Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 51
    Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Bunun içinmi krowaz geldi manese

bunun içinmiydi hepsi .güzel para aslında .şimdi bir çok hasta insan iradesine yenik düşüp para basıcak oyuna neyse ben konuşmak istemiyorum sözü size bırakıyorum

Senior Member
    Benim için gelmediği kesin !

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    İlgili eşyayı kullanmak bir tercih, zorunluluk değildir, wirinom ya da diğer değerli krowaz silahlarında kullanmak mantıklı seçenek olabilir.
    Last edited by MrRob0t; 07-21-2017 at 05:56 PM.

Senior Member
    Merhaba,

Uzun zamandır bu oyunu oynuyorum ve hiç Shadow Piece kullanmaya gerek duymadım. "ben konuşmak istemiyorum sözü size bırakıyorum" yazmışsınız. Forumda sohbet edebilir ve tartışabiliriz. Power up store da satılan bu eşya, evet krovaz silah ve zırh yapımında şansınıza şans katmaktadır.

Naçizane fikrim, bütçenize uygun değil ise kullanmak zorunda değilsiniz.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Merhaba,

Uzun zamandır bu oyunu oynuyorum ve hiç Shadow Piece kullanmaya gerek duymadım. "ben konuşmak istemiyorum sözü size bırakıyorum" yazmışsınız. Forumda sohbet edebilir ve tartışabiliriz. Power up store da satılan bu eşya, evet krovaz silah ve zırh yapımında şansınıza şans katmaktadır.

Naçizane fikrim, bütçenize uygun değil ise kullanmak zorunda değilsiniz.
    kullanmıyorum zatende neden hep bir para kazanma isteği var bu oyunda zaten premiumdan sc lerden kazanıyorlar

Junior Member
    Quote Originally Posted by 1efsaneydi View Post
    kullanmıyorum zatende neden hep bir para kazanma isteği var bu oyunda zaten premiumdan sc lerden kazanıyorlar
    Kardeşim bir şirketin amacı nedir ? Bunları düşünüp yorum yapman gerekiyor.

Senior Member
    Yukarıda da belirttiğim gibi eğer bütçenize uygun değil veya satın almak istemiyorsanız herhangi bir mecburiyetiniz yoktur.

krowaz niye geldi söyleyeyim. millet premium almadan.sadece eventlere girerek para kasmaya başladı.kimse elle amele gibi kasıp bu heryeri hatalarla dolu, geniesi bile düzgün çalışmayan oyuna para yatırmak istemiyordu.herkes yeni sw gelceğini tahmin ettiği için bu plandan vazgeçtiler ve krowazı devreye soktular.ürün satmak için böyle bir adım attılar.

ama kimse merak etmesin yeni server yakında gelecek.

ve şunu söyleyeyim bu oyun kısır döngüde şuan. numara hep aynı. eski pacthte yeni server açıp o yok bu yok deyip belli bir süre oyuncuları emikledikten sonra(emerick) rölantiye saran oyunda krowaz vs. eklenip 1 ay geçmeden yeni server açmalar falan filan. bu steamda da böyle uskoda da böyle oldu.bunu görüp buna göre oynayan herkes köşe oldu.

size de tavsiyem bu oyundan bir kazancınız yoksa ve eğlenmek için oynuyorsanız alternatiflerine bir bakın.mesela wow vs.

aksi taktirde sizin gibi bu oyuna para yatırdığı belli olan adamlara bu moderatör'ün verdiği gibi cevaplar verip sizi söğüşlemeye devam ederler.
    Last edited by MythAsSasSin; 07-24-2017 at 10:03 PM. Reason: Inappropriate language.

aksam krowaz saatinin değişmesini istiyoruz.pk atamıyoruz kimse olmuyor bu yüzden cogu oyuncu bırakma kararı alıyor.serverin dengesi değişti

Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Yukarıda da belirttiğim gibi eğer bütçenize uygun değil veya satın almak istemiyorsanız herhangi bir mecburiyetiniz yoktur.
    sayın moderatör oyuncularla nasıl konuştuğunuza dikkat etmiyorsunuz.bunu steam forumunda da gördüm.bu cevabı verdiğiniz kişilerin de bu oyunu oynamak ve premium almak ve böyle cevaplara katlanmak gibi zorunlulukları da yok.bilmem anlatabildim mi.
    Last edited by MythAsSasSin; 07-24-2017 at 10:06 PM. Reason: Inappropriate language.