Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
    Senior Member angelrock's Avatar
    Videodaki Fire Rain'i izledim inanılmaz efsane birşey ben en son 2012 yılında fire rain görmüştüm o zaman bile bowda böyle bir nowa atışı yoktu oyuna yeniden eklense sanırım vazgeçemeyeceğim tek bow fire rain olurdu<3 video paylaşımı için teşekkürler...
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Okçu için dkc şu an en iyi bow diyebilirim, krowaz bow diyorsanız okcu partide 1-2 lpp iyidir priest kalkan düşürmek için diğer parti üyelerinde weak draft windforce iyi olacaktır fakat -70 def oldukça önemli azagai seçeneğinide göz önünde bulundurunuz.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Okçu için dkc şu an en iyi bow diyebilirim, krowaz bow diyorsanız okcu partide 1-2 lpp iyidir priest kalkan düşürmek için diğer parti üyelerinde weak draft windforce iyi olacaktır fakat -70 def oldukça önemli azagai seçeneğinide göz önünde bulundurunuz.
    Malesef yeni serverlarda dkc azagai gibi itemler yok . Bu serverlara sadece krowaz gelmesi zaten bir çok zorunu olan job iyice bitirdi diyebilirim.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Videodaki Fire Rain'i izledim inanılmaz efsane birşey ben en son 2012 yılında fire rain görmüştüm o zaman bile bowda böyle bir nowa atışı yoktu oyuna yeniden eklense sanırım vazgeçemeyeceğim tek bow fire rain olurdu<3 video paylaşımı için teşekkürler...
    Neyi inanılmaz 200 alan vurunca adam mı ölecek bi chaos ball bi gabs agamant değil.

Ayrıca -70 def olması çok kötü 200 vuracam diye toplamda daha fazla damage yersin.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TellerMine View Post
    Malesef yeni serverlarda dkc azagai gibi itemler yok . Bu serverlara sadece krowaz gelmesi zaten bir çok zorunu olan job iyice bitirdi diyebilirim.
    Genel olarak yazdım yeni sunucularda oyuncular atak olarak yüklendikleri için karakterlerde defans açığı olmaktadır bu tip karakterler ile parti içine girip lpp patlatmak yada el düşürmek zor olacaktır sanırım weak draft windforce daha mantıklı seçim olacaktır.

En iyisi DKC

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DOriliO View Post
    imkansız ben yıllardır hiç görmedim bile sizin dediğiniz item weak dwarf windforce(bombastic) akarada olan tekrar kontrol etmeni tavsiye ederim.
    Item pazarda a2 geçip buyları gezmeni tavsiye ediyorum ss yüklemekle uğraşmak istemiyorum. Itemin gücü azaltılması bence iyi olmuş. Yüzlerce okçunun olduğunu düşünürsek serverlarda tepeme yağacak novaları hayal etmek istemiyorum. Ayrıca her şey bir yana, her yerde ağlayan magelerin bu konuda da sayfalarca flood atıp post kasmasını görmek istemezdim...
    Last edited by UBB883; 07-19-2017 at 10:56 AM.

lousy veya weakdwarf