Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Junior Member

Sizce en iyi krovaz bowu hangisi

WINDFORCE
    undefeatable : rakip tp edilemez
    restricted diet (severe diet): rakip pot kullanamaz
    warm downpour (fire rain) : alan damage atar
    bombastic giant (weak dwarf): rakibe bazoor basar, atak ve defans %5 azaltır
    lousy pickpocket : rakip silahını kullanmaz (düşer)

DİET ZATEN ÇÖP ONU GEÇ SİZCE EN İYİSİ HANGİSİ
    BENCE FİRE RAİN ALAN SKİLİ ÇOK PATLIYO

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Fire rain iyidir ama picpocket daha mantıklı geldi bana.Fire rain patlasa +250 vuracaksin ama picpocket rakibe patlasa ,belli bir sure atak yemiceksin ve karşı taraf senin saldırılarına atak yapamadan maruz kalmış olacak.

diet çöp demişsin ama kesinlikle diet

Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Fire rain iyidir
    merhaba hocam size şu şekilde açıklayayım okçunun her 5-3 ünden birisi "r" vuruştur ve patlayan her item r vuruşa göre patlar.Burda bir anda 8 r vurulması itemin çok seri patlamasına sebeb olmakta eskiden fire rain windforce patladığında karakterin üstüne 1 ile 5 arası nova atmaktaydı ve her nova etrafındaki herkese 250 vuruyordu fakat okçuda bu item aşırı seri patlayınca böylesine ölümcül bir item olmasından diğer userler isyan etti ve item litaratürden kaldırıldı.belki bu gün areste yüzüklerde saklanmışlardan birkaç adet kalmış olabilir ama diğer serverlerde bu itemden olduğunu sanmıyorum.Şuan günümüzde dark knight crossbowda patlayarak hasar veriyor ancak alan atmadığı için şimdilik ses eden yok.

örnek video

Last edited by DOriliO; 07-18-2017 at 12:04 AM.
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Hiçbiri -70 def çok kötü özellikleri öyle çok iyi değil diğer joplara göre gidin direk yüksek apli bow kullanın ya da dkc.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TellerMine View Post
    Hiçbiri -70 def çok kötü özellikleri öyle çok iyi değil diğer joplara göre gidin direk yüksek apli bow kullanın ya da dkc.
    70 def dediğin gibi fazla yüksek,o yüzden benimde tercihim Azagai ve Iron bow dur.Tabi + duzeyi önemli..

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Krowaz silahlarının arasında okçuya avantaj sağlayacak özelliğin bombastic olduğunu düşünüyorum. Defans düşürmesinin yanında hedefi büyütmesi okların başkasına çarpmasına engel oluyor.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Lousy Pickpocket kullanılabilecekler arasında en ideali diyebilirim.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DOriliO View Post
    merhaba hocam size şu şekilde açıklayayım okçunun her 5-3 ünden birisi "r" vuruştur ve patlayan her item r vuruşa göre patlar.Burda bir anda 8 r vurulması itemin çok seri patlamasına sebeb olmakta eskiden fire rain windforce patladığında karakterin üstüne 1 ile 5 arası nova atmaktaydı ve her nova etrafındaki herkese 250 vuruyordu fakat okçuda bu item aşırı seri patlayınca böylesine ölümcül bir item olmasından diğer userler isyan etti ve item litaratürden kaldırıldı.belki bu gün areste yüzüklerde saklanmışlardan birkaç adet kalmış olabilir ama diğer serverlerde bu itemden olduğunu sanmıyorum.Şuan günümüzde dark knight crossbowda patlayarak hasar veriyor ancak alan atmadığı için şimdilik ses eden yok.

örnek video

akarada daha sabah basıldı. Kaldırıldı derken ne demek istediğini anlayamadım?

Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by UBB883 View Post
    akarada daha sabah basıldı. Kaldırıldı derken ne demek istediğini anlayamadım?
    imkansız ben yıllardır hiç görmedim bile sizin dediğiniz item weak dwarf windforce(bombastic) akarada olan tekrar kontrol etmeni tavsiye ederim.
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede