Results 1 to 10 of 10
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad

20 Temmuz Tarihli Sunucu Bakımı - Yorum Konusu

Herkese Merhaba,

20 Temmuz tarihinde yapılacak sunucu bakımı ile birlikte oyuna eklenecek içerikler hakkındaki yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Güncelleme Notlarını görmek için buraya tıklayın.

Phantomers Ekibi

Member
    Nickname
    Jasque
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Klanlar hakkında yapılacak guncellemeler gerçekten çok iyi inşallah bi aksilik olmazda hatasız bır şekılde oyuna eklersiniz bunları artık gelecek guncellemede pingin sayı ıle gosterılmesı gecıkme sorunları bunların uzerıne bı çalışma gelırse eski phantomers olabilir gerçekten .

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ya nekdr saçma bir guncelleme neden 25 e duşuruluyor oyuncu sayisi onu anlamiş deilim inşallah iyi bir aciklamanix vardir bence oyuncu sayisi azaldigi icin 25 kişi disarda kalcagina 2. Bir klan kurulur niyetiyle yapildi yine vasat guncelleme

Öncelikle Merhaba sanırım benim Foruma bu İlk yazım olacak....Bu limit olayı neye dayanarak yapılıyor anlamış değilim....benim klanım 50 kişi iken bile kısıtlı oluyor gelecek arkadaşları kardeşleri alamıyoruz hep bir arada aile gibiyiz şimdi siz diyorsunuzki klanınızı parçalayın bölün bu nasıl mümkün olabilir ? bu arada klanımızın adı Sivrisinekler...Maksadınız oyunda daha fazla klan savaşı insan görmek ise, oyunun biraz reklamını yapın bizde faydalanalım sizin eksikliklerinizi bizler çekmek zorunda değiliz bazen Klan savaşı atmaya rakip bulamıyoruz doğrudur....Şuan sizin yaptığınızı uygularsak klanımız klan olmaktan çıkar mantıksız işler yapıyorsunuz bunun gerekli açıklaması nedir bir şey güncellenirken bunuda söylerseniz daha iyi olacak....O zaman biz 2.Sivrisinekler klanı kuralım Cw savaşlarında denk gelirsekki gelecez bu kaçınılmaz bu seferde illgegal puan kasıyorsunuz muhabbetine dönecekseniz oyuncular köpürecek sizlerse cezai işlem uygulacaksınız bumudur yani olay ? Sonuç olarak oyundan soğutacaksınız insanları alın size gelecek...klandan 1 tane dahi kardeşimi atmıyorum bu bizim ayibimiz değil sizin ayıbınız olarak kalsın.

SakarSinek

Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Selamlar,

Düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Oyunun şu anki şartlarında bir klanın 50 oyuncudan oluşması oyun içerisinde klan savaşlarını fazlasıyla etkilemektedir. Oyuna yeni başlayan oyuncular yeni bir klana üye olmak yerine hali hazırda ün yapmış klanlara katılmayı tercih ediyorlar, bu da onların açısından normal bir durum. Fakat bu da klan savaşlarındaki çeşitliliği fazlasıyla etkiliyor. Bu karar hem çeşitliliği sağlamak, hem de rekabeti arttırmak adına alındı.

İsterseniz bir alt klan oluşturabilirsiniz, bu klanların kendi tercihlerine kalmış bir durum, ya da ekibi 2'ye bölüp farklı bir klan oluşumuna imza atabilirsiniz ve tatlı bir rekabete girebilirsiniz. Tabi ki ayıracağınız bu klan ile Klan maçlarında denk gelme durumunuz var. Eğer illegal bir durum ile karşılaşılmazsa veya tespit edilmezse ortada ceza almanızı gerektirecek bir sebep de olmaz.

Phantomers halen Açık Beta sürecinde olan bir oyun. Bu tarz değişimler yaşanabilir. Oyunu en iyi hale getirip, sorunlarını giderip Tam Sürüm sürecini başlatmak ve sonrasında reklamlar ile aramıza daha çok oyuncunun katılmasını sağlamak istiyoruz.
    Last edited by Khaliz; 07-19-2017 at 09:08 AM.

Member
    Nickname
    Eurabatres
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Territory
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by khaliz View Post
    selamlar,

düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Oyunun şu anki şartlarında bir klanın 50 oyuncudan oluşması oyun içerisinde klan savaşlarını fazlasıyla etkilemektedir. Hali hazırda oyuna yeni başlayan oyuncular yeni bir klana üye olmak yerine hali hazırda ün yapmış klanlara katılmayı tercih ediyorlar, bu da onların açısından normal bir durum. Fakat bu da klan savaşlarındaki çeşitliliği fazlasıyla etkiliyor. Bu karar hem çeşitliliği sağlamak, hem de rekabeti arttırmak adına alındı.

Isterseniz bir alt klan oluşturabilirsiniz, bu klanların kendi tercihlerine kalmış bir durum, ya da ekibi 2'ye bölüp farklı bir klan oluşumuna imza atabilirsiniz ve tatlı bir rekabete girebilirsiniz. Tabi ki ayıracağınız bu klan ile klan maçlarında denk gelme durumunuz var. Eğer illegal bir durum ile karşılaşılmazsa veya tespit edilmezse ortada ceza almanızı gerektirecek bir sebep de olmaz.

Phantomers halen açık beta sürecinde olan bir oyun. Bu tarz değişimler yaşanabilir. Oyunu en iyi hale getirip, sorunlarını giderip tam sürüm sürecini başlatmak ve sonrasında reklamlar ile aramıza daha çok oyuncunun katılmasını sağlamak istiyoruz.
    bizim de tek isteğimiz tam sürümü görüp oyuncu sayisinin artmasi. Evde ki hesap tutar inşallah

Junior Member K0NTD00KU's Avatar
    Nickname
    KontDooku
    oyuna yeni başladım ve donmalar yaşıyorum en düşük ayarlarda bunu nasıl çözücez

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by K0NTD00KU View Post
    Gidip anakart ve işlemcini yenileyerek tavsiye ettiklerim 6600k,6700,6700k,7500,7600,7600k,7700,7700k al bu işlemcilerden birini sal kendi oynasin zaten kolsuz olarak başlayan herkes pc si iyi oldumu player oluyor bu oyunda(sozum sana deil ustune alinma )

Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by K0NTD00KU View Post
    Selamlar Kontdoku,

Burada yer alan konuyu inceler misin?

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    oyunun olumsuz yönleri olur hangi oyunun yokki ,sorunların hepsini onlarda biliyor ben ellerinden geldiği yaptıgına eminim umarım daha iyi yerlere gelir zula gibi reklam yapsanız tam sürümde türkiyenin farklı yerinden =daha oyunun adını bile duymayan sürüyle oyuncu var= gelicektir.