Results 1 to 8 of 8

Thread: DC Problemi

Angry DC Problemi

Herkese selamlar

5 dk önce yaşanan dc sorunlarından dolayı ntt game'in milyonlarca exp kaybeden yüzlerce kişinin zararını telafi etmek zorunda olduğuna dair çok daha özenle hazırlanmış bir başlık açmıştım.

Fakat mod bunu yayınlamadan engelledi.

İçinde herhangi bir kurala aykırılık olmamasına rağmen sadece canı istediği için forum başlığımı silen modu herkesin önünde kınıyorum.

bunu yayınlamazsanız şayet, başka mecralardan forum konularında yaptığınız bu haksız uygulamayı ifşa ederek yapılan yanlışı herkese duyuracağım.

herkese iyi forumlar

Bugün 2x dc olduk herkese.sordum herkes dc ttnetle alakasi olsa almanyadaki arkadaslarim dc olmazdi

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Özenle hazırladığınız yazı içerisinde kullanmış olduğunuz kelimeler, forum konunuzun kaldırılmasına sebep olmuştur. Burası özgür bir platform, herkes istediğini söyleyebilir, istekte bulunabilir yada şikayet edebilir. Fakat, saygı çerçevesini aşan, hakaret ve tehdit içerikli konu ve yorumlara izin verilmemektedir.

Bilginize.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Özenle hazırladığınız yazı içerisinde kullanmış olduğunuz kelimeler, forum konunuzun kaldırılmasına sebep olmuştur. Burası özgür bir platform, herkes istediğini söyleyebilir, istekte bulunabilir yada şikayet edebilir. Fakat, saygı çerçevesini aşan, hakaret ve tehdit içerikli konu ve yorumlara izin verilmemektedir.

Bilginize.
    Koyduğum yazıda saygı çerçevesini aşan, hakaret ve tehdit içerikli konu ve yorum yoktu

ona rağmen kaldırdınız. Sorun da orada zaten.

Aynen koyun buraya, diğer forum kullanıcıları da görsün o zaman?

Bir önceki göndermiş olduğum yorum;
    Last edited by Khenarth; 07-22-2017 at 04:02 PM.

Quote Originally Posted by Kostavino View Post
    Koyduğum yazıda saygı çerçevesini aşan, hakaret ve tehdit içerikli konu ve yorum YOKTU

ona rağmen kaldırdınız. Sorun da orada zaten.

Aynen koyun buraya, diğer forum kullanıcıları da görsün o zaman?
    Ben de aynı zamanda BDW saati ile ilgili dc konusu açmıştım aynı anda konuyu yazdığınız için okuma şansına nail oldum. Tarafsız bir gözle söyleyebilirim ki konuda söyleminiz biraz kabaydı. O anda yüksek tansiyonla sinirli şeyler yazılabiliyor. Nefes alıp konuyu açmadan önce sakinleşerek yazdıklarımızı tekrar okumakta fayda var. Aksini iddia edenlerin aklıyla ilgili kısım karşıt görüşe açık kapı bırakmıyordu mesela. Şahsınıza bir takıntı olsa bu konuya da müsaade etmezlerdi. Bence üzerinize alınmadan konuyu daha dikkatli bir dille ve emir kipleri kullanmadan yazarsanız kimse bir şey demeyecektir. Konunuz haklı sonuçta dc yüzünden exp'e yatmışsınız, sinirleriniz bozulmuş. Biz de DC yüzünden etkinliğe giremiyoruz. 100 BDW çalışan bir insan için 100 gün demek. Günde 1 defa girebiliyoruz ama karşımızdakiler de insan. Ve yetkili değil çoğu. Ona göre dikkatli bir dil kullanmak gerek. Aynı heyecan ve sinirle Ticket atsanız aynı şekilde yazarak daha iyi olur çünkü bu konunun gerçek muhatabı ve eğer telafi yapılacaksa bunu yapacak olanlar oyun yapımcıları. Burada sadece size bir şekilde yardımcı olmaya çalışan insanlar topluluğu var.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Yoruma kapatılan konunuz ve göndermiş olduğunuz yorum yukarıda.

Yaşanan DC problemleri ile ilgili gerekli açıklamayı bir başka konuda yaptım ve oyuncu arkadaşlarımıza bilgilendirmede bulundum. Bunun üzerine aynı konu altında yorum yapmak yerine, farklı bir konu açmanız forumda kirliliğe sebep olmaktadır. Aynı şekilde açılan ve aktif olan başlığa yönlendirilen konuları forumda görebilirsiniz.

Keyifli oyunlar.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Yoruma kapatılan konunuz ve göndermiş olduğunuz yorum yukarıda.

Yaşanan DC problemleri ile ilgili gerekli açıklamayı bir başka konuda yaptım ve oyuncu arkadaşlarımıza bilgilendirmede bulundum. Bunun üzerine aynı konu altında yorum yapmak yerine, farklı bir konu açmanız forumda kirliliğe sebep olmaktadır. Aynı şekilde açılan ve aktif olan başlığa yönlendirilen konuları forumda görebilirsiniz.

Keyifli oyunlar.
    Önceki kaldırılan konumu benim cevabımı düzenleyerek altına eklediğiniz için teşekkürler.

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Seve Seve,

Yok ya Eşkiya mısın sen Biz steam sunucusun da günde 5,6 kere ani kopmalar yaşıyoruz ve bu duruma sinirleniyor olsak da bu kadar çıkışmıyoruz. Biraz sakin Rez taşına kalk Exp pre kullan bir şey olmaz.