Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 44
    Dark knight weapon cok fazla olur.Daha farklı bi düzenleme getirilebilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    +0 Dark knıght weapon eklenirse kesilir.
    Bu akşam 2. kestiğimiz ultima drop çok komik Gold Bar Bus Shard

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Buglayarak kesenler için hiç de kötümsenmeyecek droplar çıkıyor. Ev geçindiren varmış öyle söyleniyor forumun tozlu raflarında yazanlara göre.

Bence bu yaratık bir prestij yaratığı. Çoğu oyuncu bu yaratığı drop için değil acaba kesilebilir mi diye düşünüyor

Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Buglayarak kesenler için hiç de kötümsenmeyecek droplar çıkıyor. Ev geçindiren varmış öyle söyleniyor forumun tozlu raflarında yazanlara göre.

Bence bu yaratık bir prestij yaratığı. Çoğu oyuncu bu yaratığı drop için değil acaba kesilebilir mi diye düşünüyor
    Buglayarak kesenleri bilmiyorum.

Ama prestij için bir kere kesilir Orada yatması anlamsız. Item şart.

Güncel kalsın en kısa sürede droplar yükseltilsin.

Kingdom Online da aslanı kestikten sonra çıkan ıtemlar gibi kilo kilo çıkacakki okadar adamı oraya toplayasın...yoksa fantaziden öteye gitmez

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KafaLOG0 View Post
    Kingdom Online da aslanı kestikten sonra çıkan ıtemlar gibi kilo kilo çıkacakki okadar adamı oraya toplayasın...yoksa fantaziden öteye gitmez
    Mazi canlandı bir an gözümde

En kısa sürede düzeltilmesi gereken konulardan biri.

+1 Destek.

Ufak bir Bahçeli Matematiği ile bilgilendirme yapmak istiyorum.

Dark Fragment of Pride = 2m
    Dark Fragment of Gluttony = 3m
    Dark Fragment of Wraith = 5m
    Dark Fragment of Sloth = 7m
    Dark Fragment of Lust = 10m
    Dark Fragment of Envy =15m
    Dark Fragment of Greed = 20m

Yani bir kişi Ultima odasına girmek isterse cebinden vermesi gereken para bu. Yani 62, düz hesap 60m para.
    Ultimadan düşen en düzgün drobu söylüyorum. Gold Bar + Iron Neck. Oynadığımız server Ares ve Iron Neck takısını 250m den saysak, drobun ederi 350m.

Peki biz bu Ultima'yı kaç party kestik?

7(Yedi), tamı tamına 7 Party kestik. 56 kişi demektir bu da. Yani düz hesap tekrar 33.60, 33 Gb diyelim ona. 33 gb masraf ederek Ultima kesiyoruz. Karşılığını 350m'lik (En iyi ihtimal) bir drop alıyoruz. Altını çiziyorum, Ares. Herkes itemli, gayet sağlam adamlarla kesilen bir Ultimadan bahsediyoruz. Ares'te 7 Party kesilen bir yaratık. Ederinin ancak 10 da 1' i drop bırakıyorsa, bi durup düşünülmesi gerekir.

Malesef 40 yapmıyor dostlar. 40 yapmıyor.

Banned
    Quote Originally Posted by SlayerScream View Post
    +1 Destek.

Ufak bir Bahçeli Matematiği ile bilgilendirme yapmak istiyorum.

Dark Fragment of Pride = 2m
    Dark Fragment of Gluttony = 3m
    Dark Fragment of Wraith = 5m
    Dark Fragment of Sloth = 7m
    Dark Fragment of Lust = 10m
    Dark Fragment of Envy =15m
    Dark Fragment of Greed = 20m

Yani bir kişi Ultima odasına girmek isterse cebinden vermesi gereken para bu. Yani 62, düz hesap 60m para.
    Ultimadan düşen en düzgün drobu söylüyorum. Gold Bar + Iron Neck. Oynadığımız server Ares ve Iron Neck takısını 250m den saysak, drobun ederi 350m.

Peki biz bu Ultima'yı kaç party kestik?

7(Yedi), tamı tamına 7 Party kestik. 56 kişi demektir bu da. Yani düz hesap tekrar 33.60, 33 Gb diyelim ona. 33 gb masraf ederek Ultima kesiyoruz. Karşılığını 350m'lik (En iyi ihtimal) bir drop alıyoruz. Altını çiziyorum, Ares. Herkes itemli, gayet sağlam adamlarla kesilen bir Ultimadan bahsediyoruz. Ares'te 7 Party kesilen bir yaratık. Ederinin ancak 10 da 1' i drop bırakıyorsa, bi durup düşünülmesi gerekir.

Malesef 40 yapmıyor dostlar. 40 yapmıyor.
    bildiğim kadarıyla partydeki herhangi biri o fragmentleri verince ptdeki herkesi sokuyor içeri. Yani adam başı değil pt başı olacan senin hesabın.