Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus

Merhaba Car hacklendi.

Şuan da bir arkadaşimiz Cari hacklenmiş otpsi alinmiş durumdadir.Cari Loglarindan eşyalar Restore edilebilir mi ?

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    Restore Çok Önceden Kalktı Diye Hatırlıyorum Ama Yinede Şansını Ticket Atarak ( İlgili Bölüme ) Şikayet Ve İstek'te Bulunabilirsin..

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Forum üzerinden hesap desteği sağlanmıyor. Restorasyon desteği OTP sisteminden kaynaklı ise yapılabilir ama bireysel hatadan dolayı ise maalesef yapmazlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Destek istemiyoruz kardesim zaten soru soruyoruz

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by dragon941 View Post
    Destek istemiyoruz kardesim zaten soru soruyoruz
    Karakterime restorasyon uygulanmıştı uzun ve meşakkatli bir yoldu. ama OTP gibi bir sistemin çözülebilmesi için 1 milyona yakın rakamın algoritmasını çözmesi ve sistematik olarak ıd ve pasını çözmesi sonrasın da oyun içerisin deki eşyalarınızın kilit şifresini ve gerekirse mailinizi bile. Bu tür hack yedi iseniz bireysel hata ama OTP hata olur sistemden kaynaklı hata olur o zaman '' Cari Loglarindan eşyalar Restore edilebilir mi ? '' sorusuna cevabını Yetkili kişiler verebilir bizler sadece ilerlemen gereken yolları gösterebiliriz okey?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun.
    Bu tür durumlarda destek ekibine bilet göndermeniz gerekmektedir. Gerekli incelemeleri destek ekibi yapmakta ve nihai kararı yine destek ekibi vermektedir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    item restorasyonu yüzünden akarayı bitirmişlerdi... hey gidi günler bee giden eşyalar armor 8 üzeri ise 8 olarak, takılarda da revizyon yapılıyordu galiba tam hatırlamıyorum. adam areste soyuldum diyordu akarada açıyordu alıyordu letterdan eşyaları

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by volvol66 View Post
    item restorasyonu yüzünden akarayı bitirmişlerdi... hey gidi günler bee giden eşyalar armor 8 üzeri ise 8 olarak, takılarda da revizyon yapılıyordu galiba tam hatırlamıyorum. adam areste soyuldum diyordu akarada açıyordu alıyordu letterdan eşyaları
    Pazar da adamın biri çok ucuza eşya satıyordu malum ucuza görünce alır insan ben de birisine musallat oldum hiç sorgulamadım nereden buluyor bunları diye çok fazla eşya aldım. Bir gün karakterimin soyulduğunu ve o itemleri aldığım kişinin aynısını sattığını gördüm Olay sonra sunucuda ki karakterlere ve tüm oyuna sıçradı ve inanılamaz bir soygun çıktı. Sonrasındaki restorasyondan yararlanan ilk insanlardanım sağolsunlar ama kendini soyup da onlarca eşyayı elde eden kişiler yok mu onlar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Pazar da adamın biri çok ucuza eşya satıyordu malum ucuza görünce alır insan ben de birisine musallat oldum hiç sorgulamadım nereden buluyor bunları diye çok fazla eşya aldım. Bir gün karakterimin soyulduğunu ve o itemleri aldığım kişinin aynısını sattığını gördüm Olay sonra sunucuda ki karakterlere ve tüm oyuna sıçradı ve inanılamaz bir soygun çıktı. Sonrasındaki restorasyondan yararlanan ilk insanlardanım sağolsunlar ama kendini soyup da onlarca eşyayı elde eden kişiler yok mu onlar
    hatırladım yaa sebebi neydi yöntemi neydi bilmiyorum ama o da fena bi füryaydı... item restorasyonuna gelince ben diezde almıştım complete setleri krowaz filan piyasada yok adı bile yoktu. sevinmiştim l de görünce alıp takmıştım hemen

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by volvol66 View Post
    hatırladım yaa sebebi neydi yöntemi neydi bilmiyorum ama o da fena bi füryaydı... item restorasyonuna gelince ben diezde almıştım complete setleri krowaz filan piyasada yok adı bile yoktu. sevinmiştim l de görünce alıp takmıştım hemen
    Anılar depreşti bak