View Poll Results: AKARA - MANES - OLYMPİA BİRLEŞSİNMİ?

Voters
124. You may not vote on this poll
  • EVET

94 75.81%
  • HAYIR

30 24.19%
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 53
    Quote Originally Posted by karalama2001 View Post
    Her birleşim birleşen iki serverı da bitirir. En mantıklı yorum.
    her zaman olan şey sw birleşir ardından yeni sw gelir eski birleşen sw ler boşalır isterimki tüm sw ler birleşsin sw çok kalabalık olsun tek sw olsun

ama öyle olmuyor yeni sw getirmiyeceklerse birleşmelerde fayda var yeni sw gelecekse böyle gelir böyle gider

Junior Member
    Bence bu 3 serverı dB den komple silsinler hatta ve hatta tüm serverları komple sıfırlasınlar 3 tane server açsınlar herşeyi en başından oynayalım

Junior Member
    acil yaz sonuna birleşme olmalıdır

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Dereyi göremeden paçayı sıvama, birleşim olmayacak.
    bilgi almak istiyorum konu açmadan, boş yapma .

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Manes ve akara birleşebilir ama şuan için olympia bu birleşime tabiki dahil edilemez

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    Manes ve akara birleşebilir ama şuan için olympia bu birleşime tabiki dahil edilemez
    Birleşme olacağını düşünmüyorum yakın zamanda ama dediğin şey mantıksız.

Gidipte fazla oyuncu olan serverları birleştirmek nedir ne anlamı var birleşim olacaksa Akara- Olympia olur ilk etapta ya da 3lü bi birleştirme.

Daha 6 aylık serverların bu duruma gelmesi üzücü demekki bazı şeyler yanlış yapılıyor.

Senior Member
    Nickname
    MediumStrength
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    olympiada oynuyorum geçenlerde arese girdim oyuna girerken 3 defa dc yedim moradondaki kalabalıkdan kopek slotlarında bile ks var 13 yıllık server olmasına ragmen nasıl bi politika izliyo nttgame bilmiyorum ama oyunu hergecen gün mahvediyor yeni oyuncu cekmek için yeni sunucu acıyor gelen adamı ilk gunden oyundan sogutuyo emekle çar diziyo yeni oyuncumuz hooop yeni server ondan sonra bu oyun niye ilerlemiyo oyuncunun suçu yok tamamen yanlış politika bu 3 server en yakın zamanda birleşmeli yoksa 3 ünü birleştirsen 1 server etmez yeni sunucuya da bi daha başlamazlar komple oyunu siler bırakırlar parayı sokakdan süpürmüyo bu millet az bi değer verin oyuncularınıza

insanların şu oyunda krovaz utc istemediğini NTT game bir türlü anlayamadı gitti arkadaş getirmeyin ya istemiyoruz arkadaş oynayan biziz bu oyunu siz değilsiniz ne yenilik geleceğinede biz karar veririz getirmeden önce yaparsın anketini sonucuna göre hareket edersin

Olympia'ya yazık olur. Böyle deme

Destanı var, Rosettası var. Birleşim isteme GM 'lerden. Bir de bakmışsın server bitmiş.
    destan zaten ağzına kadar dolu bir server birleşmeye ihtiyacı yok destanla hiçbir sw birleşemez destan kendi başına zaten şuanda mükemmel bir durumda

Senior Member
    3 server birleşip üstüne de UTC gelirse yeni bir Destan oluşur.

Tags for this Thread