Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Junior Member

maradonda bir anda ban yedim

maradonda bir anda ban yedim . yıllardır knight oynarım . bu oyunla büyüdüm diyebilirim. hiçbir illegalliğe de karışmadım. gerçekten şoktayım. nasıl yardım alabilirim. bir yanlışlık olduğundan eminim

kardeşim bende chat görevi yaparken ban yedim

Junior Member
    ben oyuna girdim oyunun macrosu ile flod yapıyordum normal oyunun kendi macrosu 4 kere falan yazdım bir anda ban yedim. hiç bir illegalliğimde yok oyunun kendi macrosu ile yazdım . ama anlamadım pat diye ban attı. ilk kez ban yedim . cok uzun yıllardır oynuyorum oyunu . cidden çok şaşkınım

ban sebebi ne olarak gözüküyor sizin

Senior Member
    Bilet gönderebilirsiniz, forum üzerinden hesap desteği verilmemekte.

Junior Member
    ban sebebi nerde yazıyor bilmiyorum . hiç banlanmadıgım için bu konularda hiçbir bilgim yok . cidden böyle banlanmış olmak üzücü.

Senior Member
    Quote Originally Posted by sekkocan555 View Post
    ban sebebi nerde yazıyor bilmiyorum . hiç banlanmadıgım için bu konularda hiçbir bilgim yok . cidden böyle banlanmış olmak üzücü.
    Hesabım - > Genel Bakış -> Oyun Hizmetleri -> Hesap Durumu bölümünden ya da oyuna girmek için ID ve Şifrenizi girdikten sonra gelen mesajdan öğrenebilirsiniz.

Junior Member
    Investigation yazıyor . np point olan başka hesaptan yazsam destek alabilir miyim

Senior Member
    Quote Originally Posted by sekkocan555 View Post
    Investigation yazıyor . np point olan başka hesaptan yazsam destek alabilir miyim
    Evet, ceza alan hesabınızın ID bilgisini bilet içeriğine eklemeyi unutmayınız.

Junior Member
    ekledim yolladım umarım yardımcı olurlar. herhangi bir illegal aktiviteye gerçekten bulaşmadım. 7 8 yıldır oynayıp bir anda haksız banlanınca insan inanın üzülüyor