Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Question Anlamsız hapis ve stick mana sorunu?

Bugün bir kaç saatliğine dışarı çıktım geldiğiimde pazarda duran hesap hapisdeydi.Şimdi ticket at 3 gün bekle boşuna uğraşmayım diye stick çektim.Yaratıkların çoğunu kestikden sonra mana potum bitti.Şimdi hiç yaratık kesemiyorum stick normal vuruş mana götürüyor.Bu ne saçma iş?Gençlik yok mu bunun çözümü napıcaz

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Zindan görevini tamamlamak için üzerinizde yüklü mana olması gerekmektedir stick ile kesme işlemi yaparken çok fazla mana harcarsınız. Üzerinizde yok ise oturarak mananız dolduktan sonra keserek görevi tamamlamanız gerekmektedir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Zindan görevini tamamlamak için üzerinizde yüklü mana olması gerekmektedir stick ile kesme işlemi yaparken çok fazla mana harcarsınız. Üzerinizde yok ise oturarak mananız dolduktan sonra keserek görevi tamamlamanız gerekmektedir.
    İşte güzel kardeşim oturup mana fullediğiim halde bile kesemiyorum.%10 canı kalıyor mana bitiyor sonra tekrar canı doluyor...

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by uchb0009 View Post
    İşte güzel kardeşim oturup mana fullediğiim halde bile kesemiyorum.%10 canı kalıyor mana bitiyor sonra tekrar canı doluyor...
    PUS üzerinden 5000'lik Premium Pot alabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    PUS üzerinden 5000'lik Premium Pot alabilirsiniz.
    Yuh abi dalga mı geçiyorsunuz ya...Orada bari soymayın Allah aşkına bu nedir ya??

Junior Member
    Bu ne arkadaş yok mu bir çözümü bu pottan başka bu kadar saçma bir şey olabilir mi Allah aşkına?

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by uchb0009 View Post
    Yuh abi dalga mı geçiyorsunuz ya...Orada bari soymayın Allah aşkına bu nedir ya??
    Durduk yere kimse soyuluyor mu hocam ?
    Sen makro veya farklı bır program kullanıp uyanıklılık yapmasan orada işin ne olacaktı ? Güzel bir ceza

Senior Member Rhales's Avatar
    Bahsettiğiniz gibi zindana düştüğünüz sırada PC başında değilseniz, all chat'ten yazdığınız yazıları da siz yazmıyordunuz demektir. Bu durumda neden zindana düştüğünüzü anlamış olmalısınız.

Görevi nasıl yapacağınız konusunda da Moderatör arkadaşımız tarafınıza yardımcı olmak maksadı ile bilgi vermiş. Yaptığınız kural dışı davranışların sonucunda bizlere sitem etmeniz anlamsızdır.

Tekrar benzer bir durum yaşamamak adına Davranış Kuralları'na göz atabilirsiniz.

Bununla birlikte illegal program tespit edilen hesaplarınızın tamamı kapatılmıştır.

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    La hem illegal ol hemde yag gibi üste çıkmaya çalış 5000 pot az demiş sana inşallah onuda çekemezsin 6 sene orada kalırsın..