View Ticket: #EGQ-755-44479 ;
Accountumda OTP olmasına rağmen bugün 6 ağustos 2017 saat 17:00 gibi oyundayken bir anda dc oldum. Daha sonra oyuna tekrar bağlanmaya çalıştığımda OTP kısmında hatayla karşılaştım ve oyundan dc oldum. Daha sonra oyuna tıkladığımda account ekranı geldi ancak oyun kendini kapadı. Ardından bilgisayarım kendini yeniden başlattı. Tekrar oyuna giriş yaptığımda karakterimde bulunan +3 dual flame ring, +3 dual leech king's earrings, +3 elemental pendant, +3 light belt of life, book of wisdom itemlerim ve 100 m'min çalındığını gördüm. Ayrıca envanterde bir belt kilitli olmamasına rağmen kilitlenmişti. Kilit şifremi dahi ulaşmışlar. Karakterimin OTP si kendi cep telefonumda olmasına rağmen karakterime bağlanılıp itemlerim soyulmuştur. Soyulan itemlerimin geri temin edilmesini istiyorum.

Sayip olduğum bu karaktere sadece evimde bulunan 2 bilgisayardan giriş yapıyordum. Bunların dışında farklı bilgisayarlardan giriş yapılmadığı halde ve oyunun biz oyunculara sunduğu tüm güvenlik sistemlerini etkin olarak kullanmama rağmen bu olay başıma geldi. Tam 1 gündür ticket atmama rağmen, halen ticketıma yanıt gelmemiştir. Biz oyuncular olarak bu oyuna gereğinden fazla değer verip harcama yapmamıza rağmen oyun yetkililerinin bu durumlara sesiz kalması veya geç harekete geçmesi çok şaşırtıcı.