Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Senior Member
    Nickname
    JustWatcHHHHHHH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RelentlesS
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    GEÇMİŞ OLSUN Çalıntı item olduğu zaman bariz ortada oluyo çünkü cok düşüğüne satmaya calısıyolar hızlı bir şekilde yani bunlara dikkat edelim bu şekilde bir çok arkadaşın başı yandı tekrardan geçmiş olsun iyi forumlar.

Senior Member
    Arkadaşı destekliyorum bir ara bende soyuldum lakin bu konuda yetkililer hiç bir şey yapmıyor sana tavsiyem kardeş hemen bilişim suçlarına git onlar anında bulur o kişiyi sonra git o adamı gebert bence.

gecmıs olsun kardesım benımde dun basıma geldı karakter bende olmasına ragmen bıde o ban yedı hıc bırsey kalmadı sımdı elımde

Bilişime gidildi ticket atıldı ee sonuç ? sizi soyanı bulamıyacaklar.Adam bu işi yapıyorsa o kadar salak değildir illa kendini saklamasını bilir. Ticket attın item restarasyonu da yok ee bu neyin çabası ?

Arkadaşın çarı soyulduğunda 8 ay sonra polis arayıp çağırdı en son karakterinize ÇİN den giriş yapıldı dendi. Yani boş uğraş dur.

nasıl hacklenir ki bu kadar degerli item ? biz 10 gb lik itemimiz calınacak diye korkuyoruz ... bu kadar korunan hesaplar nasıl soyulur ki anlamıyorum .. oyunun acıgı mı var ?
    Last edited by sexybayan5; 08-26-2017 at 11:06 PM.

Oyunda açık falan yok bro kendi salakları yüzünden soyuluyorlar sonra forumda ağlıyolar çarımız soyuldu die. Akıllı bi insan soyulmaz yiyonuz bi bok makro indir yada tıkla 1 linke son hop çar gitti . EE ağlıyolar sonra durduk yere çar gitti die sen bişe indirmediğin sürece soyulmazsın illa bişe yapıon. Soyulan karakterde yok arkadasından ıtem almıs yok bılmem ne yav güvenirsen birine verirsen itemleri soyulursun.

Junior Member
    Nickname
    lLaZKoPaT
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    POTENCIA
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    İnşallah güzel sonuçlanır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by toplamabonzayi16 View Post
    Bilişime gidildi ticket atıldı ee sonuç ? sizi soyanı bulamıyacaklar.Adam bu işi yapıyorsa o kadar salak değildir illa kendini saklamasını bilir. Ticket attın item restarasyonu da yok ee bu neyin çabası ?

Arkadaşın çarı soyulduğunda 8 ay sonra polis arayıp çağırdı en son karakterinize ÇİN den giriş yapıldı dendi. Yani boş uğraş dur.
    Aynen karakterine ÇİN yada JAPONYA'dan girilmiş denilse polise ne cevap vereceksin? Soğuk su varsa al kafana dik iç.
    Klavyeden BİLİŞİM e gideceğim yazan çok gördük.. İcraat önemli laf kalabalığı yapmayaın klavye başınsa isterseniz.
    Last edited by IamArcherI; 10-15-2017 at 05:49 PM.

Kardeşim aradan tam 1 yıl geçti.Sonuç ne çıktı inan çok merak ediyorum tam 1 yıl oldu bilişim suçları buldumu cevaplarsanız sevinirim.

Junior Member
    Nickname
    DARBE37
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    CARSI
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bağzı noktaları anlıyorum tamam okey
    Karekter soyulur otp felan olmadan Knight Online nin OTP SİSTEMİNE DÜNYA PARA YATIRIP KURMASI VE OTP VARKEN CARLARIN SOYULMASI ÇOK SAÇMA VE KOMİK GELİYOR . ADAM PC GECMIS TELEFONDAKI OTP KONUDU NASIL AKTİF EDİYOR TÜM KNİGHT ONLİNE OYUNCULARI ŞUNUN FARKINA VARDI
    PREMİUMSUZ ITEM KITLEME ACMA GELDI HERKEZ ANLADI OYUNDA BI AKSAMA VAR CARLAR GIDICEK .
    OTP DEDIGIMIZ SISTEM KNİGHT ONLINE MAKINASINDAN GELEN KONTLARLA ACILIYOR BU SISTEME KIM GIRIYORDA KNİGHT ONLİNE HABERI YOK ????
    HERKEZ UYANDI ARTIK O ITEM BUNDA O ITEM SUNDA O CAR BANNED YEDI HIKAYE CALININ ITEMLERI GERI VERILICEK MI O ONEMLI BANNED ETMEKLE GECİSTİRELEMEZ BU OLAY .
    BEN ŞUNU ÖĞRENMEK İSTİYORUM OTP SİSTEMİNİ NASIL ADAM AŞTI OYUNUN HABERİ OLMADAN ????? BUNU ÖĞRENMEK İSTİYORUM
    PREMİUMLU ITEM KITLEME ACMA GERI GELSİN YOKSA COK KAREKTER GIDICEK
    SOYLEMEK COK ISTEDIMIZ SEYLER VAR AMA YONETICILERIN ISINE GELMEZ BILIYORUZ BUNUDA
    BENIM ANLAMADIGIM APPLE BİR TELEFON DUNYADA GUVENLIK SISTEMI COK IYI OLAN BI TELEFON O TELEFONDAKI OTP NASIL BASKASI TARAFINDAN AKTIF OLUR GULUNUCEK OLAY HERKEZIN KAFASINDA GECEN DUSUNCELER BELLI / YONETICILER /