Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Banned
    Quote Originally Posted by DOriliO View Post
    merhaba hocam size şu şekilde açıklayayım okçunun her 5-3 ünden birisi "r" vuruştur ve patlayan her item r vuruşa göre patlar.Burda bir anda 8 r vurulması itemin çok seri patlamasına sebeb olmakta eskiden fire rain windforce patladığında karakterin üstüne 1 ile 5 arası nova atmaktaydı ve her nova etrafındaki herkese 250 vuruyordu fakat okçuda bu item aşırı seri patlayınca böylesine ölümcül bir item olmasından diğer userler isyan etti ve item litaratürden kaldırıldı.belki bu gün areste yüzüklerde saklanmışlardan birkaç adet kalmış olabilir ama diğer serverlerde bu itemden olduğunu sanmıyorum.Şuan günümüzde dark knight crossbowda patlayarak hasar veriyor ancak alan atmadığı için şimdilik ses eden yok.

örnek video

Selamlar ilgili item kaldırılmadı , sadece no rebinin adı değiştiti Warm DownPour bu şekilde reb basıldığında Fire Rain oluyor tekrar. Ayrıca skill efektide değişti eskisi gibi nova atmıyor belli bir alana yağmur yağdırma tarzı efekti var

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by barbarabiribor View Post
    diet çöp demişsin ama kesinlikle diet
    Diet Bowun pot bastırmama özelliği olduğu söylenir ancak hangi potu bastırmadığı hakkında herhangi bir açıklama yoktur. Bilgi ve tecrübelerime dayanarak arenada yapmış olduğum denemede vs attığım arkadaşım bow özelliği aktive olduğunda premium pot kullanabildi. Bowun +70 olduğu düşünüldüğünde artık cz de normal potla dolaşan adama deli gözüyle bakıldığı bir modern çağda yaşıyoruz ne yazık ki Diet bowu özelliği tüm can doldurma opsiyonları kapsayacak şekilde dizayn edilmiş olsaydı Diet bowun talebi ve değeri çok farklı yerlerde olurdu. Herkese bol şans
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Performans için en iyi krowaz bowu Lousy Kız tavlamak için fire rain'dir. ^_^

Quote Originally Posted by FANTOM27 View Post
    WINDFORCE
    undefeatable : rakip tp edilemez
    restricted diet (severe diet): rakip pot kullanamaz
    warm downpour (fire rain) : alan damage atar
    bombastic giant (weak dwarf): rakibe bazoor basar, atak ve defans %5 azaltır
    lousy pickpocket : rakip silahını kullanmaz (düşer)

DİET ZATEN ÇÖP ONU GEÇ SİZCE EN İYİSİ HANGİSİ
    BENCE FİRE RAİN ALAN SKİLİ ÇOK PATLIYO
    Bende ciddi anlamda bir fire rain hayranıyım ancak alanla vurduğu damageler çok az cz'de 10k üstü canla dolaşan adamları gıdıklasa razıyız.. 1k falan vursa kastım alana...

Arkadaşlar ayrıca bu krowaz bowları konusunda ufak bir yorumda daha bulunmak istiyorum. Özellikle Destanda sadece adı var diye Lousy bowa çok deli fiyat çekiyorlar aman diyim gidip almayın +8 olsa derim bir espirisi var zaten bow -70 defance ile büyük dez avantaj birde üstüne gidip tonla para verip Lousy iyi denildi diye çok büyük paralar yatırmayın derim... uyguna buluyorsanız undef diet alabilirsiniz aradaki fiyat farkı ile takın alın çok daha fazla iş yapar.

Quote Originally Posted by DOriliO View Post
    merhaba hocam size şu şekilde açıklayayım okçunun her 5-3 ünden birisi "r" vuruştur ve patlayan her item r vuruşa göre patlar.Burda bir anda 8 r vurulması itemin çok seri patlamasına sebeb olmakta eskiden fire rain windforce patladığında karakterin üstüne 1 ile 5 arası nova atmaktaydı ve her nova etrafındaki herkese 250 vuruyordu fakat okçuda bu item aşırı seri patlayınca böylesine ölümcül bir item olmasından diğer userler isyan etti ve item litaratürden kaldırıldı.belki bu gün areste yüzüklerde saklanmışlardan birkaç adet kalmış olabilir ama diğer serverlerde bu itemden olduğunu sanmıyorum.Şuan günümüzde dark knight crossbowda patlayarak hasar veriyor ancak alan atmadığı için şimdilik ses eden yok.

örnek video

Ben size bizzat Destanda bu bowu kullandığımı söyleyebilirim. Windforce Fire Rain adlı bowun literatürde olduğunu size söyleyebilirim son 1 yıl içiersinde herhangi bir ek düzenleme gelmediyse şayet gelmiş olsaydı bu bowu satmaya çalışanlar olmazdı diye düşünüyorum.

Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by gecqo991 View Post
    Selamlar ilgili item kaldırılmadı , sadece no rebinin adı değiştiti Warm DownPour bu şekilde reb basıldığında Fire Rain oluyor tekrar. Ayrıca skill efektide değişti eskisi gibi nova atmıyor belli bir alana yağmur yağdırma tarzı efekti var
    O şekilde olan özelliğini bir pvp de deneme imkanım olmuştu hiçbir işe yaramıyor o şekilde vurmasada olur yani.Nova atan fire rain aşırı ölümcül bir itemdi o sebeble kaldırıp benzer ama işlevsiz başka bir bow koymuşlar.
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede

Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Fire rain iyidir ama picpocket daha mantıklı geldi bana.Fire rain patlasa +250 vuracaksin ama picpocket rakibe patlasa ,belli bir sure atak yemiceksin ve karşı taraf senin saldırılarına atak yapamadan maruz kalmış olacak.
    Üstüne vs de 800 defanceye sürahi basan ve arrow50 talia giymek suretiyle macro mausesi ile şov yapan okçular olduğunu düşündüğümüzde lousy bow bu tür şahıslar için egoları tatmin etmek anlamında ciddi bir katkı sağlamaktadır.

Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Ben size bizzat Destanda bu bowu kullandığımı söyleyebilirim. Windforce Fire Rain adlı bowun literatürde olduğunu size söyleyebilirim son 1 yıl içiersinde herhangi bir ek düzenleme gelmediyse şayet gelmiş olsaydı bu bowu satmaya çalışanlar olmazdı diye düşünüyorum.
    Düzeltiyorum ismi değişti bowun etkisi konusunna kıyaslama yapma fırsatım olmadı az önce dikkat etmedim siz fire rain yazmışsınız Warm Downpour olarak değiştirildi +7 hali reb basıldığında fire rain olduğunu söyleyen arkadaşımız var zaten yorumlarda bende öyle hatırlıyorum.

Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Düzeltiyorum ismi değişti bowun etkisi konusunna kıyaslama yapma fırsatım olmadı az önce dikkat etmedim siz fire rain yazmışsınız Warm Downpour olarak değiştirildi +7 hali reb basıldığında fire rain olduğunu söyleyen arkadaşımız var zaten yorumlarda bende öyle hatırlıyorum.
    Eski halinin videosunu attım izleyebilirsiniz ve şu destanda bahsettiğiniz şey yan sanayi çakma yedek parça bow dur umarım deneme fırsatınız olur onu pekde iyi bir item olmadığını görürsünüz keşke eski fire rain geri gelse inanılmaz rağbet görür.
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede