Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Oyunun düzelmesi için nacizane önerilerim.

Merhaba arkadaşlar ve sevgili saygıdeğer NTTGame yöneticileri.

Hepimiz bu oyunu oynuyoruz gerek gm kadrosu gerek şuan hali hazır da oynayan oyuncular bu oyunun güzelleşmesini daha iyi bir oyun olmasını isteriz. Şuan bu oyunu oynayan userler maalesef yıllardan beri oynayan userler. Hiç bir şekilde oyunumuza yeni ilk defa başlayan oyuncu yok. Hepimiz adeta yıllanmışız. NTTGame son dönemler de çok güzel güncellemeler yapıyor.

Mesela; Chitin görevlerinin kaldırılması ile farmerlara büyük bir darbe vuruldu. Ondan önce krowaz sistemini değiştirerek zaten bir darbe vurmuşlardı. Chitin görevi ile NTTGame oyunu düzeltme yolunda ilk adımları attı diye düşünüyorum. Şimdi gelelim ticari kaygılar düşünülmeden oyunu daha iyi yapmak için yapılması gereken ÜÇ BÜYÜK GÜNCELLEMEYE. Daha önce forum da zaten bir çok arkadaş bunları dile getirdi ben hatırlatmak istiyorum.

1. Hornet slotlarından çıkan para miktarı yarı yarıya düşürülsün.
    2. Çöp slotları diye tabir edilen slotlardan çıkan çöplerin npc'ye satış miktarı yarı yarıya düşürülsün.
    3. Cardinal görevi sadece bir kez yapılabilsin.

Senior Member
    oyunu sadece parası olan oynasın diyorsun yani. hiçbir şekilde elimizle para kasamayalım. sadece para verip eşya alalım. çok mantıklı demişsin.

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    biz nası item yapıcaz peki sizin gibi 1000 tl lik gb alıcak paramı var

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    konuşmadan önce bi düşünerek yazın şu yazıları.Herkes sen gibi oyuna para vermek zorunda değil.Emeğiyle kimse para kasmasın cebinden para versin.Oh ne ala memleket.Oyun her türden oyuncunun isteklerini karşılayabildiği ölçüde ayakta kalır.
    Last edited by ShadowChaser; 08-10-2017 at 08:35 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SkCZ0cK View Post
    konuşmadan önce bi düşünerek yazın şu yazıları.Herkes sen gibi oyuna para vermek zorunda değil.Emeğiyle kimse para kasmasın cebinden para versin.Oh ne ala memleket.Oyun her türden oyuncunun isteklerini karşılayabildiği ölçüde ayakta kalır.
    asıl sen konuşmaya o slotlarda farm yapabilmen için DC Pre + sarı peri + oto loot + genie genie hammar o slotlar ntt ye yarıyo bu dediklerim 100 lira 100 lira git gb al daha iyi
    Last edited by ShadowChaser; 08-10-2017 at 08:36 AM.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Birbirinize karşı kurduğunuz cümlelerde kelime seçimi yaparken bulunduğunuz yerin farkında olun lütfen.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bence saçma bir öneri olmuş bu oyunu farklı swlerde oynayan bir dünya oyuncu var bir swde 1000 TL lik itemle ayakta kalabilirsin kimi sw de cz ye giriş bile yapamazsın oyunu oynayan herkesinde parası olmadığı aşikar ki herkes pk dan zevk alıcak diye bir şey yok ve herkes oyunu para kazanmak içinde oynamıyor para arzusu güdenler genelde farm yapanlar değil pazar yapan insanlar farmcıların 1 ayda kazandığını 1 günde 1 saate kazanıyorlar senin düşüncenden sonra herkes pazarcılığa yönelicek ki eski swlerin oyuncularını yarısı zaten pazarcı farm yapan adamalardan çok pazarcılara el atılması bence daha doğru.

Smile

Beyfendinin oyunu düzeltme mantığı FARMER' lara engel olmaktan geçiyor sanıyor Farmer birisi olarak oyundan en zevk aldığım kısma engel oluyorsunuz. Farm yapmak ve item upgrade yapmak bence pk dan daha heyecanlı. Oyunun bissürü problemi varken KOPS TBL TRADE HACK MULTİ CLİENT ve daha bissürü problem varken neden farm slotlarına engellemek hala anlamış değilim. Ben sizin gibi PAY TO WİN zihniyetin de değilim oyun içindeki kendi paramıda eşyalarımı da kendim yapıyorum. Herşeyi parayla ve emek zarfetmeden elde etmiyorum. Dc premium ve autolootumu alıyorum başlıyorum kazanmaya. Bence oyundaki diğer problemlerden yakının en anlamsız konu bence buydu.

Senior Member angelrock's Avatar
    Öncelikle oyunun hepimiz için verimli olması hakkında yeni fikirler, öneriler mantıklı olduğu sürece sonuna kadar resmi forumda desteklememiz gerekemektedir gelelim 1., 2., 3. olarak belirtilen görüşlere 1. Hornet slotu denemedim ama oradan kasılan para miktarının oyun dengesini bozacak kadar bir mebla olmadığını biliyorum. 2. Çöp slotlarını bizzat denedim itemlerim ortalama üstü olmasına rağmen saatlik kazanç çok düşük bir mebla üstelik slotların sınırlı olduğunu ve 1 kişinin 24 saat boyunca orda kasma olasılığı bile düşük olduğu için bu durumda 2. durumda çöp slotlarından oyuna giren paranın oyun dengesini bozacağını düşünmüyorum çöp slotlarının potansiyel tek zararı oyuncular arasındaki slot kavgalarının büyümesi olduğunu düşünüyorum onun dışında oyun gb dengesi anlamında bir zararı olmayacaktır. Gelelim sonuncu öneriye Cardinal görevinden kastınız içinden çıkan Meyveyi Npcye satarak para kasma ise Zaten Cardinal slotları sınırlı ve oyuncuların genie, pot, genie hammer parasını çıkardığımızda kazançları çok ciddi bir mebla olmadığı için oyun para akışını olumsuz yönde etkileyemeyecektir.

Oyunun güzelleşmesi sadece güncellemelere bağlı değil oyuncunların terbiye, ahlak ve karşı oyunculara saygı ile alakalı bir durum olduğu için öncelikli düşüncemiz iki ego inip, beş kalite yukarı çıkmamız olmalıdır. Herkese bol şans...
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by dumanebubekir53 View Post
    Merhaba arkadaşlar ve sevgili saygıdeğer NTTGame yöneticileri.

Hepimiz bu oyunu oynuyoruz gerek gm kadrosu gerek şuan hali hazır da oynayan oyuncular bu oyunun güzelleşmesini daha iyi bir oyun olmasını isteriz. Şuan bu oyunu oynayan userler maalesef yıllardan beri oynayan userler. Hiç bir şekilde oyunumuza yeni ilk defa başlayan oyuncu yok. Hepimiz adeta yıllanmışız. NTTGame son dönemler de çok güzel güncellemeler yapıyor.

Mesela; Chitin görevlerinin kaldırılması ile farmerlara büyük bir darbe vuruldu. Ondan önce krowaz sistemini değiştirerek zaten bir darbe vurmuşlardı. Chitin görevi ile NTTGame oyunu düzeltme yolunda ilk adımları attı diye düşünüyorum. Şimdi gelelim ticari kaygılar düşünülmeden oyunu daha iyi yapmak için yapılması gereken ÜÇ BÜYÜK GÜNCELLEMEYE. Daha önce forum da zaten bir çok arkadaş bunları dile getirdi ben hatırlatmak istiyorum.

1. Hornet slotlarından çıkan para miktarı yarı yarıya düşürülsün.
    2. Çöp slotları diye tabir edilen slotlardan çıkan çöplerin npc'ye satış miktarı yarı yarıya düşürülsün.
    3. Cardinal görevi sadece bir kez yapılabilsin.
    Merhaba,

Önerileriniz ve oyun ekonomisini ilgilendiren bir çok konu ile ilgili düzenleme çalışmalarımız devam etmektedir.

Bilginize.