine Karşı Öneri

Deyim ne kadar yerinde olur bilmem ama her mahallenin delisi olduğu gibi eminim her serverında bir piskopatı var. Slotlarda exp kasmak isteyen kişilerin slotuna yaratık çekip luring yapan kişilere verilen 3-5-10 günlük banları şahsım olarak uygun bulmuyorum. Bunun yerine geçici ban değilde hapise yollanmasını daha mantıklı buluyorum. Nedenine gelince adamlar işi lakayıtlığa yüzsüzlüğe vurmuş milleti yatırdıkları yetmiyormuş gibi birde "Olsun banlasınlar. Nasıl olsa 3 gün sonra açılacak. Yedek çarım var." diyerek beslenmeye kaldığı yerden devam ediyor. Önerim kesinlikle hapistir. Pişmanlık mı 800 cash yatırmak sanırım yeterince pğişman edecektir. Zaten fake kullanmayacağı hesap olduğu içinde tekrar tekrar hesap oluşturup 60 lvl kasıp eslanta ışınlanmakta bir yere kadar. Herkese iyi oyunlar.

Senior Member Fauwk's Avatar
    Mantıklı .

Bu oldukça saçma olur .Başıma da geldi . Geçen gün slotta kasıyorum mageler geldi slotumu çaldılar benden uyardım ama cevap vermediler, alanla kesmeye başladılar . Luring yapmayıp ne yapacağım. Sonra pes edip bıraktılar tabiki ve kasmaya devam ettim. Adamın milleti öldürmek için mi yoksa kendi slotunu korumak için mi çekip çekmediğini bilemezsin, ki bu videodan da anlaşılmaz çünkü videoda düzenleme,kesme yapıyorlar.

Senior Member 0hMyGod's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    adamın asıl charı olmuş 83, diğer hesabıyla gelip milleti yatırıyor fantazi yapıyor. ceza verilirken kesinlikle ip üzerindeki bütün hesaplara aynı ceza verilmeli. ve ban değil hapis cezası olması.

Senior Member
    bowl bölgesi yaratıkalrında ne varsa esland en azından böyle olmalı slotundan çok uzaklaşınca kaybolucak gidicek ve yılların kavgasıda bitmiş olucak bu kadar basit jrden lanet çöpün kalkması ne sürdüyse bunada bir el atılmalı güncellemelerin güzelce geldiği günlerde

Senior Member _Metaroth_'s Avatar
    Nickname
    __metaroth__
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Nyarlathotep
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    İdam isteriz