Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Başlamaya değermi

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi başlamaya değer mi sizce pvp serverler zevk vermiyor çünkü sonları aynı. Burada ise hep otpli charim gitti soyuldum gibi konular mevcut Rlb olarak başlamayı düşünüyorum sizce hangi server ve neden yorumlarınız benim için değerli

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    rlb olarak hiç bir swda kalıcı pk yok en baba swda karşılıklı 2 parti çıkar onun haricinde oyun buglarla hilecilerle dolu hadi onları da geçelim bunlar kulak arkası yapan duymazdan gelen bir yönetim anlayışı var bunlara rağmen başlamak istiyorsan buyur indir oyunu bence gereksiz strese girmene hiç gerek yok üstüne birde tonla para harcıyacaksın ki diğer oyunculara yetişesin bütün bunlar benim görüşüm tabi ki diğer arkadaşlar da yazsınlar ona göre kararını verirsin

Oyun başlamaya değer. Bazı eksileri olduğu doğru ama yıllardır baki. Günde 1/2 saat zevk amaçlı oynanabilecek güzel bir oyun hile ile ilgili chaosta problem var. kanıtlayamıyorsun. Onun dışında özellikle eski serverler temiz. Eğer temiz oyuncuysan Ares'e bekleriz =)

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    4Pride
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Midgard'a beklerim. Biz haftanın 4 günü gece 1-2 saat pk atıyoruz ve eğleniyoruz da. Bunun dışında farm boss felan kovalıyoruz eğer günde 6 saat ten fazla online olucaksan manes'e gitmen daha mantıklı

Quote Originally Posted by OzanUSTA View Post
    Midgard'a beklerim. Biz haftanın 4 günü gece 1-2 saat pk atıyoruz ve eğleniyoruz da. Bunun dışında farm boss felan kovalıyoruz eğer günde 6 saat ten fazla online olucaksan manes'e gitmen daha mantıklı
    Maneste oynayan userlerin çoğu kar amaçlı oynadığını düşünüyorum yeni server açsalar hepsi oraya zıplar ve orda rlb yoktu galiba

Quote Originally Posted by NeBileyimBen View Post
    Oyun başlamaya değer. Bazı eksileri olduğu doğru ama yıllardır baki. Günde 1/2 saat zevk amaçlı oynanabilecek güzel bir oyun hile ile ilgili chaosta problem var. kanıtlayamıyorsun. Onun dışında özellikle eski serverler temiz. Eğer temiz oyuncuysan Ares'e bekleriz =)
    2004 2010 yıllarında oynadım o zaman daha zevkliydi oyunla yatar oyunla kalkardık o zamandan arkadaş dost olduğum insanların düğünlerinde bile bulundum bilmediğim memleketlere gittim en son 2015te destanda base oynadım temiz iyi pklı bir ortam arıyorum sadece

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by OzanUSTA View Post
    Kardeş midgard mı kaldı rosetta oldu orası.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by WantedCheet4h53 View Post
    Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi başlamaya değer mi sizce pvp serverler zevk vermiyor çünkü sonları aynı. Burada ise hep otpli charim gitti soyuldum gibi konular mevcut Rlb olarak başlamayı düşünüyorum sizce hangi server ve neden yorumlarınız benim için değerli
    Bildiğim kadarıyla Rosetta RLB oyuncuları var ve aktif olarak oynuyorlar. Eğer RLB düşünüyorsan girip bir göz atmanı tavsiye ederim.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    USKO dışında knight online oynamak boşa harcanan zamandır bana göre.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Dignity00 View Post
    Peki USKO oynamak?
    Yaptığınız emeklerin 1-2 ay sonra yok olmayacağı için gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.