Results 1 to 5 of 5

Charim soyuldu krall veya gm ulaşsin pm leri ve video da çektim..

iskit1903 karus asas pm attı nttgame nin etkinliği var ne hediye kazandın. diye sonra ntt game nin en aşadaki facebook sayfasına gir paylaşımında link. var ordan kayıt yapılıyo vs. dedi benimde dalgınlığıma geldi giriş yaptım siteye. fakat sonradn jeton düşünce 10 saniye içinde charın şifresini sıfırladım ve dc ettim fakat girdiğimde almışlardı ve aktarma yapıyorlardı iskit1903 karus asas - human kız priest '' lMrsSaintJonhSonl '' pm li ve ' AnatolianLions ' Clanındaki karaktere aktarıyordu 2 side dalga geçer gibi gel itemlerini vericem diyip gittiler numaramı verdim adresimi verdim. fakat ne aradılar ne sordular giden iteme değil emeğime zülüyorum ve Acilen yetkili kişilerin bu duruma el atıp **** No lu numaradan ulaşmasını önemle ve şiddetle rica ediyorum lütfen dalga geçilicek bir durum değil.. kral mı gm mi kim ise ciddi anlamda beni bu numaradan rahatsız etsin teşekkürler....
    Last edited by IBlackWicked; 07-18-2017 at 10:19 PM.

Junior Member
    Gecmis olsun kardesim sen umudunu kes derim.
    Benimde basima bir olay geldi nttgame nin sitesine girmek istedim megersem sahte web siteside kurmuslar nttogame adinda farkinda olmadan siteye mail sifre id pass ne ararsan yazdim.Sonradan dedigin gibi fark ettim saniyesinde sifrelerimi degistirdim zor kurtuldum.Hesabimda 89 gb item var.Dikkatli olmak gerek.BU arada gmlerimizde bos durmuyor surekli alttan yazi geciolar sahte sitelere itimar etmeyin diye.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun.
    Sürekli olarak oyun içerisinden, forum üzerinden ve yayınlarda sahte web siteleri hakkında uyarılar yapılmaktadır. Oyun yöneticileri sizi oyun içerisinde mesaj yoluyla ya da yorumlar üzerinden etkinliklere davet etmez ve hediye dağıtmaz. Bu tür durumlarda dikkatli olmanız gerekirdi ve sorumluluk size aittir.

Hesabınız tamamen ele geçirildiyse(çalındıysa) destek sistemi üzerinden bilet göndererek hesabınızı geri alabilirsiniz.

Not: Lütfen özel bilgilerinizi forum üzerinden paylaşmayınız.

aleyküm selam öncelike ilginize bilginize teşekkür ediyorum fakat benim istediğim itemler vs. değil o ş....lerin banlanması ip ban atılması vs. vs. yani yaptıkları yanlarına kar kalıyor char tamamen el değiştirmedi şifremi ben saniyede değiştirdim zaten yani pm si duruyor video ya çektim ama nafile...

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CaprisLeeUmut View Post
    aleyküm selam öncelike ilginize bilginize teşekkür ediyorum fakat benim istediğim itemler vs. değil o ş....lerin banlanması ip ban atılması vs. vs. yani yaptıkları yanlarına kar kalıyor char tamamen el değiştirmedi şifremi ben saniyede değiştirdim zaten yani pm si duruyor video ya çektim ama nafile...
    Şikayetlerinizi kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports bölümüne yapabilirsiniz.