Results 1 to 9 of 9
    Junior Member GodEmperor's Avatar
    Nickname
    Jül Sezar

TR Serverla Yabancı Serverlar arasında neden bu kadar fark var

öncelikle rus serveri ve yeni açılan latin serverine baktığımda şunu görüyorum fps dağa yüksek ve orda adam öldürmek dağa kolay iken burda herkes profesyonel TR serverinin güvenliğimi dağa zayıf acaba yada macro kullanımı TR serverde dağamı fazla şahsen yabancı serverda oynayınca bu tarafta gözle görülür bir sorun olduğu kanatini getirdim şahsen rus serverinde ingilizce bilen ruslarla cw attığımda dağa çok eğlendim burda insan sıkılıyor herkez pro macro kullanımına kalıcı bir çözüm bulmalısınız forumda ağlayanlara bakmayınız macro kullanımı çok fazla ve silağın sekmesine kadar oynuyorlar !
    Last edited by GodEmperor; 07-17-2017 at 11:20 PM.

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GodEmperor View Post
    öncelikle rus serveri ve yeni açılan latin serverine baktığımda şunu görüyorum fps dağa yüksek ve orda adam öldürmek dağa kolay iken burda herkes profesyonel TR serverinin güvenliğimi dağa zayıf acaba yada macro kullanımı TR serverde dağamı fazla şahsen yabancı serverda oynayınca bu tarafta gözle görülür bir sorun olduğu kanatini getirdim şahsen rus serverinde ingilizce bilen ruslarla cw attığımda dağa çok eğlendim burda insan sıkılıyor herkez pro macro kullanımına kalıcı bir çözüm bulmalısınız forumda ağlayanlara bakmayınız macro kullanımı çok fazla ve silağın sekmesine kadar oynuyorlar !
    Ya çok merak ediyorum siz macroyu ne saniyorsunuz tuşa bastimi direk hedefi bulan bir programmı saniyorsunuz zatwn fps yuksek oldumu macro kullanmana gerek kalmiyor silahin sekmesi nerdeyse hiç olmuyor şuan tek cozmeleri gereken konu fps farklari

Junior Member GodEmperor's Avatar
    Nickname
    Jül Sezar
    Quote Originally Posted by FoUnDERSS View Post
    Ya çok merak ediyorum siz macroyu ne saniyorsunuz tuşa bastimi direk hedefi bulan bir programmı saniyorsunuz zatwn fps yuksek oldumu macro kullanmana gerek kalmiyor silahin sekmesi nerdeyse hiç olmuyor şuan tek cozmeleri gereken konu fps farklari
    Şimdi güzel kardeşim macro kullandığım için bende biliyorum ne olduğunu merak etme sen taaruza bile macro yapanlar var burada ben kendim macro kullanınca karşımdaki adam vurmakta zorlanıyor ama kullanmayınca adam benimle dağa fazla rekabet ede biliyor csgo gibi yapsalar kafi sniperda zoom bile açmadan vurmaya normal deme burda şimdi bana artı sadece sniper diğil sorun taaruza macro yapıyorlar o ayrı bir dert şuanda snipten dağa önemli sorun fps konusundaki dedine gelirsek onun ayarlanması gerek csgoda 150 fps alan adam 250 fps alan adamı vura biliyor mesela

Senior Member CavvReSamiN's Avatar
    Nickname
    DiyarbakirliMIHO
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HeyDougLas
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Oyunda kişiler arasında fps farkı çözülerse daha iyi eşit savaşmalar olabilir..
    NttGame'nin bu konu hakkından umarım gerekli işlemleri yapar.
    Herkese iyi Oyunlar..

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GodEmperor View Post
    Şimdi güzel kardeşim macro kullandığım için bende biliyorum ne olduğunu merak etme sen taaruza bile macro yapanlar var burada ben kendim macro kullanınca karşımdaki adam vurmakta zorlanıyor ama kullanmayınca adam benimle dağa fazla rekabet ede biliyor csgo gibi yapsalar kafi sniperda zoom bile açmadan vurmaya normal deme burda şimdi bana artı sadece sniper diğil sorun taaruza macro yapıyorlar o ayrı bir dert şuanda snipten dağa önemli sorun fps konusundaki dedine gelirsek onun ayarlanması gerek csgoda 150 fps alan adam 250 fps alan adamı vura biliyor mesela
    Ewet fps sorunu kalkmasi lazim zaten tarruz makrosu bilgisayari iyi olanda işe yariyor 60-70 fps alan bir pc de taarruz makrosu işe yaramaz anca sniper makrosu işe yarar birdw burda rekabet denen birşey yok bu oyunda bilgisayari iyi olan tek atista taaruzla indiriyor yani ilkde az bişey sıkıp sonra oldururum yok gordugun anda iniyosun gecikmede olunca tadindan yenmiyor rekabet yok bu oyunda bariz donanim farklari war

bu konu hakkında fazla konuşmaya gerek yok bir video çekip atarım eğer oyunu yüklersem yeniden elbette macro normal birşey anormal birşey diğil lakin bu oyunda gereğinden fazla etki ediyor oynayışa engelleyin demiyoruz zaten sadice csgoda ne kadar etki ediyorsa oynanışa o kadar etsin en basitinden herkezin bildiği csgo örneğini veriyorum oynanışa etkisi csgoda felan olduğu gibi normal düzeyde etki etsin anormal etkisi azaltılsın

Junior Member kabaDAYIl's Avatar
    Nickname
    KABADAYI
    Açıkçası zamanla oyun güncellene güncellene fps sorunu ve makronun fazla getirisinin olması gibi vs vs diğer sorunlarda tüm sorunlar oyun güncellene güncellene ortadan kalkıcaktır güncellemeleri takip edin oyun düzelince oynarsınız

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Rus serverında fps nin yüksek oldugundan eminmisin?

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Selamlar,

Rusya sunucusu ile kendi tarafımızda yaptığımız FPS değerlendirmelerinde çok büyük bir fark görmemiştik, fakat Latin Amerika sunucusu ile bir FPS farkı olduğunu söyleyebilmek mümkün. Yapımcı kendi tarafında yaptığı bir takım çalışmaları şu an Latin Amerika sunucusunda deniyor. Yani oradaki yapı bizimkinden biraz daha farklı. Yeni yapının stabilliğinden emin olunduğunda biz de bu yeni yapılandırmayı TR sunucusuna alacağız. Bir nevi orası şu an test sunucusu gibi.

İlerleyen dönemde gerekli bilgilendirmeleri yapacağız.